dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 58
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1158
  1. #41
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aska133_w

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    1

    Domyślnie umywalka

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Odnośnie lamp, nad stołem, zawsze bardzo mi się podobały takie wiszące nisko, linki chyba jednak nie pozwolą aż tak nisko. Obecny stół jest dość wąski i nie wiem czy obniżając lampy nie przeszkadzałyby w korzystaniu ze stołu, nie wiem ...

    Spróbuje zmienić, jak tylko będziemy mieli nowy stół.

    Problem w wykańczaniu polega na tym (przynajmniej u mnie), ze jak coś zrobie i wymaga poprawki to za nic nie mogę znaleźć czasu, zeby to poprawić. Bo lednie zamontowaliśmy te lampy, były do montażu w kuchni, ledwie te w kuchni zostały zamontowane, montowaliśmy szafe, równaliśmy teren, sialiśmy trawe, robimy elewacje........... końca nie widać.
    Codziennie sobie obiecuje, że coś poprawie, a londuje na kanapie przed kompem. Ot i taka tajemnica niedoróbek
    czesc
    Swietne wnetrza, fajnie sie urzadzacie. Moglabys napisac jaki masz model umywalki? z góry dziękuję

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Codziennie sobie obiecuje, że coś poprawie, a londuje na kanapie przed kompem. Ot i taka tajemnica niedoróbek
    O, ja też tak mam! Zawsze sobie tłumaczę, że może mnie natchnie z jeszcze lepszym pomysłem
    Nie masz żadnych niedoróbek! Kilka rzeczy do dopieszczenia U mnie na przykład humor nieustannie psuje mi lustro, które zrobiłam za krótkie Jest dokładnie wymiarów słupa między wejściami do kuchni i zlicowane ze ścianą. Dostałam jakiegoś zaniku zdrowego myślenia i zrobiłam je 15 cm nad listwą podłogową. Nie mam pojęcia co z tym zrobić, bo dosztukować się nie da Tak więc lampami wcale się nie przejmuj!

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Pokaż, który kosz kupiłaś, w okresie kupowania kosza miałam wielki problem, a że ten mój był w miarę tani i moim zdaniem całkiem ładny to wzięłam. I jestem bardzo zadowolona, a co ważniejsze sezon minął, a on wciąż żyje
    Taki jest. Wygląda na solidny

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kosz.jpg
Wyświetleń:	1230
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	319206

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał aska133_w Zobacz post
    czesc
    Swietne wnetrza, fajnie sie urzadzacie. Moglabys napisac jaki masz model umywalki? z góry dziękuję
    Witam w moim wnętrzu i informuję, że umywalka pochodzi z Obi i nie mam pojęcia jaki to model, w każdym razie kosztowała 199 zł.
    Na 99 % to jest ta http://www.obi.pl/decom/product/OBI_..._36_cm/5884796

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Taki jest. Wygląda na solidny

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kosz.jpg
Wyświetleń:	1230
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	319206
    Też bardzo ładny, ten model też był dostępny w skórze, ale filc też dobrze się prezentuje.

  6. #46

    Domyślnie

    Tomkowa, a czy oprócz łazienek, które są nieziemsko piękne, masz gdzieś zdjecia pozostałych wnętrz? Gdzie to nieszczęsne lustro?

  7. #47

    Domyślnie

    I pokój mojego synka, jeszcze się tworzy i tutaj licze też na jakieś inspiracje. Niby zarys jest, ale jednak czegoś brakuje. Co prawda Maluszek ma 3 miesiące i jeszcze jest trochę czasu, zanim w pełni będzie z niego korzystał, ale jednak czegoś brakuje.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój  Mikołaja 2.jpg
Wyświetleń:	484
Rozmiar:	48,0 KB
ID:	319217Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój  Mikołaja 3.jpg
Wyświetleń:	449
Rozmiar:	43,3 KB
ID:	319218Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój  Mikołaja 4.jpg
Wyświetleń:	429
Rozmiar:	76,4 KB
ID:	319219Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój  Mikołaja 5.jpg
Wyświetleń:	420
Rozmiar:	47,6 KB
ID:	319220Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój  Mikołaja 6.jpg
Wyświetleń:	385
Rozmiar:	53,6 KB
ID:	319221

  8. #48

    Domyślnie

    Sypialni na razie nie pokazuje, bo jest tylko łóżko i pewnie długo nic się nie zmieni, ale mam cichą nadzieję, że i tam kiedyś zadziałam.

  9. #49

    Domyślnie

    Prze-cu-do-wny pokój Mai U Mikołaja jest prześlicznie!!! Stworzyłaś cudne wnętrza
    Co do moich, to gdzieś tam wrzucałam kominek, gdzieś kawałek salonu, gdzieś schody Lustra nigdzie nie pokazywałam Od zawsze myślałam o wątku, a ostatnio jeszcze bardziej, bo potrzebuję wsparcia przy skomponowaniu ściany z telewizorem, a właściwie jej części. Chodzi o rozmieszczenie obrazków, z których tv będzie największym

  10. #50

    Domyślnie

    Pokój mojej córki - 2,5 roku
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 1.jpg
Wyświetleń:	537
Rozmiar:	55,5 KB
ID:	319227Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 2.jpg
Wyświetleń:	501
Rozmiar:	52,5 KB
ID:	319228Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 3.jpg
Wyświetleń:	496
Rozmiar:	54,3 KB
ID:	319229Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 4.jpg
Wyświetleń:	498
Rozmiar:	61,9 KB
ID:	319230Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 6.jpg
Wyświetleń:	441
Rozmiar:	49,9 KB
ID:	319231

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Prze-cu-do-wny pokój Mai U Mikołaja jest prześlicznie!!! Stworzyłaś cudne wnętrza
    Co do moich, to gdzieś tam wrzucałam kominek, gdzieś kawałek salonu, gdzieś schody Lustra nigdzie nie pokazywałam Od zawsze myślałam o wątku, a ostatnio jeszcze bardziej, bo potrzebuję wsparcia przy skomponowaniu ściany z telewizorem, a właściwie jej części. Chodzi o rozmieszczenie obrazków, z których tv będzie największym
    Ale czy nie wydaje Ci się, że pokój Mikołaja jest troszkę taki niedopracowany?
    Zakładaj wątek i pokazuj wszystko.

    P.S. Czy wspominałam, że Mały ma na imię Mikołaj?
    Edit. zdjęcia podpisane
    Ostatnio edytowane przez aga2183 ; 01-06-2015 o 22:00

  12. #52

    Domyślnie

    A czy to dostrzegłaś, ręczna robota MATKI, jestem z siebie dumna zwłaszcza, że mam dwie lewe ręce w zakresie artystycznym

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 4.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	39,6 KB
ID:	319232

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    Ale czy nie wydaje Ci się, że pokój Mikołaja jest troszkę taki niedopracowany?
    Zakładaj wątek i pokazuj wszystko.

    P.S. Czy wspominałam, że Mały ma na imię Mikołaj?
    Może dojrzeję do wątku Mikołaj jest małym chłopczykiem, więc z czasem wystrój się będzie zmieniał Moim zdaniem do obu pokoików wystarczy dodać dywany i będą dopracowane A o imieniu Synka wspomniałaś w podpisie zdjęć
    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    A czy to dostrzegłaś, ręczna robota MATKI, jestem z siebie dumna zwłaszcza, że mam dwie lewe ręce w zakresie artystycznym

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 4.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	39,6 KB
ID:	319232
    No to teraz mam zagadkę: czy malowałaś komodę, czy strugałaś konika, czy szyłaś maskotki. Cokolwiek jednak, wyszło Ci fantastycznie
    Bardzo dziękuję za ciepłe słowa o łazienkach. Pokażę Ci na chwilę lustrzanego babola. Potem skasuję
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 01-06-2015 o 22:19

  14. #54

    Domyślnie

    Komodę malowałam, ale chodziło mi dokładnie o napis

    A co do lustra to nie jest żle, jeśli udałoby się odkleić to najlepiej wyglądałoby wyśrodkowane w pionie.

  15. #55

    Domyślnie

    Ale zauważyłam listwy podłogowe - super pomysł.

  16. #56

    Domyślnie

    Nie uda się odkleić raczej bez wytłuczenia, jest wklejone co do milimetra we wnękę przygotowaną dla lustra. Jak wypośrodkować w pionie? Ono powinno być od górnej krawędzi tak, jak jest do samej listwy przypodłogowej. Strasznie mnie to wkurza. A listwy dziękują

    Malowanie komody i napis profesjonalne! Nie poddawaj się i myśl nad kolejnym DIY

  17. #57

    Domyślnie

    Co to to nie, po malowaniu komody zrezygnowałam z DIY chyba na zawsze i za każdym razem kiedy nachodzi mnie głupia myśl (np. z siedziskiem) wracam pamięcią do tamtych chwil.

    Mówiąc o wyśrodkowaniu, miałam na myśli odkleić i obniżyć, ale jak już wiadomo nie wchodzi w grę, na pocieszenie powiem Ci, że jeśli ktoś nie wie, że zamysł był inny, nie zorientuje się.

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj. Wnętrza trochę nie w moim stylu ale doceniam i podziwiam konsekwencję
    U synka brakuje chyba tego chłopięcego 'pazura' ale jest na tyle malutki ze jeszcze nie musi być - jak podrośnie to sam bo doda
    Mam dzieciaki w podobnych różnicach starsza córkę i młodszego synka, jeszcze niemowlaka

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał AnikoPL Zobacz post
    Witaj. Wnętrza trochę nie w moim stylu ale doceniam i podziwiam konsekwencję
    U synka brakuje chyba tego chłopięcego 'pazura' ale jest na tyle malutki ze jeszcze nie musi być - jak podrośnie to sam bo doda
    Mam dzieciaki w podobnych różnicach starsza córkę i młodszego synka, jeszcze niemowlaka
    Każdy odnajduje się w innym stylu, według mnie najładniejszy styl to glamour, ale sama najlepiej czuje się jednak w prostych formach.
    Też myślę, że z czasem pokój zacznie nabierać charakteru, dojdą zabawki i inne gadżety, chociażby dywan, na który nie mam żadnego pomysłu.

    A dla dzieciaków właśnie realizuje plac zabaw, jak tylko się pojawi to pochwale się

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bardzo chętnie obejrzę. Sama planuję je wybudować

Strona 3 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony