dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie działka rolna obok działek budowlanych

    Witam.

    Nie wiem czy jest to okazja czy nie, ale kolega ma działkę rolną 60 arów i oferuje ją za 45 000 zł. Jest to w miejscowości, w której powstają nowe domy, bo jest to większa wieś (1500 osób).

    1. Porównując z ogłoszeniami na allegro to, np. działka rolna 100 arów kosztuje 40 000 zł. Nie będę podawał innych przykładów, ale są bardzo różne ceny bardzo podobnych powierzchni działek rolnych dlatego zarejestrowałem się tu na forum, żeby sprawdzić czy jest to tania działka.

    2. Czy da się ją przekształcić na 6 działek budowlanych? Jak już napisałem wcześniej działka jest blisko domów i działek budowlanych. jeśli tak, to jai koszt wynosiłby za przekształcenie?

    3. Ogólnie - Czy jest to dobra inwestycja?

    Dziękuję za odpowiedzi... Pozdrawiam

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zależy jaka jest klasa ziemi ale najlepiej z tym szoruj do urzędu gminy( bo piszesz, że to jest wieś).

  3. #3

    Domyślnie

    Wiesiek, dzięki za odpowiedź. Mam zabrać kolegi papiery i skoczyć do urzędu? Tam mi od razu powiedzą czy można przekształcić? Rozumiem, że którejś klasy nie można ?

    PZDR

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Jeżeli ufasz dla kolegi tom jego wyslij lub podlećcie tam razem.Jeżeli już będziecie tam to zasięgnij też informacji jakie będa koszty bo czasem to nie są małe. Tak swego czasu klasy III nie dało się , teraz być może i można ale koszty będą niebagatelne.

  5. #5

    Domyślnie

    Wiesiek, dużo pomogłeś. Dzięki! Wiem, że już pewien koleś poleciał z jego skopiowanymi dokumentami do urzędu. Muszę się pospieszyć.

    Dzięki! Pozdrawiam!

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Sprawdź to ale rozważnie, to , że ktoś poleciał juz tam to może to być tylko zagrywka aby to sprzedać. Legenda, że niby zainteresowanie jest duże. Bądź rozsądny i na spoko podejmuj decyzję.

  7. #7

    Domyślnie

    akurat to jest pewne, sprawdzone. Znam gościa, który dał mi juz śmieszną zaliczkę 100zł. Właścicielem jest, że tak powiem koleś pijący... Papiery na działkę widziałem osobiście...
    Ostatnio edytowane przez demo1988allegro ; 31-03-2015 o 21:37

  8. #8
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Skoro to takie proste kupić ziemię rolna i natychmiast zrobić z tego 6 działek to CZEMU NIE ROBI TEGO OBECNY WŁAŚCICIEL ?
    Oferta wygląda na w typie "dla naiwnych.."
    Darek B

  9. #9

    Domyślnie

    jak już pisałem - właściciel lubi sobie wypic,, nie ma grosza przy dupie

    Okazja minęła. Wyprzedził mnie koleś, który był wcześniej wspomniany.
    Ostatnio edytowane przez demo1988allegro ; 08-04-2015 o 20:15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony