dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KasiaCanon

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-454
    Posty
    1

    Exclamation Inhibitory wody - prawda czy dodatkowy niepotrzebny wydatek?

    Dzień dobry,

    zacznę, że jest to mój pierwszy dzień na tym forum. Przez ostatnie kilka dni szukałam odpowiedzi w miejscach (froach), na których czuję się znacznie lepiej ale żadna z koleżanek nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie.

    Inhibitor korozji - inwestycja warta swojej ceny czy po prostu kolejny wydatek. Jeżeli słuszna inwestycja to dlaczego nikt z mojej rodziny a są to osoby mieszkające w domach dopiero ode mnie usłyszały o takiej opcji?

    Po kolei.

    W listopadzie zamontowaliśmy instalację zamkniętą, stare, ponad 100 letniego budynku mieszkalnego. Po wyborze firmy i lekkich z nią bojach mamy piękną instalację, piec termet i wszystko byłoby w porządku gdyby mój mąż nie spotkał się ze znajomymi, z których jeden sprzedaje inhibitory korozji. OK. Po przestudiowaniu informacji nt. temat i skorzystaniu z rad experta (Pana co piec sprawdzal) okazalo sie, że jest jakiś preparat (z ceną ok 100 pln), który wydłuży żywotność mojej instalacji. I super. Miałam go już kupować ale okazało się, że to nic i praktycznie, żadna ochrona i najlepiej skorzystać ze współpracy z expertami (ta firma mieście się pod inhibitorkorozji.pl) ponieważ oni znają się na rzeczy, mają wszelkie możliwe pozwolenia oraz atesty ale… jest to opcja dużo droższa.

    i teraz pytania do expertów.
    1. Czy w ogóle powinnam się przejmować takim zabezpieczeniem instalacji?
    2. Czy muszą korzystać z usług fachowców (co cenę na pewno podbije)?
    3. czy gotowe produkty na rynku są naprawdę za tanie aby działały?

    Dziękuję za pomoc. W razie czego mogę zostawić swój mail lub adres fb jakby ktoś miałby na prv coś mi mądrego do powiedzenia

  2. #2
    Banned
    Vitcas Polska

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Chrzanów
    Kod pocztowy
    32-500
    Posty
    29

    Domyślnie

    Trudno nam powiedzieć, jakie produkty polecał Panu znajomy ani dlaczego firma twierdzi, że jej usługa będzie jedynym słusznym rozwiązaniem. Zastosowanie inhibitora korozji to nie są żadne czary ani skomplikowana rzecz. Jeśli zna Pan swoją instalację, może Pan spróbować zastosować preparat samodzielnie. Jeśli to nowa instalacja bardzo polecamy nasz produkt, czyli Preparat Czyszczący Vitcas CH-SC. Nową instalację też warto przeczyścić, by zneutralizować czynniki korozyjne, które występują w nowych systemach, tłuszczów i topików stosowanych do
    zabezpieczenia instalacji, a także oczyścić z kurzu czy pyłu dostającego się do niej podczas montażu. Ten sam produkt po zakończeniu procesu czyszczenia staje się inhibitorem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony