dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 8
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 158
  1. #61
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    to i ja się dołączę z kilkoma drobiazgami, oby picasa zechciała współpracować

    1. komplet kolczyki + zawieszka z półszlachetnego lekko prześwitującego kamienia w kolorze morskim, w sam raz na lato
    cena wywoławcza 10 zł


    2. zawieszka z ametystu
    cena wywoławcza 5 zł


    3. zawieszka (chyba) z opalu - w każdym razie z jakiegoś wielokolorowego kamienia, załączam zdjęcia w świetle dziennym i sztucznym
    cena wywoławcza 7 zł

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1248.JPG
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	49,5 KB
ID:	308298   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1252.JPG
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	52,0 KB
ID:	308299   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1250.JPG
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	50,8 KB
ID:	308301   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1251.JPG
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	61,0 KB
ID:	308302  

  2. #62
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Dziękujemy!
    Juz dopisuję

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Prawie te same Te moje czasem pokazują się w sklepie na L, tez w pastylkach, ale kolorów więcej. Kredki niestety zwykłe już nie są. Paczka artystycznych 36 kolorów i stosowna cena. Papier również artystyczny, zwykły nie wytrzymałby takich katuszy. Może być akwarelowy, albo rysunkowy fabriano. Mercedesy wśród tego typu akcesoriów

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Dla osób emocjonalnie związanych z tym miejscem i chcących to w odpowiedni sposób wyeksponować

    Plakietka Forum wypalona techniką pirografii w dębowym okrąglaku średnicy ok. 35cm, na razie surowa. Mogę pomalować bezbarwnym lakierem do zabezpieczania jachtów.
    Cena wywoławcza 15zł

    EDYTA: Aktualne fotki, po przeprowadzonej rewitalizacji. Mam nadzieję, że da to wymierny wynik aukcji
    Ostatnio edytowane przez carver ; 30-03-2015 o 19:38 Powód: podbicie ceny ;)

  5. #65
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Mi tez sie cos udalo zorganizowac nie mam jeszcze - ale bedzie na czas
    Pendrive 8GB w formie karty kredytowej (dokladnie taki ma wymiar) oczywiscie dzieki Caparol Polska. cena wywolawcza: 10pln
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #66

    Domyślnie

    Ktos przekazal mi to z dobrego serca do paczki dla ubogich dzieciaków... Ale paczka juz byla strasznie duża więc odłożyłam na przyszły rok... Pomyslałam jednak ze darczyńca sie nie obrazi jesli wystawie ją tutaj ...


    Pamietacie Anię Shirley i Gilberta Blythe'a? W tej części powieści sa oni juz 15 lat po ślubie, mają 6 dzieci....
    To ich potomstwo odkrywa uroki magicznej Doliny Tęczy, odkrywa czym jest prawdziwa przyjaźń, poświęcenie i pasja...


    Ksiązka w idealnym stanie


  7. #67
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Szocik, pięknie dziękujemy i prosimy o podanie ceny wywoławczej.

  8. #68

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał szocik Zobacz post
    10 zł
    Dziękuję, już lecę uzupełnić!

  10. #70
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Na razie na 100% mam tylko "malego slonia" moze uda sie zalatwic jeszcze jego "tatę" lub brata blizniaka.
    Zdjecie pochodzi z ostatniej aukcji na rzezc dzieci z Ogniska Marymont.
    Maly slon Caparol-a cena wywolawcza: 20pln
    Wymiar malego: 28cm od glowy do ogona, wysokosc 18cm, dla lepszego "zlapania wymiarow" pudelko zapalek dla porownania

    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 12-03-2015 o 20:54
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #71
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    znalazłam jeszcze dwa fanty

    1. ręcznie robiony komplet naszyjnik+bransoletka z bladoróżowych korali (+grafitowy minerał, ale nie pamiętam jak się nazywał)
    cena wywoławcza 20 zł



    2. jak dla księżniczki wisiorek pozłacany - litera W, z warstwą opalizujących kamyczków - z pozłacanym łańcuszkiem
    cena wywoławcza 10 zl

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_1256.JPG
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	31,7 KB
ID:	308423  

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    W imieniu Prababki wstawiam wspaniałą, jeszcze ciepłą i jedyną taką, bo prosto spod prababkowego szydełka serwetę
    wielkość – 42 cm;
    kolor – Prababka mówi, że żółta, wg mnie jest kremowa sądząc po białych królikach


    Nazwa:  Prababka-IMG_1344.jpg
Wyświetleń: 303
Rozmiar:  40,9 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #73
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Dziękujemy Prababce za piękny fant, zaraz zaktualizuję tylko jeszcze cena wywoławcza by się przydała

  14. #74
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Edziu,to unikat35zł,dobrze?

  15. #75
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prababka Zobacz post
    Edziu,to unikat35zł,dobrze?
    Widzę, że bardzo ładna Dziękuję za ten fant - na pewno cena zostanie kilkakrotnie podbita -

  16. #76

    Domyślnie

    Witam
    To i my postanowiliśmy się dołączyć do tej pięknej aukcji.
    Mamy propozycję dla miłośników moczenia kija z okolic Warszawy, Radziejowic, Żyrardowa, Mszczonowa, Nadarzyna i Grodziska Mazowieckiego. Na aukcję wystawiamy karnet upoważniający do wędkowania w pięknym miejscu - Stawach Borki przez cały 2015 rok. Znajdują się one 40 km od centrum Warszawy, 1 km od trasy Katowickiej, w miejscowości Radziejowice.
    Cena wywoławcza 50 zł.


  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Bardzo dziękujemy, już wpisane na listę!

  18. #78
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Chcielibyśmy przekazać na aukcję sławną parę z bajecznego Dobranocnego Ogrodu :
    Upsy Daisy oraz Iggle Piggle i jego kocyk - we własnych osobach-
    wraz z Misiem Krzysiem, który jest zupełnie nie z tej bajki
    Wszyscy byli już lekko przytulani , ale nic im to nie zaszkodziło na urodzie, a wręcz przeciwnie
    (w wyniku zabiegów higienicznych przeprowadzonych na mokro spódniczka Upsy Daisy zrobiła się jakoś wąska w pasie -
    ale na to nie patrzymy, patrzymy na serce
    )
    Proszę się też nie przejmować , jeżeli nie wiecie gdzie jest Dobranocny Ogród. Założę się, że Księżniczki wiedzą
    I tu jest taki myk związany z aukcją : niezależnie od tego kto i za ile zechciałby wylicytować te sławy, to cała trójka chciałaby trafić po licytacji do Księżniczek i Krzysia.
    Wygrywający licytację otrzyma uśmiechy, podziękowania, uściski i być może nagrodę pocieszenia : )
    Czy tak może tak być ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dobranocny3.JPG
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	66,2 KB
ID:	308608
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  19. #79
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Zochna, jaka jest cena wywolawcza za ta piekna pare?
    Swietny pomysl

  20. #80
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    a, no wlasnie. Moze zrobmy pln 30 dziekuje

Strona 4 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony