dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 58
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1158
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Zgadłam Jestem jak najbardziej za! I kolorystyka z inspiracji jest super, pasuje do ściany z drzewkiem

    Jeśli chodzi o kolorystykę, to pewnie w poniedziałek dostanę próbki materiałów i wtedy podejmę decyzję. Jeśli będzie kolor pasujący do ściany z drzewkiem to pewnie się na taki zdecyduje, ewentualnie jasny szary wchodzi w grę.

  2. #22

    Domyślnie

    Szkoda, że szafa nie jest do samego sufitu.. Tak musiało być, czy to Twoja decyzja? Ja bym dorobiła górę (przy lustrzanych frontach dzielenie nie będzie się rzucało w oczy), zyskasz dodatkową powierzchnię do przechowywania (trochę wysoko, ale byłyby to rzeczy sezonowe) i wszystko równo pociągnęła do sufitu. Chyba, że co innego zdecydowało, że szafa musi być o tyle niższa

  3. #23

    Domyślnie

    O wysokości szafy zadecydowały finanse może kiedyś dorobię górę, ale teraz mogę zapomnieć. Na razie i tak górna część szafy jest pusta. Myślałam, że będzie o wiele gorzej z tą szafą nie do sufitu, ale w rzeczywistości nie jest tak żle.

  4. #24

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne wnętrze Pytanko odnośnie górnych szafek w kuchni, w jaki sposób otwierają się każde drzwiczki/klapy?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał arek570 Zobacz post
    Bardzo przyjemne wnętrze Pytanko odnośnie górnych szafek w kuchni, w jaki sposób otwierają się każde drzwiczki/klapy?
    Przyjemnie się też mieszka
    Szafki są dzielone na 3, pierwsza dolna - otwiera się do góry, dwie następne na bok.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    O wysokości szafy zadecydowały finanse może kiedyś dorobię górę, ale teraz mogę zapomnieć. Na razie i tak górna część szafy jest pusta. Myślałam, że będzie o wiele gorzej z tą szafą nie do sufitu, ale w rzeczywistości nie jest tak żle.
    Pewnie nie jest źle, ale to przestrzeń niejako "zmarnowana" i niestety będąca "kurzowym zakamarkiem"
    Nie wiem, na ile jesteś "manualna", ale ja bym siedzisko zrobiła we własnym zakresie. To czego potrzebujesz, to sklejka przycięta na wymiar każdego z paneli (przytną Ci w każdym markecie budowlanym), gąbka tapicerska, wata bawełniana, tkanina i taker Po wykonaniu pojedynczych paneli przytwierdzasz je do ściany na hakach. Dół siedziska też spokojnie można zrobić samemu, bo boki już masz Zaoszczędzone na wykonawcy pieniądze przeznaczyłabym na pociągnięcie szafy do sufitu. Jeżeli teraz zrobisz siedzisko do istniejącej wysokości, podwyższenie szafy w przyszłości spowoduje, że ostatni panel będzie najwyższy i nie będzie to dobrze wyglądało. I co Ty na to?

  7. #27

    Domyślnie

    Myślałam nad zrobieniem paneli we własnym zakresie, ale siedziska już się nie podejmę. Po wycenie stwierdziłam, ze i z panelami dam sobie spokój, bo po pierwsze nie wyjdzie to profesjonalnie, a po drugie i ważniejsze, mam wystarczajaco zajęć z dwójką maluchów

  8. #28

    Domyślnie

    Aga, gdzie kupowałaś torbę na drewno kominkowe?

  9. #29

    Domyślnie

    O czymś takim myślałam za Twoim narożnikiem

    Nazwa:  console-side-slant.jpg
Wyświetleń: 1395
Rozmiar:  36,8 KB


    Więcej fotek TU

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Aga, gdzie kupowałaś torbę na drewno kominkowe?
    Torba kupiona w Jula, ale trzeba polować, bo tylko kilka sztuk przyszło w dostawie.

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał leda16 Zobacz post
    Mnie się wszystko podoba, Ale u Was stylistyka spójna, kolory spokojne, brak pstrokacizny.
    Uważam tak samo. Wszystko w jednym stonowanym guście. Piękne wnętrza. Będę Wam kibicować.

  12. #32

    Domyślnie

    A inspiracja bardzo mi się podoba i juz bede rozmawiala ze stolarzem. Tylko problem, bo on trochę nie czasowy. Podobaja mi sie tez ramki nad. Pierwotnie myslalam o panoramicznym zdjeciu calej rodziny, ale zdjecia tez chce pod kinkietami na korytarzu na poddaszu i troche mam obawy żeby nas za duzo nie bylo.

  13. #33

    Domyślnie

    Zajrzyj na blog pomysłodawców. Trochę inny styl, niż u Ciebie, ale wiele fajnych pomysłów Pomysł ze skrytką za sofą genialny (widziałaś film?) Ja uwielbiam tego typu wnętrza, więc wrzucę, jak ich salon wygląda obecnie. Układ bardzo zbliżony do Twojego

    Nazwa:  living-room-done2.jpg
Wyświetleń: 1370
Rozmiar:  46,9 KB

    Nazwa:  living-room-done3.jpg
Wyświetleń: 1372
Rozmiar:  45,6 KB

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Uważam tak samo. Wszystko w jednym stonowanym guście. Piękne wnętrza. Będę Wam kibicować.
    Dziękuję Ci bardzo, trochę jeszcze zostało wiec jak najbardziej potrzebujemy dopingu.

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Zajrzyj na blog pomysłodawców....
    Widziałam filmik i faktycznie fajne rozwiązanie, idealne dla mnie, nie lubię przedmiotów tu i tam, wszystko za łózko i spokój

    Wieczorem pooglądam, bo w ciągu dnia to tylko na chwilę w locie.
    O ile chodzi o większe gabaryty to nie miałam problemów, ale te wszystie dodatki, wazoniki, serwetki, dywaniki itd itp to już dla mnie nie lada wyzwanie.

  16. #36

    Domyślnie

    Masz piękne, wysokie pomieszczenia Myślałaś o obniżeniu lamp nad stołem?

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Masz piękne, wysokie pomieszczenia Myślałaś o obniżeniu lamp nad stołem?
    Hehh i zauważyłaś, myślałam, ale po tym jak skróciliśmy kable na szczęście linki nie ucięłam, więc kiedyś jak już nie będę miała co robić to wymienie kabel i obniże lampy. W pierwotnym zamyślę nie chciałam, żeby wchodziły w okno.

  18. #38

    Domyślnie

    Na szczęście nie obcięłaś linek Kabla nie trzeba wymieniać, przedłuży je każdy, kto ma o tym jako takie pojęcie. Namawiam do obniżenia lamp, bo to zupełnie odmieni wnętrze. Czemu miałyby nie wchodzić w okno? Przecież ich zadaniem jest oświetlać stół Nie mam specjalnych umiejętności, ale zrobiłam wyklejkę, żeby zobaczyć efekt. Za jakość przepraszam

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Salon 1.jpg
Wyświetleń:	1311
Rozmiar:	70,9 KB
ID:	319091

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Salon 3.jpg
Wyświetleń:	1312
Rozmiar:	52,9 KB
ID:	319092

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Salon 4.jpg
Wyświetleń:	1309
Rozmiar:	53,1 KB
ID:	319093

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Salon 4.1.jpg
Wyświetleń:	1315
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	319095
    Aha: byłam dziś w Jula Ten kosz, który masz Ty, okazał się dla mnie za duży, ale kupiłam świetny filcowy. Dzięki!
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 31-05-2015 o 18:19

  19. #39

    Domyślnie

    Pokaż, który kosz kupiłaś, w okresie kupowania kosza miałam wielki problem, a że ten mój był w miarę tani i moim zdaniem całkiem ładny to wzięłam. I jestem bardzo zadowolona, a co ważniejsze sezon minął, a on wciąż żyje

  20. #40

    Domyślnie

    Odnośnie lamp, nad stołem, zawsze bardzo mi się podobały takie wiszące nisko, linki chyba jednak nie pozwolą aż tak nisko. Obecny stół jest dość wąski i nie wiem czy obniżając lampy nie przeszkadzałyby w korzystaniu ze stołu, nie wiem ...

    Spróbuje zmienić, jak tylko będziemy mieli nowy stół.

    Problem w wykańczaniu polega na tym (przynajmniej u mnie), ze jak coś zrobie i wymaga poprawki to za nic nie mogę znaleźć czasu, zeby to poprawić. Bo lednie zamontowaliśmy te lampy, były do montażu w kuchni, ledwie te w kuchni zostały zamontowane, montowaliśmy szafe, równaliśmy teren, sialiśmy trawe, robimy elewacje........... końca nie widać.
    Codziennie sobie obiecuje, że coś poprawie, a londuje na kanapie przed kompem. Ot i taka tajemnica niedoróbek

Strona 2 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony