dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 154 z 179
Pokaż wyniki od 3.061 do 3.080 z 3569
  1. #3061
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Dywan bardzo ładny.

    Przetarcia i przydeptania dodają dywanom szlachetności
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #3062
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zasypiam dosłownie na stojąco dzisiaj i całkiem zapomniałam o Arte.
    Byłam wczoraj na długiej i w sklepia mają w tej chwili jeszcze mniej niż na stronie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #3063

    Domyślnie

    No i nie będzie kamienia jutro....
    Pisałam miesiąc temu u MBD że mieliśmy wypadek samochodowy. Długo nie było spokoju.... Dziś trzy zastępy straży pożarnej z psami i policja szukali Teścia który wyszedł z domu na spacer z psem. 9 godzin Go nie było, wpadł do starej Odry i nie umiał wydostać się z błota. Ma początki Alzheimera
    Wybaczam psu firanki, nie odeszła nasza Onka od Teścia na krok, siedziała przy nim tyle godzin.
    Czuję się emocjonalnie wyczerpana. Teść wyziębiony ale ok. Teraz strach czy nie będzie z tego jakiegoś zapalenia płuc.
    Jutro oszacuję straty po wizycie kilkunastu zabłoconych osób w domu. Wszystko wali szlamem....Krzesła na pewno do wyrzucenia. Piszę w sumie o tych krzesłach żeby usprawiedliwić swój wpis. Tak naprawdę chciałam się wygadać....

  4. #3064
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wani Dobrze, że starszy pan dał radę i nie skończyło się gorzej
    Dzielna psica, tylko niech już innych firan nie niszczy

    Dom wyczyścisz, zapach zginie
    Jakie krzesła do wyrzucenia ??? Tapicerkę można wymienić, a resztę umyć, wysuszyć, przetrzeć papierem, przemalować............... Tylko robota niemiła.
    A poza tym to w końcu tylko przedmioty, jak mówi moja cioteczna siostra „rzecz nabyta”
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 24-11-2016 o 19:53
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #3065
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    trzymaj się, grunt że dobrze się skończyło!

  6. #3066

    Domyślnie

    Do Warszawy and back : 4 h w jedną stronę, godzina na miejscu i powrót znów 4 h
    Ale kamień wybrany, szary łupek Ma fajną, naturalną strukturę i ładny kolor. Powinien być u nas w piątek. Sprawdzałam na stronie ale go nie ma. Spojrzę później czy coś wyszło ze zdjęć które zrobiłam telefonem. W poniedziałek przyjedzie cegła. Zostaje już tylko kwestia wyboru belki i jej podpory. To znaczy konstrukcja mocująca już zrobiona, podpory mają stanowić element wyłącznie dekoracyjny. Belki mam dwie, jedną sosnową, identyczną jak te przy kuchni ( jeszcze w naturalnym kolorze) i starą dębową z wykopalisk. Ta dębowa jest potwornie ciężka i częściowo czarna z racji wieku. Myślałam że ten stary dąb to jakieś cudo będzie a przyznaję że skłaniam się do montażu sosny

    Dywan też zamówiłam, jest nieduży ale za bardzo mi się spodobał żeby odpuścić. Póki mnie nie stać na większy będzie sobie leżał ten.

  7. #3067
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Wanili jak dawno mnie u Ciebie nie było zaraz lecę nadrobić zaległości w wątku

    jak teść ? a Ty ? pozbierałaś się już po całej akcji

    dywan bardzo kolorowy, podoba mi się ) też bym nie odpuściła, koniecznie zapodaj zdjecie

    buziaki!

  8. #3068
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Wanili
    póki pamiętam przy przeglądaniu wątku, widziałam,że poszerzyłaś taras więcej niż to wynikało z projektu, zgłaszałaś to gdzieś ? nie trzeba ?

    jestem zakochana w Twojej kuchni, masz piękne fronty i choć pisałaś o rowkach, to jednak bez nich nie wyglądałyby tak fantastycznie
    mandala jest wspaniała, gorączkowo myślę, gdzie ja mogłabym jej motyw wkomponować
    zdjęcie dzieciaków na paletach mnie rozczuliło śliczne! i zdjęcie i dzieciaki

  9. #3069

    Domyślnie

    Kjuta Miło Cie widzieć
    Nie zgłaszaliśmy tarasu....Może powinniśmy? Mam nadzieję że nikt się nie przyczepi...
    Mandala rzeczywiście jest wspaniała i wcale mi się nie nudzi, mam nadzieję że tak zostanie

    Zgrałam zdjęcie łupka z telefonu


  10. #3070

    Domyślnie

    Wani, właśnie przeczytałam jakie stresujące zdarzenia za Wami, współczuję serdecznie
    pies - mądre zwierzę, dobrze, że szczęśliwie się wszystko skończyło

    dywan - kupiłaś ten czerwony? I jak, pasuje?

    kamien do kominka ładny, ja bym chyba w czarny poszła , ale z pewnością ten Twój będzie wyglądać pięknie

  11. #3071
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    Jeśli sosna Ci się bardziej podoba, to spokojnie idź w sosnę przecież ta belka w kuchni super jest i jej "siostra" fajnie by nawiązywała
    A dąb może gdzieś się jeszcze użyje

  12. #3072
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja bym też poszła w czarny, bo mi pasuje do koloru kozy, skoro to tez łupek, to niech będzie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #3073

    Domyślnie

    A mi właśnie ta czarna płyta z powodu kozy nie pasowała, jakoś mi się to zlewało Z kolei mocno się black slate od podłogi odcinał.
    Zobaczymy jak będzie z szarym
    Mamik dywan będzie pewnie w połowie tygodnia, kupiłam ten



    Wiwik już przesądzone że sosna bo znaleźliśmy jeszcze jedną belkę, ma 10cm zamiast 15 jak ta w kuchni i wydaje mi się że wygląda lepiej taka delikatniejsza.

  14. #3074
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cieńsza belka nie będzie wyglądać dobrze w proporcji do ścianek obudowy piecyka. Za lekka

    Zdjęcia nie widać
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #3075
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    Pestka, dziękuję Allegro czasami przeglądam, jak mnie coś najdzie, a że mam za mało miejsca na fajną biblioteczkę, na ogół zniechęcam się po przekopaniu tego co jest. Ta z Twojego linka bardzo ładna, dość ozdobna, ja chcialabym mieć bardziej siermiężną, takie chyba typowe dla domów polskich z okresu międzywojennego, choć ta z linka naprawdę git


    Wani - masz lampę?

    Mamiku
    , BIBLIOTEKA bardzo ciekawa i cena też świetna. Nikt jeszcze nie licytuje. Licytacja kończy się 9 grudnia o 10:24. Jeśli Ci się podoba, to moja rada, poczekaj z zalicytowaniem aż będzie 10 minut do końca
    http://allegro.pl/biblioteka-z-lat-20-i6622875538.html#thumb/5
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 02-12-2016 o 02:00
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #3076

    Domyślnie

    Bardzo ładna ta biblioteka, szkoda że nogi takie ciężkie...Mnie by zniechęciły do zakupu chyba. Ale gdyby postawić ja na czymś nieco lżejszym to byłaby fantastyczna

    Mam kamień (przed garażem na palecie ) , mam cegły, mam dywan. Ściany boczne już stoją, nadproże dla ściany frontowej też. Może kiedyś skończymy ?

  17. #3077
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nóżki można wymienić. Mnie się ogromnie podobają te kryształowe szyby i chytre boki z półkami

    Doczekać się nie mogę tej wnęki kominkowej
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  18. #3078

    Domyślnie

    Czyli jednak miał być chyba czarny kamień Bo rozpakowaliśmy i przy sztucznym oświetleniu wygląda na dużo ciemniejszy niż na zewnątrz jak oglądaliśmy. Jestem trochę rozczarowana...Cegła za to wydaje mi się zbyt pomarańczowa, wyobrażałam sobie ciemniejszą. Zaczynam się obawiać o efekt końcowy

  19. #3079
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o ceglę, to może ją przyciemnić. poeksperymentuj na jednej. Myślę, że mogą ładnie zadziałać bejce do drewna.

    atomiast łupku nie rozjaśnisz. Powinnaś go zaimpregnować i to może go jeszcze przyciemnić. Są dwa rodzaje impregnatów do kamienia: matowy i dający efekt mokrej powierzchni. Ten drugi daje satynowy lekki połysk i mocniej pryciemnia, ale też wydobywa urodę tego kamienia.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #3080

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Jeśli chodzi o ceglę, to może ją przyciemnić. poeksperymentuj na jednej. Myślę, że mogą ładnie zadziałać bejce do drewna.

    atomiast łupku nie rozjaśnisz. Powinnaś go zaimpregnować i to może go jeszcze przyciemnić. Są dwa rodzaje impregnatów do kamienia: matowy i dający efekt mokrej powierzchni. Ten drugi daje satynowy lekki połysk i mocniej pryciemnia, ale też wydobywa urodę tego kamienia.
    Pestka to pewnie to co piszesz. Na zewnątrz widzieliśmy surowy kamień a ten nasz jest już zaimpregnowany.
    Co do cegły to spróbuję, ta bejca ma być w jakimś kolorze?

Strona 154 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony