dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 59 z 59
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski Zobacz post
    Dwie strony bredni... a ile postów nabite
    Sama ze dwa nabiłam


  2. #42
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Padłeś greengaz.Nie masz szacunku.....do mnie.Kurtuazji Ci za brakło.Rękawicy nie podjąłeś.

    p.s wa................się w r............To jest twoja porażka tchórzu.Gogo i super gogo przyleciało by cie wspierać .Nic to jesteś tchórz.Redakcja widzi ,że chciałem dobrze.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 02-03-2015 o 20:29

  3. #43
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Padłeś greengaz.Nie masz szacunku.....do mnie.Kurtuazji Ci za brakło.Rękawicy nie podjąłeś.

    p.s wa................się w r............To jest twoja porażka tchórzu.Gogo i super gogo przyleciało by cie wspierać .Nic to jesteś tchórz.Redakcja widzi ,że chciałem dobrze.
    Syn mi powiedział ,że Murator jako czasopismo u nas w sklepie -pach musi być.Nie jestem tego pewien.

  4. #44
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Syn mi powiedział ,że Murator jako czasopismo u nas w sklepie -pach musi być.Nie jestem tego pewien.

  5. #45
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał dusiek Zobacz post
    Z czego się cieszysz ,że nic nie potrafisz gotować ,że bierzesz udział w wątku ,który cie nie dotyczy,że zabierasz głos a nie powinnaś.Pojedynek miał być.By skończyć wreszcie z tym co ma mi do zarzucenia przeciwnik .Albo gotuje albo idzie stąd.Nie gotuje więc po prostu stchórzył.Czyli niemerytorycznie się wypowiadał w moich watkach o gotowaniu.Tyle.Czasami i Redakcji trza cukrować.Robisz to to nie wiesz.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 03-03-2015 o 06:23

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Padłeś greengaz.Nie masz szacunku.....do mnie.Kurtuazji Ci za brakło.R
    Przecież to oczywiste, że nie mam szacunku.
    "Z idiotą się nie dyskutuje, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem."

    Przy okazji.
    Zapoznaj sie ze znaczeniem słowa kurtuazja, bo wygląda na to, że klepiesz co ślina przyniesie, a za brakło piszemy łącznie.
    Popraw się.

  7. #47
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Liczy się jedno jesteś forumowym pieniaczem.Rękawicy nie podniosłeś.Robisz czyli uprawiasz swój proceder w stosunku do mnie cały czas.Daję ci zatrudnienie bo chce rozmawiać o postawieniu i nie tylko u mnie butli gazowej.Wszędzie mnie krytykujesz.Wprowadzasz zamęt tym samym przyciągasz rzesze gapiów którzy chcą mi nawsadzać.Ja kolego chcę gotować i chce się tym pochwalić innym, takiego mam konika..Bez twojego udziału.ponieważ ,gdyż, wątki źle wyglądają jak ty niemerytorycznie się pojawiasz.Zrozum to wreszcie chłopie wiecznie i w około Macieju.
    "Z idiotą się nie dyskutuje, ponieważ najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem."
    za brakło piszemy oddzielnie.Ponieważ za znaczy coś innego co znaczy brakło..
    Mam cie w ignorowanych i EOT.

    kurtuazja
    grzeczność, kultura, galanteria



  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    To trochę szerzej.
    Po początkowych próbach odwiedzenie od pomysłu „pojedynku” przez weekend nie psułem twojego samozadowolenia ze „świetnego” pomysłu. Cieszyłeś się w sobotę i niedzielę jak się udało mi dokopać. W tym czasie napisałeś kilkanaście jak zwykle bełkotliwych postów, kilka kolejnych gróźb, plotłeś od rzeczy. Widać było, że się realizujesz i głowę dam, że razem z synkiem „kucharzem”, mieliście zrywanie boków i rżeliście do łez.
    Twoja „twórczość” spotkała się z komentarzami typu
    „Q.....wa kto to potrafi zrozumiec?”
    ----------
    W złości zalewającej oczy i rozum, czkaniach i pierdnięciach, wylewaniu pomyj nie zauważyłeś pewnie, że nigdy nie odniosłem się do sraczki /to jedno z określeń forumowicza/ prezentowanej przez ciebie w wątkach kulinarnych.
    Ponownie pomyliłeś mnie z kimś innym.

    Kilka razy już tłumaczyłem.
    Moje zainteresowanie budzi nie to co prezentujesz na talerzach, ale co prezentujesz sobą.
    Dlaczego – uzasadniałem w innym wątku.

    Mam swoje lata i jeszcze nie zdarzyło mi się spotkać takiego zadufanego w sobie ignoranta, obnoszącego się z chamstwem, lukami w elementarnym wykształceniu. Wierz mi, nie masz się czym chwalić. Wzbudzasz łagodnie mówiąc …. litość.
    Startować możesz w pluciu na odległość, długości sikania po murze, rzucie wiadrem z pomyjami, ilością beknięć czy pierdnięć. W tych dyscyplinach z pewnością jesteś najlepszy. Może kiedyś trafisz na godnego przeciwnika.

    PS. 1
    Bełkot, ale w końcu próba samooceny. Niestety bez wyciągania wniosków w stosunku do siebie.
    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zaczynasz mi przypominać niktspecjalnego .Znasz go?????????. Krnąbrny,nie dający za wygraną,zawsze napuszony gdy zwraca mu się uwagę.Wszystkowiedzący……
    Ja wiem.LUDZIE!!! nikt nie che wiedzieć jakie to mam wizje i jak interpretuje swe prawo.. itd...itd...itd.Nie bierzesz tego pod uwagę???
    PS. 2
    Za brakło – ciekawy wywód semantyczny.
    PS.3
    kurtuazja
    [B] grzeczność, kultura, galanteria
    I tu się różnimy.
    Ja rozumiem dosłownie, ty jako dawanie oponentowi w ryja.

  9. #49
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    EOT.Ale pozostałeś dla mnie zwykłym tchórzem.Interes interesem pokazałeś kim jesteś.O to mi chodziło.Do ignorowanych EOT. i gotujemy już bez ciebie.No chyba ,że po tym co napisałeś o mnie masz jeszcze tą czelność.Widzisz Tchórz to tchórz tak jak emu,piasek i tylko tyle.Jesteś jak dla mnie największym pozorantem FM.Nad pozór wrażliwym i na pozór typowy warchoł.Bez honoru i humoru. dając swojemu pisaniu na to dowód.Zauważ to miał być pojedynek kulinarny co z tego zrobiłeś???Widać jak zawsze.Ja czekałem na podjęcie rękawicy.Nie podjąłeś.Jesteś tchórzem.EOT.

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    A ty w koło Macieju.
    Czytaj ze zrozumieniem. Jak nie wystarczy jeden raz, to poświęc chwilę czasu i przeliteruj 100 razy. Byle skutecznie.
    Ile razy mam powtarzać.
    Nie interesuje mnie co i jak pichcisz. Interesuje mnie co i jak piszesz.
    Zafascynowała mnie osobowość, czemu staram się dać wyraz.

  11. #51
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Z czego się cieszysz ,że nic nie potrafisz gotować ,że bierzesz udział w wątku ,który cie nie dotyczy,że zabierasz głos a nie powinnaś.Pojedynek miał być.By skończyć wreszcie z tym co ma mi do zarzucenia przeciwnik .Albo gotuje albo idzie stąd.Nie gotuje więc po prostu stchórzył.Czyli niemerytorycznie się wypowiadał w moich watkach o gotowaniu.Tyle.Czasami i Redakcji trza cukrować.Robisz to to nie wiesz.
    Faktycznie, takiego blazna z siebie nie potrafie zrobic

  12. #52
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski Zobacz post
    Dwie strony bredni... a ile postów nabite
    Pojedynek a i owszem udany .........ale bez gotowania niestety.....
    Darek B

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zdun Darek B Zobacz post
    Pojedynek a i owszem udany .........ale bez gotowania niestety.....
    Klasyczna gra w piegi. Może jakąś transmisję telewizyjną i zbliżenie twarzy zwycięzcy?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  14. #54
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Klasyczna gra w piegi. Może jakąś transmisję telewizyjną i zbliżenie twarzy zwycięzcy?
    Zatrzymałeś się.Ja tu czekam a ty pozorant.Kompletnie nic w kulinariach nie zmieniłeś.Wiedziałem ,że to tylko kwestia czasu.Steki padły,nie mówiąc już o tych w Hyde Parku nie wspomnę.Żyjesz na pokaz perm.ada_marcin także.Chef Paul prosił.ale i temu nie potraficie sprostać.Cienkie Bolki jak dla mnie jesteście.O tchórzach nie wspomnę.Czasy gotowania na FM.Przeminęły.Zastąpiły je indywidualne blogi.To wspaniały trend..Gotuj ta co chce ta..

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zatrzymałeś się.Ja tu czekam a ty pozorant.Kompletnie nic w kulinariach nie zmieniłeś.Wiedziałem ,że to tylko kwestia czasu.Steki padły,nie mówiąc już o tych w Hyde Parku nie wspomnę.Żyjesz na pokaz perm.ada_marcin także.Chef Paul prosił.ale i temu nie potraficie sprostać.Cienkie Bolki jak dla mnie jesteście.O tchórzach nie wspomnę.Czasy gotowania na FM.Przeminęły.Zastąpiły je indywidualne blogi.To wspaniały trend..Gotuj ta co chce ta..
    Zmyłeś piegi? Czy tak już przywykłeś, że ci nie przeszkadzają?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  16. #56
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Zmyłeś piegi? Czy tak już przywykłeś, że ci nie przeszkadzają?
    Po twojemu.Skoro już ją tu przywołujesz (przepraszam ale facet tak prosi i prosi nie ma pomysłu na gotowanie ale prosi) w grze jak to w grze muszą być gracze.A masz pończochę???. Jesteś WIELKIM przegranym w przepisach o gotowaniu ale nie przejmuj się taka jest rola adwersarza.

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    @perm.
    Widać NS poszukuje następnego zawodnika i potraktował bym powyższe jako wyzwanie do następnego etapu "pojedynku".
    Po "zawodach" ze mną NS potrzebował tydzień na mycie /tyle był spokój/. Chyba, że z mycia zrezygnował i czekał aż obeschnie.
    Niestety jestem w ignorowanych /może syn przeczyta? / i na razie, z braku zaproszenia, nie przewiduję swojego udziału w zabawie.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    @perm.
    Widać NS poszukuje następnego zawodnika i potraktował bym powyższe jako wyzwanie do następnego etapu "pojedynku".
    Po "zawodach" ze mną NS potrzebował tydzień na mycie /tyle był spokój/. Chyba, że z mycia zrezygnował i czekał aż obeschnie.
    Niestety jestem w ignorowanych /może syn przeczyta? / i na razie, z braku zaproszenia, nie przewiduję swojego udziału w zabawie.
    Nie podejmuję się rywalizacji, bo sposób myślenia mamy niekompatybilny. Słowo "patalacha" budzi we mnie skojarzenie z popierdywaniem na wiwat i w związku z tym, naturalny odruch wymiotny.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  19. #59
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Nie podejmuję się rywalizacji, bo sposób myślenia mamy niekompatybilny. Słowo "patalacha" budzi we mnie skojarzenie z popierdywaniem na wiwat i w związku z tym, naturalny odruch wymiotny.
    perm.Nazywaj to jak chcesz.Przywołuj co chcesz i kogo chcesz.Dla mnie nie jesteś osobą która zasługiwałaby na podjęcie rękawicy.Do tego trzeba mieć charakter. Jesteś największym przegranym w świecie kulinarnym FM.Zabrakło ci zapału???. Nie!!! zabrakło ci witaminy.Wiesz jakiej???jeśli nie wiesz zapytaj no wiesz kogo.Przez takich jak ty i nie tylko gotowanie na pokaz już przemija.Żegnaj

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony