dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar iF-Jimi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Śląsk
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    463

    Domyślnie

    dendrytus jak zwykle nie mam pojęcia i domyślam się że ty również, o co ci chodzi. O obalenie teorii że napięcie w kablu się indukuje, czy że długość kabla ma znaczenie? Bo chyba nie sądzisz że mam czas na to żeby obliczać ci wysokość tego napięcia.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał iF-Jimi Zobacz post
    dendrytus jak zwykle nie mam pojęcia i domyślam się że ty również, o co ci chodzi.
    Ja wiem o co mi chodzim, ale to nie ja wypisuję coś takiego
    Cytat Napisał iF-Jimi Zobacz post
    Co do długości skrętki to kroles ma rację. Wie o tym każdy średnio ogarnięty elektryk lub elektronik że długość przewodu znajdującego się w polu elektromagnetycznym ma zasadniczy wpływ na indukcję.
    Więc poprosiłem o wyliczenie.


    O obalenie teorii że napięcie w kablu się indukuje, czy że długość kabla ma znaczenie?
    Dla mnie możesz wyliczyć jedno i drugie.


    Bo chyba nie sądzisz że mam czas na to żeby obliczać ci wysokość tego napięcia.
    A to jest jakiś problem? Wydawało mi się, że dla kogoś kto wypisuje coś takiego
    Cytat Napisał iF-Jimi Zobacz post
    Wie o tym każdy średnio ogarnięty elektryk lub elektronik że długość przewodu znajdującego się w polu elektromagnetycznym ma zasadniczy wpływ na indukcję.
    To bułka z masłem.
    Ale podaj wzór sam sobie wyliczę.

    PS.
    Dla ułatwienia: budynki są szersze i dłuższe niż wysokie. Możesz przyjąć, że 3m, to średnia wysokość piętra. I ie zapomnij uwzględnić, że pole maleje z KWADRATEM odległości.
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony