dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    A ja jestem ciekawa jakie odczucia ma autorka wątku i czemu miał służyć ten quiz ? Bo nasze opinie już poznała

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Właśnie siostro!

    opowiadaj
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anyżek35 Zobacz post
    A ja jestem ciekawa jakie odczucia ma autorka wątku i czemu miał służyć ten quiz ? Bo nasze opinie już poznała
    Do negocjacji z małżonkiem, by mieć argumenty za ewentualną demolką i zrobieniem wszystkiego na szaro, czarno i z Ikea w tle

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar domi-nikka
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    znaleźliśmy swoje miejsce :)
    Posty
    257

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za odpowiedzi i za poprawę humoru

    Co do mojej opinii, to ja mam podobne wrażenia, jak wiele tu osób: wnętrze przeładowane, duszne, zbyt wiele dekorów stłoczonych na zbyt małej powierzchni przez co tworzy się ciężkawa kakofonia. Byłam ciekawa, czy to tylko mój odbiór, widzę, że nie.

    Pytacie o powód Próbuję przekonać pewną osobę, że styl kolonialny na małej powierzchni = stonowane tło i odpowiedni detal. Detal, a nie ogrom właściwych stylowi mebli, przedmiotów i wykończeń, bo na małej powierzchni (nie pytajcie nawet jak małej) to nie ma szans bytu.
    Na razie ciężko idzie... (przekonywanie )
    Najpierw miała być budowa domu - odłożona ze względu na koszty.
    Potem miał być remont - segmentu, w którym mieszkamy z rodzicami.
    Potem miało być mieszkanie - bo mieliśmy dość wspólnego bytu
    Potem wróciliśmy do budowy i też.... z rodzicami - warunek był jeden - dom dwurodzinny i bezwzględnie oddzielne wejścia
    Teraz... Garda II ...o ile życie nie sprawi nam kolejnej niespodzianki...

    Dziennik budowy - wrzuciłam nowe wizualizacje wnętrz bardzo proszę o opinie
    Komentarze do dziennika

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ana289
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.941

    Domyślnie

    Siostro - to Twoja wizualizacja pod dyktando właściciela gabinetu?
    pierwszy i bez błędów-zwariowałam http://forum.muratordom.pl/showthrea...82adam!-%29%29

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar domi-nikka
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    znaleźliśmy swoje miejsce :)
    Posty
    257

    Domyślnie

    Cytat Napisał ana289 Zobacz post
    Siostro - to Twoja wizualizacja pod dyktando właściciela gabinetu?
    Nie, nie To znalezione w sieci.
    Najpierw miała być budowa domu - odłożona ze względu na koszty.
    Potem miał być remont - segmentu, w którym mieszkamy z rodzicami.
    Potem miało być mieszkanie - bo mieliśmy dość wspólnego bytu
    Potem wróciliśmy do budowy i też.... z rodzicami - warunek był jeden - dom dwurodzinny i bezwzględnie oddzielne wejścia
    Teraz... Garda II ...o ile życie nie sprawi nam kolejnej niespodzianki...

    Dziennik budowy - wrzuciłam nowe wizualizacje wnętrz bardzo proszę o opinie
    Komentarze do dziennika

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał domi-nikka Zobacz post

    Co do mojej opinii, to ja mam podobne wrażenia, jak wiele tu osób: wnętrze przeładowane, duszne, zbyt wiele dekorów stłoczonych na zbyt małej powierzchni przez co tworzy się ciężkawa kakofonia. Byłam ciekawa, czy to tylko mój odbiór, widzę, że nie.

    Pytacie o powód Próbuję przekonać pewną osobę, że styl kolonialny na małej powierzchni = stonowane tło i odpowiedni detal. Detal, a nie ogrom właściwych stylowi mebli, przedmiotów i wykończeń, bo na małej powierzchni (nie pytajcie nawet jak małej) to nie ma szans bytu.
    Na razie ciężko idzie... (przekonywanie )
    A co to jest ten styl kolonialny we wnętrzu ?
    Wybacz złośliwość, ale Twoja wypowiedź brzmi nieco jak komunały sprzedawane zadziwionym głąbom przez samozwańczego projektanta po miesięcznym kursie.

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar domi-nikka
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    znaleźliśmy swoje miejsce :)
    Posty
    257

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    A co to jest ten styl kolonialny we wnętrzu ?
    Wybacz złośliwość, ale Twoja wypowiedź brzmi nieco jak komunały sprzedawane zadziwionym głąbom przez samozwańczego projektanta po miesięcznym kursie.
    Wojtek, myślę, że lepiej ode mnie wiesz, co to styl kolonialny

    Mieliśmy okazję przedyskutować temat na privie, ale czytelnikom należy się wyjaśnienie z mojej strony.

    Zbyt szanuję ludzi (generalnie), by traktować ich jak "głąbów", niezależnie od poziomu własnej wiedzy na dany temat (zaznaczam, że bynajmniej nie uważam się za eksperta w projektowaniu). Moje stwierdzenie - to, które podkreślasz - było skrótem myślowym odnoszącym się do konkretnej sytuacji, przed rozwiązaniem której stoi bliska mi osoba, której pomagam w remoncie mieszkania. Miejsca do dyspozycji jest bardzo mało (nieco ponad 5 mkw), a plany odnośnie urządzenia tej małej powierzchni mają wielki rozmach - nieadekwatny do ilości miejsca (przynajmniej wg mnie). Spełnienie wszystkich oczekiwań, o jakich usłyszałam, jest po prostu niewykonalne. Ponieważ jednak szanuję czyjeś marzenia (a akurat ten gabinet, ta stylistyka i określone przedmioty i meble w nim były od dawna marzeniem właściciela) staram się znaleźć kompromis, by z jednej strony nadać pomieszczeniu określony charakter, a z drugiej nie przesadzić. Przekonywanie idzie ciężko, bo ciężko się rezygnuje z czegoś, co od dawna miało się w głowie i liczyło, że się uda to zrobić w oczekiwany sposób. Tym bardziej chciałabym aby ostateczny efekt dał satysfakcję, a nie rozczarowanie.

    Tyle ode mnie.

    Jeżeli jeszcze ktoś odniósł wrażenie podobne do Wojtka, to przykro mi. Intencje były inne.
    Najpierw miała być budowa domu - odłożona ze względu na koszty.
    Potem miał być remont - segmentu, w którym mieszkamy z rodzicami.
    Potem miało być mieszkanie - bo mieliśmy dość wspólnego bytu
    Potem wróciliśmy do budowy i też.... z rodzicami - warunek był jeden - dom dwurodzinny i bezwzględnie oddzielne wejścia
    Teraz... Garda II ...o ile życie nie sprawi nam kolejnej niespodzianki...

    Dziennik budowy - wrzuciłam nowe wizualizacje wnętrz bardzo proszę o opinie
    Komentarze do dziennika

  9. #29
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    robm76

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, widząc projekt domu i wizualizacje wnętrz zamurowało mnie widząc gabinet .

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    Kurz i smród starych mebli muzealnych.

  11. #31

    Domyślnie

    Bardzo ładna szafa i biurko, osobiście lubię takie gabinety ale to pomieszczenie jest trochę za ciemne i trochę zbyt przeładowane. Wywalić kilka drobiazgów np. tego jelenia dodać kilka jasnych akcentów i byłoby bardzo ładnie.

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Bardzo dobry projekt. Jest ekstra! Oczywiście, cały dom utrzymany w takiej konwencji może być nieco "ciężki", ale jeżeli nie przesadzisz, to jest bardzo eleganckie.
    Nie ma się czego wstydzić, że się chce mieć na bogato! To raczej powód do dumy.
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony