dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 108 z 179
Pokaż wyniki od 2.141 do 2.160 z 3569
  1. #2141

    Domyślnie

    Mamik na widok tego szarego lustra serducho mi mocniej zabiło Rozumiem że to w tym nowym? Czy Mag-a? Jaka cena?

  2. #2142

    Domyślnie

    W nowym, szare 70, czarne 60
    Mnie tez to szare porwało bardziej, ale czarne tez spoko

  3. #2143

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    W nowym, szare 70, czarne 60
    Mnie tez to szare porwało bardziej, ale czarne tez spoko
    Kurka, nie będziesz tam przypadkiem jutro jeszcze raz? Bo ja nie będę dla lustra dzieci męczyć...

  4. #2144

    Domyślnie

    W sumie, to może będę
    a jak będę, to?
    reasumując - jak Ci mogę pomóc?

  5. #2145
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Lustra boskie. Aż przypomniałam sobie ze w domu jeszcze się nie doczekałam żadnego

  6. #2146
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mamik przepiękne lustra szare wzięłabym od razu a i czarne by się przydało - np. do pokoju córki
    ehhh muszę zorganizować chyba sobie 1 dzień urlopu i wyciągnąć M na dłuższe zakupy
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  7. #2147

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    W sumie, to może będę
    a jak będę, to?
    reasumując - jak Ci mogę pomóc?
    No ten tego...przeszło mi przez myśl żeby Cię poprosić o zakup Przelew bym zrobiła od razu a odebrała kiedyś przy dogodnej okazji

  8. #2148

    Domyślnie

    Wani, wysłałam priv

  9. #2149

    Domyślnie

    Nadszedł czas na okap, w myśl zasady że lepiej późno niż później Półki wnękowe już przygotowane, okap miał mieć obwódkę dębową i po obu stronach miały iść półki, ale.....zaczynam się zastanawiać, wydaje mi się że będie ciężko. Może lepiej zostawię tylko listwy przy mandali a okap biały i bez półek już?



    Zabudowa szafy w sypialni już prawie, prawie - może dziś uda się skręcić wnętrze i zamontować drzwi. Uchwytów brak

    Poszukuję stolika kawowego. Jako że szafka RTV to chyba jednak będzie Tamo (Tomkowa ) to musiałby być coś pasującego



    I w rozsądnej cenie.....

  10. #2150

    Domyślnie

    Waniliana, ta komoda naprawdę jest piękna I jak wstawiłaś fotkę kuchni a pod nią fotkę mebla, to widać, że pięknie się zgrywają Gdzieś widziałam zdjęcie Twojego stołu, ale nie pamiętam, gdzie wrzucałaś, bo u siebie raczej nie Namawiałabym Cię na stolik też z Tamo, tylko nie wiem, czy cena jest rozsądna

  11. #2151

    Domyślnie

    Ale ja nie widziałam u nich takiego stolika? Jest owalny

  12. #2152

    Domyślnie

    Owalny jest Maksymilian, a ja myślałam o stoliku Marta. Choć ten Maksymilian też by pasował
    A taki, jak TU mógłby być? Pewnie skojarzy Ci się ze stylem skandi, ale jego nogi ładnie nawiązują do komody. Blat mdf można by pomalować na inny kolor, choćby blatów w kuchni. O właśnie, nie możesz zamówić u stolarzy, którzy robili kuchnię blatu do stolika kawowego? Ja tak zrobiłam ze stołem w kuchni. Wycięli dokładnie taki rozmiar, jaki chciałam, pięknie okleili boki i stół jest dokładnie taki, jak blaty.

    A TU z szarym blatem, większy i, moim zdaniem najfajnieszy TEN
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 02-12-2015 o 18:16

  13. #2153

    Domyślnie

    Na szybko pytanie bo mąż montuje roletę : do sufitu czy do ściany? Trochę się boję że sufit może być nierówny i że będie to widać ( tak się robiłam z karniszem podsufitowym)

    Tomkowa do stolików wrócę jak zamontujemy rolety

  14. #2154

    Domyślnie

    Roleta rzymska z mocowanym materiałem do mechanizmu? To raczej do ściany. Jak chcesz, żeby było wrażenie, że jest od samego sufitu, to trzeba zamocować maksymalnie pod sam sufit.

  15. #2155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Roleta rzymska z mocowanym materiałem do mechanizmu? To raczej do ściany. Jak chcesz, żeby było wrażenie, że jest od samego sufitu, to trzeba zamocować maksymalnie pod sam sufit.
    Tak, właśnie takie mocowanie Dzięki. To wieszamy słoneczka dzieciom

    A stoliki w stylu scandi odpadają

    Marta też mnie za serce nie chwyta, wkleję zdjęcie żeby dziewczyny wiedziały o cym piszemy



    Blaty kuchenne niestety nieudane : rysują się jak nie wiem za jakieś dwa lata będę musiała pewnie wymieniać...Z pewnością nie wchodzi w grę robienie stolika z ich udziałem

    Myślałam raczej o prostym dębowym, może z czarnymi nogami?

  16. #2156

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Myślałam raczej o prostym dębowym, może z czarnymi nogami?
    To nie wiem, o jaki chodzi Dębowy blat i czarne nogi kojarzą mi się z loftowymi, a pewnie takich nie chcesz Wrzuć coś drogiego, co Ci się bardzo podoba i będziemy szukać tańszego

  17. #2157

    Domyślnie

    A zerknij na TO Na fotkach jest biała, ale w opisie zapewniają, że zrobią w naturalnym kolorze dębu, olejowaną lub lakierowaną.

  18. #2158

    Domyślnie

    Ta fajna Tomkowa, zapisuję sobie

  19. #2159
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Inka87

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Okolice Łodzi
    Posty
    391

    Domyślnie

    http://mood-board.pl/sklep/produkty/stolik-kawowy-core

    Ten jest fajny, bo nie ma ostrych rogów (mam uraz po rozcięciu głowy przez syna), ale cena jeszcze fajniejsza

  20. #2160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    http://mood-board.pl/sklep/produkty/stolik-kawowy-core

    Ten jest fajny, bo nie ma ostrych rogów (mam uraz po rozcięciu głowy przez syna), ale cena jeszcze fajniejsza
    Cena jak cena - stoliki są niedostępne

Strona 108 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony