dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Banned
    JendrzejJawor

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Augustów
    Kod pocztowy
    16-300
    Posty
    200

    Domyślnie Dachówka Tegalit protegon

    Witam, jak możecie to piszcie co wiecie na jej temat, bo często pojawia się jej wątek, ale jest porozrzucany po różnych tematach i ciężko to złożyć w całość.

  2. #2
    Banned
    Wojtko55

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Bialystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    204

    Domyślnie

    Bardzo dobrze, że ktoś założył ten temat, bo na prawdę ciężko jest znaleźć informacje na forum konkretnie tylko o tej dachówce, bo są pomieszane chociaż sporo postów jest na plus dla tego modelu to wciąż jestem w trakcie poszukiwań czegoś dobrego na mój dach i Tegalit jest w bardzo dużym stopniu brany pod uwagę to chciałbym już całkowicie się co do tego upewnić. .

  3. #3
    Banned
    JendrzejJawor

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Augustów
    Kod pocztowy
    16-300
    Posty
    200

    Domyślnie

    No właśnie dla tego to założyłem, bo na forum jest dużo opinii tylko są nieuchwytne w wątkach które mają 100 stron. A sam tegalit mnie też ciekawi jako coś nowego i sam chętnie poczytam, co o nim sądzą inni.

  4. #4
    Banned
    Janek1979

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-178
    Posty
    141

    Domyślnie

    Hm, Panowie, a co wy sądzicie o tej dachówce(widziałem po wcześniejszych opiniach, że raczej znacie się na rzeczy). Za dużego doświadczenia nie mam(praktycznie zerowe ), ale chętnie dowiem się paru nowych rzeczy, a nuż może wygram w totka i będę chciał budować dom
    Pozdrawiam

  5. #5
    Banned
    Mateo33

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tykocin
    Kod pocztowy
    16-055
    Posty
    107

    Domyślnie

    Hhahahaah Czytałęm gdzieś, że bardziej prawdopodobne jest to, że trafi w nas piorun niz wygramy w totka, więc niestety będzie to ciężkie do zrobienia Ale warto wierzyć, bo jak mocno wierzysz to sie może spełni

  6. #6
    Banned
    KrystianMendog

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Filipów
    Kod pocztowy
    16-424
    Posty
    41

    Domyślnie

    Albo zacząć zbierać na to marzenie, bo los bywa przewrotny, my jesteśmy panami naszego życia.

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mslocinski

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-004
    Posty
    51

    Domyślnie

    Witajcie,

    czy ktoś ma może jakieś zdjęcia z realizacjami z tą dachówką? Bardzo trudno cos znaleźć w internecie innego niż kolor czarny a mnie interesowałby głównie ceglany lub koloniolny brąż. Będę wdzięczny jeśli ktoś się podzieli zdjęciami realizacji.

    Michał

  8. #8

    Domyślnie

    Witajcie

    Też szukałam informacji na temat tej dachówki, ale jakoś ciężko. Tak czy inaczej właśnie zamówiliśmy Tegalit w kolorze brąz kolonialny na nasz domek. Pewnie efekty będą koło czerwca/lipca to się pochwalę.

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Adam Maciejewski

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-274
    Posty
    31

    Domyślnie

    Ja mam tegalit ciemnoszary. własnie kończą mi dach.
    To dachówka betonowa, która miała być lepsza od ceramicznej, z uwagi na to, że miała być równa. Niestety nie jest. U mnie było pełno szlifowania i dobierania tak dachówek aby zamki się pokrywały. Zamki w tej dachówce są fatalne.
    U mnie Dachówka układana na pełnym deskowaniu. Dla chętnych wyśle zdjęcia.
    GENERALNIE NIE POLECAM !!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony