dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 58
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1149
  1. #1001
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Almafi, trzymaj się a dla Taty życzę dużo zdrowia!
    Z elektrykami niezła porażka I te różnice w cenie... od pogody zależne, czy co?
    Co za kmiotki, zamiast się zapytać o szczegóły, to zrobili jak im pasowało. Bez sensu. Będą może mieć nauczkę na przyszłość.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  2. #1002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aisa222 Zobacz post
    No właśnie ni cholery... szczególnie, że zrobili po swojemu. Wychodzi na to, że nawymyślałaś za 25 tysi ?? Wooooow !!

    A dla Taty zdrówka !!

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    Almafi, trzymaj się a dla Taty życzę dużo zdrowia!
    Z elektrykami niezła porażka I te różnice w cenie... od pogody zależne, czy co?
    Co za kmiotki, zamiast się zapytać o szczegóły, to zrobili jak im pasowało. Bez sensu. Będą może mieć nauczkę na przyszłość.
    Dziękuję.
    Obawiam się, ze nauczkę to mam ja. Że nie pilnowałam towarzystwa. Ani męża, ani elektryków. Praca wygląda na solidnie zrobioną. Jest wszystko co potrzeba. Dziwne.... Jednak wolałabym, abym była poinformowana, że ktoś grasuje po moim domu. Tłumaczą, że ta różnica, to wypasione japońskie kamery, które zamierzali zainstalować wokół domu.

    Tacie lepiej. Niestety do następnego razu, bo naczynia ma strasznie zniszczone, a nie za bardzo dociera, że trzeba zmienić tryb życia. Ja mu to powiedziałam bardzo brutalnie, bo wszyscy się cackali. Zobaczymy jak go wypiszą do domu. Ostatnio przebąkuje, że "cholera wie, czy to był rzeczywiście zawał". Chyba za dobrze go leczyli.
    Ostatnio edytowane przez amalfi ; 25-02-2017 o 21:36

  3. #1003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Prace nabierają tempa. Nie mam nawet jak zdjęć zrobić, bo się ludzie kręcą na budowie ciągle.
    Myslę o takich drzwiach.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	7,6 KB
ID:	382719
    Podobno w kolorze winchester tylko ta firma robi identyczne jak okna. Inne są ciemniejsze i bardziej zbliżone do złotego dębu. Nawet mi facet pokazywał próbniki i rzeczywiście tak jest.
    W necie jest dużo negatywnych opinii o firmie KMT, ale one zostały napisane kilka lat temu. Podobno firma sie bardzo rozwinęła i obecnie ma dużo lepsze produkty. Może ktoś słyszał o nich, albo ma takie drzwi? Wyszukiwarka forum nie pokazała wątku, więc nie wiem czy jest takowy.

  4. #1004
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Ja mam KMT, i okleina jest dokładnie taka sama jak na oknach, brama garażowa z Krispola też niby winchester ale odcień inny.

    Co do samych drzwi u mnie są do pomieszczenia gospodarczego wersja ekonomiczna kosztowały coś chyba koło 1,5 tyś bez przeszkleń tylko poziome przetłoczenia takie proste, i nie polecam wybrzuszyło je delikatnie- wystawione na słońce więc lekko nie mają choć okap szeroki 90 cm i nisko bo dach kopertowy.Są też zimne ale to może kwestia modelu ja mam niski.Do tego latem nagrzewają si strasznie.

    Trudno doradzać, ja nie spodziewałam się cudów po drzwiach do kotłowni ale mimo wszystko za dużo tych minusów- choć jest jeden plus na razie okleina nie zmieniła koloru i nie wyblakła.

  5. #1005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bejaro Zobacz post
    Ja mam KMT, i okleina jest dokładnie taka sama jak na oknach, brama garażowa z Krispola też niby winchester ale odcień inny.

    Co do samych drzwi u mnie są do pomieszczenia gospodarczego wersja ekonomiczna kosztowały coś chyba koło 1,5 tyś bez przeszkleń tylko poziome przetłoczenia takie proste, i nie polecam wybrzuszyło je delikatnie- wystawione na słońce więc lekko nie mają choć okap szeroki 90 cm i nisko bo dach kopertowy.Są też zimne ale to może kwestia modelu ja mam niski.Do tego latem nagrzewają si strasznie.

    Trudno doradzać, ja nie spodziewałam się cudów po drzwiach do kotłowni ale mimo wszystko za dużo tych minusów- choć jest jeden plus na razie okleina nie zmieniła koloru i nie wyblakła.
    Dziękuję za odzew. Ja mam kupić dwoje drzwi. Wejściowe i do pomieszczenia gospodarczego. Będą wystawione i na słońce i na deszcz i na wszystko. Mam kilka katalogów i stwierdzam, że można zgłupieć.

  6. #1006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Elektrycy zakończyli działalność, wszedł hydraulik. Szykuje się tez fachman od WM. Tynkarze zamówieni na koniec kwietnia.
    Pan Hydraulik wydaje się bardzo sensowny. Ma nam zrobić również odprowadzenia wody z działki. Namówił nas na dodatkowy kibel koło garażu A niech będzie, może się przyda? Bedzie też tzw. system akumulacyjny, który bedzie trzymał temperaturę w podłogówce przez 10 godzin w razie wyłączenia prądu. Jeszcze jakiś mieszalnik czy jak się to nazywa do podawania zagrzanej wody do zmywarki.
    Jednym słowem dzieje się.

  7. #1007
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Kibel koło garażu nie taki głupi pomysł

  8. #1008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Kibel koło garażu nie taki głupi pomysł
    Ma być w sąsiadującym z garażem pomieszczeniu gospodarczym. A dzień wcześniej widziałam gdzieś w necie zdjęcie kibelka w garażu i nawet się chcwilę zastanowiłam nad tym. W sumie jak przemyslałam sprawę, to w czasie ogródkowych robót może się przydać. Nie trzeba gnać do domu. Albo jak się jedzie do domu z jedyną myślą, że trzeba skorzystać? Zanim się dom otworzy, może być cieżko. A tak, to w garażu jest sedes

  9. #1009
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Ma być w sąsiadującym z garażem pomieszczeniu gospodarczym. A dzień wcześniej widziałam gdzieś w necie zdjęcie kibelka w garażu i nawet się chcwilę zastanowiłam nad tym. W sumie jak przemyslałam sprawę, to w czasie ogródkowych robót może się przydać. Nie trzeba gnać do domu. Albo jak się jedzie do domu z jedyną myślą, że trzeba skorzystać? Zanim się dom otworzy, może być cieżko. A tak, to w garażu jest sedes
    Super pomysł

    I zdrówka dla taty

  10. #1010
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dodatkowy kibelek świetna sprawa

    Jakie tynki wybrałaś?
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    Dodatkowy kibelek świetna sprawa

    Jakie tynki wybrałaś?
    Nie ja wybierałam. Będą cementowo wapienne. Czytałam u Ciebie, na jakie się zdecydowałaś. Rzeczywiście opisy brzmią zachęcająco. Mąż jednak uparł się przy tych cem.wap. i odpuściłam, bo jakby było coś nie tak, to już sobie wyobrażam jak musiałabym słuchać ględzenia. A tynki nie są jakimś moim konikiem, aby drzeć szaty o nie.

  12. #1012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Super pomysł

    I zdrówka dla taty
    Dziękuję. Wczoraj wyszedł do domu. Ma się zgłosic w kwietniu na zabieg plastyki drugiej strony. W szpitalu szalało mu ciśnienie. Podobno w domu jest ok. Z tego co mówił, w szpitalu dostawał leki 3 razy dziennie. Rano miał bardzo wysokie ciśnienie, a wieczorem znowu tak mu spadało, że prawie mdlał. Działo się tak najprawdopodobniej dlatego, że leki rozdają po posiłkach, czyli o 9.00, 13.00 i 17.00, bo kolacja jest o 16.00 Czyli trzy dawki leków obniżających ciśnienie pacjenci dostają w ciągu kilku godzin, a potem do rana dłuuuuuuga przerwa. To jest nienormalne, ale tak jest prawie wszedzie.

  13. #1013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    A drzwi wewnętrzne takie mi się podobają. Tylko nie białe.
    http://www.pol-skone.pl/produkty/drz...etrzne/inverno

  14. #1014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Leniwimy się

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3041657.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	382931

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3041667.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	382932

  15. #1015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Kilka zdjęć zrobionych dzisiaj.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	di.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	383018

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	di2.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	383019

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	di3.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	88,9 KB
ID:	383020

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	di4.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	383021

  16. #1016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    I dodatkowy kibelek w pomieszczeniu gospodarczym Właściwie jego szkielet.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kwpg.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	383022

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kwpg2.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	383024

  17. #1017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    I ciekawostka. W garażu pękła ścianka. Nie było stropu, nic nie trzymało, glina, a właściwie woda nad gliną zamarzła, potem pusciła i trzasnęło. Ale na szczeście było dużo czasu, aby osiadło i teraz trzeba naprawić.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P3051795.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	383027

  18. #1018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Szabrownik w akcji

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16521560_737567719740977_1447229839_n.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	25,4 KB
ID:	383030

  19. #1019
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cieszę się, że z Tatą lepiej

    Wow ile zdjęć
    Świetne kolory na fotkach z kotorem, podobają mi się takie energetyczne pomieszczenia, ale nigdy nie miałam odwagi żeby zrealizować u siebie.
    Bestia ciekawska, jak to koty Moje uciekają z blatu jak tylko słyszą, że idę, bo im nie wolno tam wchodzić

    Pękniętą ścianką się nie przejmuj, u nas tak samo się zdarzyło.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  20. #1020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał mother_nature Zobacz post
    Cieszę się, że z Tatą lepiej

    Wow ile zdjęć
    Świetne kolory na fotkach z kotorem, podobają mi się takie energetyczne pomieszczenia, ale nigdy nie miałam odwagi żeby zrealizować u siebie.
    Bestia ciekawska, jak to koty Moje uciekają z blatu jak tylko słyszą, że idę, bo im nie wolno tam wchodzić

    Pękniętą ścianką się nie przejmuj, u nas tak samo się zdarzyło.
    Dziękuję.

    W obecnym domu mam bardzo kolorowe ściany. W przyszłym będą mdłe. Chyba na zasadzie znudzenia i opatrzenia. Jak zechcę zaszaleć, załatwię to dodatkami. Tak mi się odmieniło.
    Ścianka pękła, bo dom osiadł. Dobrze, że teraz jak jeszcze można naprawić.

    Kot dorośleje, bo zaczął zakopywać kupy. Wcześniej podrapał po podłodze i uciekał. No i poza tym ćwiczy marcowanie, bo strasznie się drze do okna. Nie wiem, jak ma wyglądać to jego wychodzenie, jak on tak się boi ludzi i samochodów jak go czasem wyniosę. A za płotem mamy ruchliwą ulicę. Teraz w szelkach wychodzi ale tylko na taras. I bardzo, ale to bardzo nie lubi tych szelek.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17160719_1426365770769170_1346360192_n.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	69,4 KB
ID:	383135

Strona 51 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony