dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pgt

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    28

    Question Integra 128 wrl - przekierowanie sms

    Witam,
    czy można ustawić centralę Integra 128 wrl przez program dloadx aby przekierowywała sms na inny numer, która przychodzą na nr przypisany do karty sim, która do niej włożona?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał pgt Zobacz post
    Witam,
    czy można ustawić centralę Integra 128 wrl przez program dloadx aby przekierowywała sms na inny numer, która przychodzą na nr przypisany do karty sim, która do niej włożona?
    A istnieje w ogóle możliwość przekierowywania SMS-ów jako usługa operatora?
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pgt

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    28

    Domyślnie

    ok, może nie chodzi o samo przekierowanie, może to inaczej....czy można ustawić tak, aby skopiowała otrzymanego sms i wysłał sms o treści skopiowanej na wskazany numer

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    o ile dobzre rozumiem, o co pytasz, to Integra tak ma w standardzie, wszystkie SMSy, jakie przychodzą na numer karty w niej tkwiącej przesyła sama z siebie na moją komórkę, a jestem pewien, że nigdzie tego jakoś specjalnie nie konfigurowałem. Działać to działa na 100%, bo nie ma miesiąca, żebym nie dostał od operatora mojej karty choć jednego zawiadomienia o superpromocji albo rzeczy, któa mnie nieodmiennie bawi: "Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie". A niech dzwoni! Jak się dorobię modułu głosowego, to może nawet zaprogramuję domyślną odpowiedź systemu na telefony przychodzące
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    maciej10

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    okolice Bydgoszczy
    Posty
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    o ile dobzre rozumiem, o co pytasz, to Integra tak ma w standardzie, wszystkie SMSy, jakie przychodzą na numer karty w niej tkwiącej przesyła sama z siebie na moją komórkę, a jestem pewien, że nigdzie tego jakoś specjalnie nie konfigurowałem.:
    Chyba nie ma w standardzie bo ja zadnych smsow nie dostaje. Tez mam 128WRL wsadzona karte z plusa i skonfigurowana centrale by powiadomienia wysylac na komorke ale zadnych sms ktore dostaje na karte sim w sadzona do centrali nie dostaje.
    Dom 154m2 + garaż 35m2 (nieogrzewany).BK24+20cm grafit 0,31;strop 40cm wełny w granulacie (u=0,39);podloga 22cm eps-100 0,38 w 4 warstwach ;okna veka alphaline (V90)3 szyby U okna od 0,7 do 0,9;rolety zewnetrzne;wszedzie podlogowka PC - Buderus 8k-1 7,6 KW odwierty pionowe 2x100m;WM brink 400 excelent plus,odkurzacz centralny profi 42.1,PV 2 x 3KW na dwóch fazach orientacja-południe;pochylenie 25*

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    U mnie treść SMS z niedozwolonego numeru jest wyświetlana na manipulatorze. Można je też przejrzeć w historii zdarzeń.
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    U mnie treść SMS z niedozwolonego numeru jest wyświetlana na manipulatorze. Można je też przejrzeć w historii zdarzeń.
    To w integrze masz? Jakaś opcja jest do tego?

  8. #8
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Xesxpox

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Włocławek okolica
    Posty
    532

    Domyślnie

    ja mam wsadzoną kartę do integry 128wrl z plusa i wszystkie smsy przesyła mi centrala na mój nr który jest zaprogramowany do powiadomień alarmowych i w sumie to sam tego nie ustawiałem.
    Z242 na kujawach

  9. #9

    Domyślnie

    U mnie tez przesyła na mój i żony numer.

    Wtrące sie do tematu jak ustawić żebym dostawał sms gdy ktoś uzbroi lub rozbroi alarm? oczywiście z osób upoważnionych, bo alarmy itp dostaje. Po prostu chcialbym wiedzieć kiedy i kto alarm rozbraja i uzbraja.

  10. #10

    Domyślnie

    @Marcin200 przed chwilą znalazłem ten wątek i jeszcze nie testowałem

    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1973497.html

    Albo tu
    https://info.satel.pl/knowledgebase.php?article=5
    Ostatnio edytowane przez bajcik ; 30-08-2017 o 12:33 Powód: drugi link

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony