dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 176 z 179
Pokaż wyniki od 3.501 do 3.520 z 3569
  1. #3501

    Domyślnie

    Chodziły mi też po głowie takie tapety z motywem idącym od góry ale one są takie ...hmmm....nawiązujące do stylu japońskiego/chińskiego? No i ciężko znaleźć coś ładnego i delikatnego


  2. #3502
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wani, a może zrób ramkę z listw jak u Mani (tylko jak najprostszych) na ścianach i wewnątrz tej ramki tę tapetę. Wyjdzie mniej. Może nawet starczy, żeby w innym miejscu powtórzyć.
    U Nuxe wkleiłam ostatnio link do tapet w nie zabójczych cenach. No, zobacz https://innetapety.pl/tapety-roslinno-kwiatowe Ceny są okey i przynajmniej ja widzę kilka, ktore by ładnie u ciebie pasowały.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  3. #3503

    Domyślnie

    Nie za bardzo mam ochotę na tapetę w ramie...a przynajmniej na ścianie tv tego nie widzę.
    Jeśli chodzi o cenę to ja bym ją przeżyła, raz na jakiś czas trafiam na coś co wywołuje u mnie silną chęć posiadania Potem mogę przejrzeć kolejne 500 rzeczy i nic mi się nie spodoba Tak teraz mam z tymi tapetami, na stronie którą podlinkowałaś jest tego ogrom Przejrzałam z 30 stron dopiero

  4. #3504
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ciekawa jestem co wybrałaś
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #3505

    Domyślnie

    NIc nie wybrałam Troszkę się u Agi wytłumaczyłam...Ale kupiłam ramki i tworzę galerię na szybcika .

  6. #3506

    Domyślnie

    Wierzcie mi lub nie ale.....malujemy w końcu salon Miało być na święta w zeszłym roku Będą listwy przypodłogowe i nawet osłona karnisza. Kuchnia przy okazji też pod lupą. Konsole kominkowe się robią nawet.
    Zamarzył mi się okrągły stół... Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu będę w stanie wstawić zdjęcia bo teraz to remontowe klimaty na całego

  7. #3507
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Wani, ja kompletnie zapomniałam Okropna jestem. Kilka dni temu robiłam remanent na kompie, bo kompletnie zapchałam moje 10 GB na dysku systemowym i znalazłam coś co dla ciebie kiedyś wyszukałam. Mam masę obrazkówzroślinkami. Niektóre bardzo stylowe
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  8. #3508

    Domyślnie

    Pestko to super, prześlesz?
    Stół kupiłam....



    Jeśli ten nie będzie mi pasował to się chyba poddam bo to trzeci już

  9. #3509
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Napisałam na priv.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #3510

    Domyślnie

    PoMaloWaNe!!!!!! Jutro listwy
    I mandal w kuchni wreszcie obrobiona

  11. #3511
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Pokazuj
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #3512

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Pokazuj
    Pestka póki co to jeden wielki burdel jest Dopiero co pozwijałam zabezpieczenia podłóg. Jutro zrobię zdjęcia za dnia, obiecuję

  13. #3513
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Okey.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  14. #3514

    Domyślnie

    Sorry, niewyróbka :/

    Pokazuję stan na dziś. Cały czas wyłazi pył więc sorry za brud i bałagan

    Mandala wreszcie obrobiona (choziaż został jeszcze ostatni etap licowania ze ścianą bo nadal nie jest idealnie). Okap obrobiony, zostały jeszcze listewki na dole do montażu


    Belka obrobiona, nie ma już szczelin które wyglądały nieładnie



    Listwy zamontowane, tu wykończenie przy kominku. W środku widać zaczątek gipsowych odlewów do przymiarki pilastrów



    I na koniec stół. Słów krytyki nie przyjmuję bo jestem w nim zakochana Oczywiście wymaga pracy ale myślę że tylko obczyścimy go jeszcze trochę, pouzupełniamy ubytki i zalakierujemy.



    Tu inne ujęcie, biblioteka nadal nie stoi na swoim miejscu bo ją pomalutku szlifujemy. Strasznie mnie irytował ten połyskujący lakier na niej. Schodzi bez problemu więc za dwa dni powinna być gotowa do dalszego etapu prac. TYlko nie wiem co zrobić z kolorem...A za stołem jakoś mi się klaruje wizja bardzo płytkiego mebla, najlepiej czerwonego, do wysokości pół ściany. Jakieś pomysły? Dodam że między szafą a przestrzenią ze stołem będzie jeszcze kwietnik, tzn dwa, góra trzy większe kwiaty.



    Szersze ujęcia pokażę po zakończeniu prac i sprzątania. Został do powieszenia karnisz i osłona, chciałabym wymienić zasłony ale to już pewnie w nowym roku
    Ostatnio edytowane przez waniliana ; 14-12-2017 o 10:42

  15. #3515
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    PIĘKNIE, Wani, po prostu pięknie.
    Stół pasuje. Teraz przy bibliotece prezentuje się znakomicie. Kolor co najwyżej bym ciut przyciemniła. Jest taka bejca Starwaxa, która nazywa się Antiquaire. Kupisz Leroy Merlin.
    Ale stołu nie lakieruj. skorzystaj z doświadczenia Dany i zastosuj albo pokost lniany, albo olej lniany. Będzie tanio i dobrze. Ja też przechodzę na lniane i kupiłam olej Vidaronu. Mój kredens doczekał się wreszcie swojego miejsca. Wygląda dumnie i jest obrzydliwie wielki, prawie sufitu sięga.

    Pomysł z czerwonym wąskim siedziskiem i wysokim oparciem po prostu jakby mój był. Świetny. Już to widzę.

    Możesz to zrobić tak jak wykonuje się zagłówki do łóżek Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1d6441c1d2c1f912f638e4fd2d70b2b1.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	40,3 KB
ID:	403091 albo dołożyć jeszcze ponad pikowanym panelem taką półkęKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5d8cdeb423286ea93187ef8b2371fef1.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	52,8 KB
ID:	403090
    Materac osobno i też pikowany Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f193c4c8104f7c2efb2da7b66cec2eb09d78ab7c.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	32,8 KB
ID:	403092 a najlepiej takim francuskim wykończeniem brzegu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1779626227448295485hnjBoK2c.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	30,5 KB
ID:	403093
    Pod materac można zrobić skrzynię ze schowkiem na poduchy i koce zimowe

    Podoba mi się to co wymyślasz u siebie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #3516

    Domyślnie

    Pestko bardzo się cieszę że Ci się podobają zmiany i wizje dalszych. Pisząc o czerwonym meblu miałam na myśli raczej jakiś bufet czy cuś ale.... chyba rzeczywiście się zestroiłyśmy bo w międzyczasie wtargałam ławkę tarasową żeby przymierzyć czy siedzisko by mi się tam zmieściło



    NO i tak : maksymalna głębokość takiego siedziska to 35-40 cm, nie chciałabym żeby oparcie było bardzo wysokie, wychodzi że około 30 cm wyższe niż to teraz. No i ławka musiałaby być szersza niż ta przymierzana teraz.
    Pytanie ile by kosztowało zrobienie czegoś takiego...Robić od podstaw, przerabiać coś czy zamawiać gotowe?

    ps. sorry za zabawki na podłodze, to stały element wystroju

  17. #3517

  18. #3518

    Domyślnie

    Wpadam pochwalić stół. Piękny! Wspaniale się komponuje z biblioteką Mandala też cudownie wyszła
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  19. #3519
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nie musiałoby być takie szerokie jak to na zdjęciu i bez boczków. Popoluj na prostą ławę albo skrzynię z płaską pokrywą. Poduchy na siedzenie zawsze znajdziesz. W ikea są nawet takie z francuskim wykończeniem krawędzi szycia. A panel na ścianę zrobisz sama. Na youtube są filmiki instruktarzowe. To się latwo robi.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  20. #3520

    Domyślnie

    Iscra dziękuję

    Pestka właśnie wertuję allegro i wychodzi na to że gotowce są za głębokie. Ale ja bym chciała pójść na łatwiznę : zamówić i mieć

    MOże coś takiego? Oczywiście w innym kolorze



    edit : głębokość ok ale za wąska. Ma 116 cm a ja potrzebuję około 130 cm
    Ostatnio edytowane przez waniliana ; 14-12-2017 o 17:19

Strona 176 z 179

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony