dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Te które ty pokazałaś maja baterię Ni-cd czyli mniej żywotną z efektem pamięci . Do amatorskich zastosowań będą ok . Z bateriami Ni-Cd za np 5 lat będzie kaput . Batrie Litowo jonowe 'ponoć ' są lepsze . wiec sama mósisz wybrać między cena , zastosowaniem itp

  2. #22

    Domyślnie

    Ja natomiast waham sie pomiędzy takimi wkrętarkami:
    1. https://www.bricoman.pl/poznan/elekt...-12-v-li-te-cd
    2.https://www.obi.pl/decom/product/LUX...a_12_V/6011340
    3.http://allegro.pl/celma-wiertarka-wk...833104297.html

    Celma ma niestety akumulatory nikolow-kadmowe i chyba posiada tylko jeden bieg z obrotami a nie dwa jak lux czy einhel. Wkrętarka będzie używana średnio raz na miesiąc.
    Budżet 300zł. Co doradzili byście z tych trzech?? Ja osobiście jestem coraz bardziej za LUX.
    Ostatnio edytowane przez Czarny001 ; 14-12-2015 o 20:33

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mateuszm66

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-866
    Posty
    2

    Domyślnie

    Zapraszam do polubienia fanpaga oraz na aukcje, oferujemy narzędzia w dobrych cenach, na fb będą przeprowadzane konkursy i najlepsze oferty. Zapraszam! https://www.facebook.com/narzedziak/?fref=ts

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000)
    cob_ra

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Pod Skierniewicami
    Posty
    1.291

    Domyślnie

    Osobiście wybrałem sprzęt używany, z udarem 18v. Ogólnie byłem pod wrażeniem jak przyszła i pobawiłem się na budowie. Teraz czeka sobie spokojnie na pracę. Wg info ma 48Nm. Cena 350zł. Uważam, że warto było.

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Lipiec

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-055
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Dołączę się bo mam podobne pytanie.
    Potrzebuję wiertarko wkrętarki dla ojca.
    Do tej pory używał:
    http://www.oleole.pl/wiertarko-wkret...edium=referral
    Był bardzo zadowolony (ja też )
    Budżet to te 300zł (no 350 jak będzie warto).
    Wolałbym coś lepszego niż ten bosch a nie koniecznie tak markowego.
    Polecicie coś?

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    patrycja2014

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-860
    Posty
    2

    Domyślnie prezent dla męża

    Potrzebuje pomocy! Chciałabym kupić mężowi na Mikołaja wiertarko-wkrętarkę tak myślę 200-250 zł kompletnie się na tym nie znam ale wiem, że będzie potrzebna mu tak amatorsko do prac w domu i wiem że chce aby była regulacja obrotów żeby fajnie trzymała się w dłoni nie za ciężka. Ktoś mi coś poleci? Myślałam nad:

    Wiertarko-wkrętarka z udarem Black & Decker 18 V

    Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Nutool 18 V

    Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Ryobi 12 V

    Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch PSR12 12 V

    która z nich będzie najlepsza? Czy może coś innego pomóżcie mało czasu zostało

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wiesiek6308

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    podlaskie
    Posty
    935
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aktualnie nie znam cen ale najlepiej wybierz tak aby miała 2 akumulatory litowojonowe ( Lion) do 3 AH , napięcie 18V, szybka ładowarka. Przy napięciach 18v moment obrotowy będzie już dobry. Tylko nie wiem czy w tej kwocie wyrobisz się. Ja kiedyś dałem za blackdekera 400 zł ( nowy) i do dzisiaj pracuje a za komplet Makity BL Motor t.j. wkrętarka i zakrętarka 2 tys. Mój black deker ma baterie lion ale tylko 1,5 ah i wkręcił tysiące wkrętów i nie tylko.Dokładnie taki sam http://allegro.pl/black-decker-wkret...924195045.html. Są tańsze ale nie mają dwóch zakresów obrotów, jedną baterię . A ten do ręki bardzo pasuje, wygodny, lekki, naprawdę sprawny. Tylko cena , ale szczerze polecam. Mój teraz więcej odpoczywa bo działam niebieskimi ale i tak nie odsprzedałem go koledze, pomimo, że bardzo nalegał.

  8. #28

    Domyślnie

    Panowie, podepnę się, szukam czegoś do domowych napraw, czeka mnie robienie sufitu podwieszanego, dużo wiercenia i dobrze by było jakby wiertark dała radę, sufit mam dosyć grupy o czym się przekonałem mocując suszarkę sufitową, czy wystarczy wkrętarko-wiertarka czy jednak lepiej wiertarkę z udarem? wolałbym nie przekraczać 300 zł

  9. #29

    Domyślnie

    Gruby, tzn? Jeśli masz tam beton, to tylko wiertarka z udarem pneumatycznym, a wkrętarka do wkrętów.

  10. #30

    Domyślnie

    Ja kupiłem wkrętarkę Phiolent 14,4Ni-Cd zobaczymy co będzie warta bo ciężko znaleźć o ich produktach jakieś sensowne info...wygląda masywnie chodź mogą być to pozory bo większość to plastik. Pierwszy minusem który zauważyłem od razu to nietrzymający magnetyczny uchwyt bitów - lekko przechylisz i wypada ale go akurat idzie wymienić. W planie koło marca/kwietnia jest kręcenie wkrętarką stelażu pod sufit - wyjdzie w praniu co to warte...

  11. #31

    Domyślnie

    Jeśli interesują Cię wydajne wiertarko-wkrętarki z akumulatorem, warto zwrócić uwagę na Bosch GSR 12V-15. Drugą, nieco bardziej zaawansowaną technologicznie jest Bosch GSR 18-2-Li Plus z oświetleniem diodowym, wskaźnikiem stanu naładowania. Obydwa te narzędzia są wyposażone w akumulator w 100% kompatybilny ze wszystkimi narzędziami w obrębie danej klasy napięcia, co może mieć znaczenie, jeśli będziesz na działce potrzebował również innych narzędzi.

  12. #32

    Domyślnie

    znalazłem w końcu wiertarko-wkrętarkę z udarem ryobi, w betonie dała radę, robiłem ostatnio podwieszenie pod huśtawkę i worek treningowy i nie było problemu z wierceniem, jak przypomnę sobie pracę poprzedniej wiertarki to po takim wierceniu wiertło zostawało w suficie a zacisk się wyrobił i za nic nie można było dobrze zamocować. Nowa wygląda solidnie i coś czuję że trochę mi posłuży

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony