dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wozniak_d

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    ok. Żyrardów - Skierniewice
    Posty
    2

    Domyślnie Okna Schuco od PHU Zieliński z Łodzi - szukam opinii

    Witam wszystkich budujących i nie tylko.... Poszukuję pilnie opinii o firmie z Łodzi PHU Zieliński i jej produktach - oknach Schuco. Zamierzam u nich kupić "Corone", ale przeglądając forum nie znalazłem żadnej opinii o tej firmie... Kto pomoże? Sprawa pilna, bo chcę dokonać zakupu

  2. #2

    Domyślnie

    no właśnie również byłbym zainteresowany jakimiś opiniami

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał roberto3011 Zobacz post
    no właśnie również byłbym zainteresowany jakimiś opiniami
    mój kolega z Łodzi, jakiś czas temu ( ok. 2 lata ) kupił od tej firmy okna na profilu Schucco - do tej pory działają bez zarzutu.
    Także swobodnie można kupować.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  4. #4

    Domyślnie

    O, tego tematu nie mogłam znaleźć!

    Właśnie stoję przed decyzją o zakupie od nich okien na profilu Schuco (System Schuco CT70) i szukam opinii. Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alma_ Zobacz post
    O, tego tematu nie mogłam znaleźć!

    Właśnie stoję przed decyzją o zakupie od nich okien na profilu Schuco (System Schuco CT70) i szukam opinii. Może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?
    Zagadaj do forumowego @jareko. Od lat sprzedaje okna na Schuco wiec wie najlepiej co i jak z tymi oknami.
    Napewno odpowie Ci na nurtujące Cie pytania odnośnie właśnie okien Schuco.
    Pozdrawiam
    Wykończyć dom.....to jest wyzwanie

  6. #6

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Rowniez jestem przed wstawieniem okien i wyslalem po paru firmach projekty do wyc eny i okna Schuco ct70 najtaniej wlasnie ma ZIELINSKI OKNA
    wszycsy polecaja Okna ze Zdunskiej Woli ale tam cena za te same okna jest o 3 tys wieksza wiec chodzi tylko o dobry montaz

    Wiec kto juz ma wstawione to prosze pisac opinie ,bo co do typu Schuco znam tylko bardzo dobre opinie, wszyscy chwala

  7. #7

    Domyślnie

    chwala kolego tez oknoplast co nie znaczy ze kazda veka bedzie tak samo dobra.
    Studiujac doswiadczenia, ludzi budujacych, na tym forum wniosek jest jeden.
    Jezeli masz ten sam profil i podobne wyposazenie okna to nigdy nie decyduj sie na najtansza oferte.
    Wybierz cos sredniego albo targuj sie do upadlego z najdrozszym ale najtansze odrzuc juz na wstepie.
    chyba ze budujesz na sprzedaz i chcesz sie nowemu nabywcy pochwalic materialami uzytymi do budowy :, wtedy schuco to schuco i tyle w temacie )

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał wozniak_d Zobacz post
    Witam wszystkich budujących i nie tylko.... Poszukuję pilnie opinii o firmie z Łodzi PHU Zieliński i jej produktach - oknach Schuco. Zamierzam u nich kupić "Corone", ale przeglądając forum nie znalazłem żadnej opinii o tej firmie... Kto pomoże? Sprawa pilna, bo chcę dokonać zakupu
    Może to zbieg okoliczności, ale pięć lat temu w innym wątku pytałeś o okna tego przedstawiciela. Teraz w drugim swoim poście znów pojawia sie nazwa tej samej firmy, ktora raczysz reklamować. Dla mnie to jest spam i nie szukasz opini tylko klientów.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony