dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 659

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilb1987b Zobacz post
    czyli bezpośrednio wszystko oprze się na foli i płytach gk? Jak rozmawiałem kiedyś z gościem od celulozy to mówił że w zasypie może być maksymalnie 30cm a jak się chce więcej to trzeba zrobić jakąś przekładkę z płyt bo ciężar tego będzie dociskać za bardzo dolną warstwę celulozy a tak nie może być. Lepiej się kogoś o to jeszcze dokładniej popytaj bo nie jest to łatwy temat. Też nie wiem czy to może leżeć bezpośrednio na płytach bo jak Ci przyjdzie zrobić na coś dziurę w suficie to może się ta celuloza sypać no chyba że to nie jest takie sypkie
    Odnośnie izolacji poddasza nieużytkowego. Oprze się chyba na stelażu (4cm). Izolacja poddasza to kolejny wątek który muszę jeszcze dokładnie rozwiązać. Czytając dzienniki na FM gdzie były podobne rozwiązania, zapadło mi w głowie iż trzeba to dobrze (solidnie) podwiesić do więźby. Receptą na zbyt duży ciężar może być chyba jeszcze sznurowanie i ułożenie warstwy 20cm wełny, na to dopiero coś sypanego 30cm.
    Ostatnio edytowane przez Mikolaj5 ; 10-04-2015 o 10:59


    Przy racjonalnych kosztach 26 kWh. Obecny etap: SSZ, wykonana elewacja, wylewki, tynki, elektryka, WM, CO (piec odpalony) - pracujemy nad stropem pietra wraz z ociepleniem i pozostałymi GK

    Dziennik budowy:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...85-zlece%C5%84

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony