Witam serdecznie, mam pytanie do ekspertów z dziedziny okien dotyczące poprawnego montażu dużych okien balkonowych, mianowicie w całym mieszkaniu posiadam zamontowane (przez dewelopera) okna balkonowe, w zimie pojawił się problem bardzo zimnej podłogi przy oknach. Różnice w temperaturach są dość spore - około 1 metr od okna temp. podłogi wynosi 21.5 st. C, a przy oknie temp. podłogi to średnio około 16-17 st. C. Nie dawało mi to spokoju więc rozebrałem podłogę przy oknie i podkułem lekko cienką warstwę posadzki i tam znalazłem chyba znalazłem przyczynę zimnej podłogi. Moim zdaniem okno zostało niepoprawnie zamontowane gdyż stoi bezpośrednio na podmurówce z cegieł. Zdjęcie okna (mowa o tym 3 skrzydłowym), zdjęcie zrobione jeszcze przed wylewkami.
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20111119-00074.jpg
Wyświetleń:	267
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	309396

Zamieszczam również filmik (przepraszam za jakość), który pokazuje puste przestrzenie pod oknem oraz to że okno podparte jest tylko w kilu miejscach.



Teraz pytanie czy jako eksperci uważacie że taką wada powinna za skutkować wycięciem okna i ponownym (poprawnym) jego obsadzeniem?