dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylw. Zobacz post
    Kaszak fajny ten kosz.Jaką on ma średnicę i gdzie można go kupić oraz za jaką cenę?
    Bez problemu u nas w internecie. Wpisz sobie Brabantia Selector kosz na pranie. Cena może Cię trochę zaskoczyć - ja się okropnie napaliłam i tylko dlatego wzięłam
    Ale nie żałuję, nic się z nim nie dzieje od 5 lat, wygląda jak nowy.
    Nie wiem jaka średnica, jest dość wysoki i nie okrągły tylko taki owalny. W środku jest dwukomorowy worek z płótna, od razu się pranie samo sortuje
    Ostatnio edytowane przez kaszak ; 22-05-2015 o 12:34

  2. #22

    Domyślnie

    Bez kosza w łazience to jak bez ręki- gdzie chować brudne ubrania jak nie tam?

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Ja mam metalowe, głębokie kosze/szuflady w pralni, na pranie białe i kolorowe osobno. Gdybym nie miała pralni, pewno schowałabym te kosze ( a raczej wtedy jeden kosz) w szafce, najlepiej takiej z otworami.

    coś w tym stylu, ale ze 2x głębsze i prowadnice na rolkach


  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    o, takie coś :




    W małej łazience choć jeden taki kosz może by się zmieścił , jeśli się dobrze zagospodaruje wnętrze.

  5. #25

    Domyślnie

    Kaszak cena powala, za drogo jak na razie. Bo jak wygram w Lotto to zmienię zdanie

  6. #26

    Domyślnie

    Piu ta druga propozycja fajna, ale ten biały kosz mógłby mieć przegrodę w połowie- na selekcję.
    A te Twoje kosze na prowadnicach to utrzymują ciężar? Ja bym się obawiała....raz, że na prowadnicy , dwa że kuweta ażurowa ( ale bardzo ładna), za bardzo delikatna. Ja wiem, że tam musi być przewiew by się rzeczy nie skisły.
    Ostatnio edytowane przez Sylw. ; 24-05-2015 o 08:33

  7. #27

    Domyślnie

    Jeśli będzie schowany to wystarczy plastikowy a jeśli na widoku to wiklina;D

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    U mnie od ponad 3 lat jest schowany w szafce łazienkowej najzwyklejszy kosz z tworzywa tego typu https://www.google.pl/search?q=kosz+...ml%3B600%3B772
    Ma tę zaletę, że jak robię pranie to go wyciągam, przysuwam do pralki na drugim końcu łazienki i od razu wrzucam co tam chcę.

  9. #29
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Artur i Lidia
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    U nas jest zamontowany worek na brudną bieliznę w szafce łazienkowej podobnie jak w poście piu i prowadnice wytrzymują bez problemu.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafka1.jpg
Wyświetleń:	104
Rozmiar:	79,6 KB
ID:	318365Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafka2.jpg
Wyświetleń:	281
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	318366

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylw. Zobacz post
    Piu ta druga propozycja fajna, ale ten biały kosz mógłby mieć przegrodę w połowie- na selekcję.
    A te Twoje kosze na prowadnicach to utrzymują ciężar? Ja bym się obawiała....raz, że na prowadnicy , dwa że kuweta ażurowa ( ale bardzo ładna), za bardzo delikatna. Ja wiem, że tam musi być przewiew by się rzeczy nie skisły.


    Bez problemu utrzymują ciężar, boki szafy to zwykła płyta meblowa. Ażur musi być dla przewiewu, choć ja i tak prawie codziennie robię pranie na 30 min cyklu, bo mam rzeczy po treningu, które można wykręcać.

    Ten by się dobrze nadawał:

    http://www.leroymerlin.pl/garderoba-...eco=ITEM_PAGE1


  11. #31

    Domyślnie

    Ja mam zwykły kosz w rogu i ładnie pasuje do reszty.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f-awd-kosz-na-pranie-awd02240677.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	12,4 KB
ID:	318410

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylw. Zobacz post
    Kaszak cena powala, za drogo jak na razie. Bo jak wygram w Lotto to zmienię zdanie
    No toteż mówiłam że się strasznie napaliłam A że mi akurat niespodziewana kasa wpadła to wzięłam i natychmiast wydałam na marzenie

  13. #33
    Banned
    TuTomko

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Wisła
    Kod pocztowy
    43-460
    Posty
    27

    Domyślnie

    U mnie też stoi wiklinowy, fajny pomysł z tymi chowanymi

  14. #34

    Domyślnie

    Ja mam taki kosz wysuwany http://www.nomet.pl/kosz_cargo_mini_jednopoziomowy.html
    Sprawdza się idealnie plus jest naprawdę pojemny. Pranie wstawiamy co ok.2-3 dni

  15. #35
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    stopczas

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-133
    Posty
    6

    Domyślnie

    Od kilku lat korzystam z tego http://adwert.pl/kosz-wiklinowy-na-b...-duzy-k09401d/ i powiem szczerze, że poza systemem zamykania, które było wcześniej z wikliny (teraz mają paski skórzane) to kosz mimo małej średnicy "witek" jest nie do zajechania.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMGP2474.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	54,1 KB
ID:	358695

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    o, takie coś :




    W małej łazience choć jeden taki kosz może by się zmieścił , jeśli się dobrze zagospodaruje wnętrze.

    Świetne rozwiązanie! Szkoda tylko, że wymaga sporo miejsca, którego w mojej łazience niestety nie ma. Chociaż może jeden kosz nie zajmie całego pomieszczenia... Akurat w łazience lubię porządek i takie coś idealnie by mi pasowało.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony