dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Płyta Silca czy można stosować impregnat i klej varmsen

    Koledzy czy można stosować do płyty Krzemowej Silka impregnat i klej isol glue firmy Varmsen. Nie ukrywam że te produkty są po prostu tańsze. I nie potrzebuję 6.5 kg kleju z silci jak mogę kupic około 2 kg varmsena .

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ktototaki

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    583

    Domyślnie

    możesz też kupić klej z silki w opakowaniach po 0,9kg np na tu na allegro
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  3. #3

    Domyślnie

    czy nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wojtek_796

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    2.354

    Domyślnie

    Można.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    ... ale producent i dystrybutorzy "silki" się obrażą ...
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    mam pytanie trochę z innej beczki. Czy mogę Kominek zrobiony z płyt silca i zaimpregnowany gruntem silki pokryć klejem atlas Plus, czy musi byc jakiś inny specjalny klej? Dodam że klej ten jest elastyczny i nadaje się do ogrzewania podłogowego. Oczywiście siatka też pójdzie

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejek111 Zobacz post
    mam pytanie trochę z innej beczki. Czy mogę Kominek zrobiony z płyt silca i zaimpregnowany gruntem silki pokryć klejem atlas Plus, czy musi byc jakiś inny specjalny klej? Dodam że klej ten jest elastyczny i nadaje się do ogrzewania podłogowego. Oczywiście siatka też pójdzie
    Możesz...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony