dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Panasonic Na-127vc5 - Nowa a taaki wielki szum

    Witajcie ,została kupiona nowa pralka <nazwa w tytule> 5 dni elegancko pracowała nic nie było praktycznie słychac az tu nagle cos takiego <filmik z netu nie mój> https://www.youtube.com/watch?v=_uAgDUZ3yAY.Co to moze byc ,jak to wyeliminowac

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nowa? Współczuję. Samolot F15 przy starcie jest mniej hałaśliwy. Tutaj wyglada, że obroty wirówki są zwiększone do kilku tysięcy. Może za mało tego prania miałeś w tym sprzęcie albo to normalny odgłos łożysk.
    A tak najważniejsze CZY BLOKADA TRANSPORTOWA ZOSTAŁA ZDJĘTA PRZED URUCHOMIENIEM PRALKI?
    __________________________________________________ ____________________________________
    Jeżeli dół pralki nie jest zabudowany to odsun ją i sprawdź czy pod nią nie ma wycieku

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiesiek6308 Zobacz post
    Nowa? Współczuję. Samolot F15 przy starcie jest mniej hałaśliwy. Tutaj wyglada, że obroty wirówki są zwiększone do kilku tysięcy. Może za mało tego prania miałeś w tym sprzęcie albo to normalny odgłos łożysk.
    A tak najważniejsze CZY BLOKADA TRANSPORTOWA ZOSTAŁA ZDJĘTA PRZED URUCHOMIENIEM PRALKI?
    __________________________________________________ ____________________________________
    Jeżeli dół pralki nie jest zabudowany to odsun ją i sprawdź czy pod nią nie ma wycieku
    Oczywiscie że blokady zdjąłem .4 sruby z tyłu zdjete .. Z Twoich zdan wnioskuje ze ona musi sie dotrzec tylko dlaczego od samego poczatku tak nie było

    <wtedy bym zrozumiał> ale dopiero po 5 dniach taki zonk sie pojawił

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja nie pisałem nic o dotarciu. Wprost przeciwnie. Za głośne łożyska są i tyle. Obawiam się najgorszego chociaż jest nowa piszesz. Łożyska są za głośne - mogła woda przedrzeć się przez semering i wtedy penetruje łożyska. Pytałem czy nie ma wycieku wody pod spodem. I jeszcze jedno ona tylko tak przy wirowaniu czy przez cały cykl hałasuje. Zrób pełny cykl prania na tzw. sucho po prostu bez wkładania rzeczy do prania i też bez proszku i płynu do płukania. Jeżeli tylko przy wirowaniu to odpal samo wirowanie na sucho. Jeżeli będzie nadal tak samo głośno, REKLAMUJ jako towar niezgodny. Żaden serwis tylko odstąpienie od umowy. P.S. Możesz tez zapytać na forum elektroda czy inni użytkowanicy takich pralek mają te same problemy. Może to tylko ten typ tak ma.
    Pisząc wyżej, że może za mało prania miałeś - miałem na mysli, że nie cały bęben załadowałeś.
    Ostatnio edytowane przez wiesiek6308 ; 20-03-2015 o 20:16

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiesiek6308 Zobacz post
    Ja nie pisałem nic o dotarciu. Wprost przeciwnie. Za głośne łożyska są i tyle. Obawiam się najgorszego chociaż jest nowa piszesz. Łożyska są za głośne - mogła woda przedrzeć się przez semering i wtedy penetruje łożyska. Pytałem czy nie ma wycieku wody pod spodem. I jeszcze jedno ona tylko tak przy wirowaniu czy przez cały cykl hałasuje. Zrób pełny cykl prania na tzw. sucho po prostu bez wkładania rzeczy do prania i też bez proszku i płynu do płukania. Jeżeli tylko przy wirowaniu to odpal samo wirowanie na sucho. Jeżeli będzie nadal tak samo głośno, REKLAMUJ jako towar niezgodny. Żaden serwis tylko odstąpienie od umowy. P.S. Możesz tez zapytać na forum elektroda czy inni użytkowanicy takich pralek mają te same problemy. Może to tylko ten typ tak ma.
    Pisząc wyżej, że może za mało prania miałeś - miałem na mysli, że nie cały bęben załadowałeś.
    Dobrze,dzis zrobie cykl,, na sucho,, .Żadnych przecieków nie ma .Jest suchutko .Tylko przy wirowaniu tak ma ,niewazne czy ma obroty 800 czy 1200 .Hałasuje pomimo innych obrotów.

  6. #6

    Domyślnie

    Zrobiłem cykl jak i samo wirowanie .Jest to samo

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To jeżeli przez 5 dni wczesnie chodziła cicho a teraz nie oznacza tylko jedno, awarię. Jeżeli nie upłynęło 10 dni od zakupu to odstępuj od umowy lub zgłaszaj awarię do serwisu. Sorry nie byłem trochę na forum bo wiosna jest i praca rozpoczęta.

  8. #8

    Domyślnie

    Zgłoś na gwarancję.
    Regały przesuwne do biura, biblioteki.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaszstokowski Zobacz post
    Zgłoś na gwarancję.
    Tak też zrobie.Troche ciezko bedzie w innym jezyku ich sciągnąc ale jakos poleci .Dziekuje za wszelkie odpowiedzi .Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony