dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 57 z 58
Pokaż wyniki od 1.121 do 1.140 z 1158
  1. #1121

    Domyślnie

    A tutaj moje pomysły:

    1. Baldachim.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	numero-74-ciel-de-lit-canopy-vieux-rose.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	21,9 KB
ID:	371159

    2. Fotel bujany, przemalowany na biało i szaro, o ile da się przemalować
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	245293883_5_644x461_fotel-bujany-dla-dziecka-wiklinowy-podlaskie.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	18,5 KB
ID:	371162

    3. Pufa
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TIPI-HOME1.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	83,6 KB
ID:	371163

    4. Kącik dla lalek typu baby born, ale tutaj brak mi pomysłu jak to zorganizować

  2. #1122

    Domyślnie

    Jeśli nie masz potrzeby żeby coś tam wstawiać to ja bym nie wstawiała. Nie wiem czy córce potrzebny fotel czy pufa, czy baldachim czy nic Wizualnie najbardziej podoba mi się....okno

  3. #1123

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Jeśli nie masz potrzeby żeby coś tam wstawiać to ja bym nie wstawiała. Nie wiem czy córce potrzebny fotel czy pufa, czy baldachim czy nic Wizualnie najbardziej podoba mi się....okno
    Ale bez tego tipi tak jakos pusto tam

  4. #1124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Przyzwyczaiłaś się, że coś tam jest, dlatego wydaje Ci się pusto.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #1125

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Przyzwyczaiłaś się, że coś tam jest, dlatego wydaje Ci się pusto.
    Ale, ze żaden z moich pomysłów sie Wam nie podoba ?

  6. #1126

    Domyślnie

    Aga, a jaka ma być rola tego czegoś zamiast tipi? do zabawy? do odpoczynku?
    baldachim zasłoni okno/drzwi - wg mnie bez sensu, tak właściwie wszystko co tam by było, to tylko tymczasowo, bo koliduje z oknem

    jeśli koniecznie ma coś być, to wg mnie najbardziej fotel-puf, o to taka trochę namiastka miejsca do zabwy, jest mobilny, więc wg mnie z przedstwionych propozycji najlepszy

  7. #1127

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    Aga, a jaka ma być rola tego czegoś zamiast tipi? do zabawy? do odpoczynku?
    baldachim zasłoni okno/drzwi - wg mnie bez sensu, tak właściwie wszystko co tam by było, to tylko tymczasowo, bo koliduje z oknem

    jeśli koniecznie ma coś być, to wg mnie najbardziej fotel-puf, o to taka trochę namiastka miejsca do zabwy, jest mobilny, więc wg mnie z przedstwionych propozycji najlepszy
    Dostęp do okna może byc zablokowany bo dopóki dzieci sa małe z balkonu nie korzystamy a wrecz jest zamknięty na klucz.
    A miejsce nalepiej zeby służyło do zabawy, bo moje dzieci jak na razie nie odpoczywają

  8. #1128

    Domyślnie

    Zasłonięcie okna to moim zdaniem problem nie tyle dostępu, co zasłonięcia
    jeśli ma być coś zamiast topi, to dla mnie najbardziej ten fotel z worka

    To co dać w ten kąt, też zależy od pozostałego umeblowania pokoju, co córcia ma w pokoju?

  9. #1129

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    Zasłonięcie okna to moim zdaniem problem nie tyle dostępu, co zasłonięcia
    jeśli ma być coś zamiast topi, to dla mnie najbardziej ten fotel z worka

    To co dać w ten kąt, też zależy od pozostałego umeblowania pokoju, co córcia ma w pokoju?
    Coraz bardziej skłaniam się do tej pufy, myślałam jeszcze o misiu gigance, np takim
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cabba3f84c80ada48cef303039bc.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	371282

    A pokój córki wygląda tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 1.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	55,5 KB
ID:	371283Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 2.jpg
Wyświetleń:	139
Rozmiar:	52,5 KB
ID:	371284Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Pokój Mai 3.jpg
Wyświetleń:	144
Rozmiar:	54,3 KB
ID:	371285

  10. #1130

    Domyślnie

    Śliczny pokoik, zdecydowanie nie zasłaniałabym jedynego okna
    Patrząc na zdjęcia brakuje mi tam jakiegoś przytulnego kącika, takiego miejsca do przewalania się po podłodze, chyba, że Twoja córka tego nie lubi
    jeśli chciałabym w tym pokoju zorganizować kącik typu tipi/baldachim, to raczej gdzieś na uboczu, albo baldachim nad łóżkiem

    z mega zwierzem moje doświadczenia są takie, że mieliśmy takiego, super do siedzenia, ale pozbyć się tego nie dało bo ze zwierzem związek emocjonalny się wytworzył i jak takiego przyjaciela wyeksmitować

    Reasumując - baldachim w kącie koło łóżka albo nad łóżkiem, a oprócz tego worek/fotel w wersji przenośnej

  11. #1131

    Domyślnie

    Nad łóżkiem wydaje mi się, że jest za mało miejsca na baldachim, bo jest skos.
    Ale tak sobie myślę, że baldachim odpuszczę.

    Zawsze marzyłam o takim wielkim misiu, więc pewnie dlatego teraz chce go dla córki

    Ale chyba pufa koło okna nie zasłaniałaby światła?

    Wbrew pozorom pokój niby duży, a wszystkie kąty obstawione

  12. #1132

    Domyślnie

    Może właśnie ten pokój jakoś na strefy podzielić, z kątów powyciągać, puf koło okna dla mnie ok., baldachim podobały mi się, może nieco w innym kształcie np. w tym kacie, gdzie teraz jest ta półka z czterema koszami

    moja córka uwielbiała kryjówki i dla niej byłby super taki baldachim/namiot w kącie, z poduchami do siedzenia, z lampką albo latarką, może jakieś wiszące półki/kieszenie na skarby

    czy Twoja córka chętnie bawi się przy stoliku?

  13. #1133

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    Może właśnie ten pokój jakoś na strefy podzielić, z kątów powyciągać, puf koło okna dla mnie ok., baldachim podobały mi się, może nieco w innym kształcie np. w tym kacie, gdzie teraz jest ta półka z czterema koszami

    moja córka uwielbiała kryjówki i dla niej byłby super taki baldachim/namiot w kącie, z poduchami do siedzenia, z lampką albo latarką, może jakieś wiszące półki/kieszenie na skarby

    czy Twoja córka chętnie bawi się przy stoliku?
    Jesli chodzi o półkę z koszami to jest wykorzytywana i nie bardzo jest gdzie ją wstawić.

    A stolik z krzesłami i kuchnia to najczęściej oblegane miejsca w pokoju.

    Tipi jest zdecydowanie za małe i średnio wygodnie jest w nim przebywać, nawet dla małej dziewczynki, myślę, ze lepiej sprawdziłby się taki namiot

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	18584028_max_300_400_dla-dziecka-pokoj-dziecka-akcesoria-do-pokoju-dzieciecego-namioty-dla-dziec.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	14,6 KB
ID:	371295

    ale on zajmuje już więcej miejsca

  14. #1134
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Nazwa:  BLANDITO-1.jpg
Wyświetleń: 434
Rozmiar:  41,0 KB

    Nazwa:  BLANDITO-5.jpg
Wyświetleń: 434
Rozmiar:  32,9 KB

    Nazwa:  BLANDITO-4.jpg
Wyświetleń: 434
Rozmiar:  18,5 KB

    Nazwa:  BLANDITO-3.jpg
Wyświetleń: 434
Rozmiar:  21,5 KB

    Nazwa:  BLANDITO-2.jpg
Wyświetleń: 434
Rozmiar:  43,7 KB
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  15. #1135

    Domyślnie

    [QUOTE=pestka56;7321279]
    Nazwa:  BLANDITO-1.jpg
Wyświetleń: 434
Rozmiar:  41,0 KB


    Ale w jakiej cenie takie cudo?

  16. #1136
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Z tego co mi się wydaje to mega drogie
    Ja bym tam dała jakiś dywanik, w Ikei chyba widziałam taki fajny dla dziewczynki, do tego jakieś poduchy lub ta pufe.

  17. #1137

    Domyślnie

    Fajne to co Pestka wstawiła

  18. #1138

    Domyślnie

    Ja też jestem zdania, że baldachim w oknie odpada. Pufa wcale nie będzie wykorzystywana i będzie tylko zawalidrogą Wiem, bo kiedyś takie siedzisko sama kupiłam synowi, w kształcie i kolorze piłki do koszykówki. Tylko to fajnie wyglądało, ale wcale nie chciał na tym siedzieć. Dla dziecka, które roznosi energia, a nie pała chęcią do siedzenia w fotelu z książką to słaby sprzęt.
    Zrobiłabym takie coś, co pokazała Pestka W wersji oszczędnościowej można samemu uszyć z koców polarowych z Pepco i wkładając między nie gąbkę Jak pokażesz krawcowej o co chodzi, zaniesiesz koce (żeby to było duże, to można z czterech, czyli po dwa na wierzch i spód) i materiał na całość wyjdzie ok. 100 zł Ile weźmie krawcowa, trudno orzec

    Tak naprawdę nic tam bym nie robiła Położyłabym jedynie dywanik okrągły, który optycznie ociepliłby i wypełnił to miejsce

  19. #1139

    Domyślnie

    Ehhhhh dziewczyny, a ja chciałam coś podziałać

    Znalazłam polar po 15 zł za metr, więc chyba lepiej niż z kocami kombinować. Podjadę do krawcowej i zapytam o to cudo od Pestki

  20. #1140

Strona 57 z 58

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony