dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1

    Domyślnie Pomysły na ścianę nad blatem w kuchni

    Ściana nad blatem w kuchni musi być praktyczna - to wiadomo. Ale co jeżeli komuś zamarzy się coś bardziej odstrzelonego albo zwyczajnie nie lubi monotonii.
    Teraz w marketach już jest w sprzedaży dość dużo kolorowych płytek, ale niestety często kolory są wypłukane i wieje imitacją.
    Co powiecie na takie odstrzelone pomysły na ścianę nad blatem w kuchni? Jak ma być kolor to powinien być kolor


    Szalenie mi się podobają te kobaltowo-białe patchworki. Które Wam się podobają?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_24061-e1536759516311.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	99,5 KB
ID:	427072   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_24041.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	427073   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sciana-kuchnia.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	44,4 KB
ID:	427074  
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-02-2019 o 14:32 Powód: reklama

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    WeraNova

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-928
    Posty
    9

    Domyślnie Jak przerwać nudę

    To prawda, w sklepach niestety panuje standaryzacja. Wszystko jest takie samo, nie ma elementów zaskakujących. Sama miałam problem z kuchnią, z łazienką. W ogóle jest problem ze znalezieniem dobrego produktu, który zaskoczy. Osobiście mnie te patchworki się podobają. To, co ja mogę polecić, to zestaw wielobarwnych dekorów ściennych, taki rodzaj płytek meksykańskich.

    Widziałam ich zastosowanie na Gringo Barze Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ramon-zestaw-wielobarwnych-dekorow-sciennych.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	427085

    Cały czas eksperymentuję. Teraz planuję jakoś urządzić balkon. Może ktoś mi coś podpowie? Będę wdzięczna.
    Ostatnio edytowane przez WeraNova ; 19-02-2019 o 19:34

  3. #3

    Domyślnie

    Fajnie, ze ciekawe produkty sa teraz bardziej dostepne cenowo w marketach, ale faktycznie wiele rzeczy jest na jedno kopyto.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Alan - wykup płatny profil, jak chcesz reklamować produkty

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał alan2 Zobacz post
    ....
    Szalenie mi się podobają te kobaltowo-białe patchworki. ....
    no a mi się szalenie nie podobają, pstrokacizna obecnie modna na wszelkiej maści powierzchni ale na tyle wyrazista że za chwilę będzie kiczem
    tak jak kiczem jest "subtelne" promowanie czegoś pod róznymi nickami na wyczulonym FM

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    WeraNova

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-928
    Posty
    9

    Domyślnie :)

    Cześć, Edde i Elfir. Trochę jesteście przewrażliwieni z tymi nickami. Na mojego posta jednak jakoś nie odpisaliście, a szukam fachowej porady. Jesteście Liderami, więc Wasza wiedza będzie bezcenna. Jakiś pomysł na balkon?

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a co ma wspólnego balkon z tematem "pomysły na ścianę"?
    Załóż temat o balkonie, napisz jaki masz z nim problem, to wówczas można pomóc.

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    WeraNova

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-928
    Posty
    9

    Domyślnie

    Wymieniliśmy się przemyśleniami, z których wyniknął temat pochodny z balkonem. Ludzie w ten sposób rozmawiają. Przy okazji takich rozmów, kiedy konwersacja rozwija się na kilku płaszczyznach, powstają inne tematy, które są pomocne. Nie prowadzi się rozmów jednowymiarowo. Jedna rozmowa może dotykać różnych kwestii, dlatego jest zjawiskiem rozwojowym, a nie otwierającym i zamykającym dany temat. Chcę wymienić się przemyśleniami, które dotyczą aranżacji, bo być może ktoś kiedyś zastosował jakieś rozwiązanie gdzie indziej, a mnie to na przykład pomoże zastosować dane rozwiązanie w innym temacie.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Prowadzi - po to na forum są działy, żeby dyskusja była uporządkowana tematycznie.
    Tekst o balkonie wstawiłaś, żeby wpis nie wyglądał na nachalną reklamę. Szeptany marketing to sobie uprawiaj gdzie indziej. Tutaj nie przejdzie.

    Bo ten balkon wzięty jest z kapelusza. Gdyby ci w najmniejszym stopniu zależało na jakiejkolwiek pomocy w temacie balkonu, podałabyś jakieś minimalne informacje o nim i o tym, z czym masz problem.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-02-2019 o 18:52

  10. #10
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    WeraNova

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-928
    Posty
    9

    Domyślnie :)

    Tak, jak napisałam wcześniej, w dyskusji o to właśnie chodzi, zaczynamy od blatu, kończymy na schodach. W toku rozmowy rodzą się fajne pomysły. Poszukuję inspiracji wielowymiarowej.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Polecam google : "balkon"

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Prowadzi - po to na forum są działy, żeby dyskusja była uporządkowana tematycznie.
    Tekst o balkonie wstawiłaś, żeby wpis nie wyglądał na nachalną reklamę. Szeptany marketing to sobie uprawiaj gdzie indziej. Tutaj nie przejdzie.

    Bo ten balkon wzięty jest z kapelusza. Gdyby ci w najmniejszym stopniu zależało na jakiejkolwiek pomocy w temacie balkonu, podałabyś jakieś minimalne informacje o nim i o tym, z czym masz problem.
    Gdybym ja tylko wiedzial ze taka bedzie burza z tego. Podalem link do aranzacji nad blatami kuchennymi, myslalem ze sie przyda, a tutaj taka burza.

    Nic, ja nie bede sie spieral z moderacja, udowadnial czegos, nie bywam bardzo czesto i uwazam ze kazda moderacja ma prawa do moderowania tak jak sie jej podoba. Byl link do aranzacji, nie wiedzialem ze to moze byc potraktowane jako promocja.

    Szkoda ze dyskusja poszla w strone, bo nadal uwazam ze to byly fajne i nietypowe aranzacje, a teraz bez tego linka to w sumie nawet nie wiadomo o czym mowa.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    alan - nie tylko ty podawałeś linki. WeraNova też - zostały przeze mnie usunięte.
    Chyba, że WeraNova to twój klon?

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    alan - nie tylko ty podawałeś linki. WeraNova też - zostały przeze mnie usunięte.
    Chyba, że WeraNova to twój klon?
    Elfir, nie, WeraNova to nie jest moj klon.
    Ja dalem tylko jeden link do galerii.
    Rozumiem link do produktu, aukcji, sklepu, ale to byla galeria zdjec roznych aranzacji. Tak jak wspomnialem, nie bede sie jakos specjalnie wyklucal, bo to tylko link, moderacja ma prawo robic co chce, ale zwyczajnie jestem zdziwiony. WeraNova dala jakis link, a moj zostal skasowany.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.155
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ta galeria jest na stronie firmy zajmującej się sprzedażą tych płytek.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 21-02-2019 o 16:29

  16. #16
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    WeraNova

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-928
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał alan2 Zobacz post
    Gdybym ja tylko wiedzial ze taka bedzie burza z tego. Podalem link do aranzacji nad blatami kuchennymi, myslalem ze sie przyda, a tutaj taka burza.

    Nic, ja nie bede sie spieral z moderacja, udowadnial czegos, nie bywam bardzo czesto i uwazam ze kazda moderacja ma prawa do moderowania tak jak sie jej podoba. Byl link do aranzacji, nie wiedzialem ze to moze byc potraktowane jako promocja.

    Szkoda ze dyskusja poszla w strone, bo nadal uwazam ze to byly fajne i nietypowe aranzacje, a teraz bez tego linka to w sumie nawet nie wiadomo o czym mowa.
    Alan, dzięki za fotosy. Ja poszukuję ciekawych rozwiązań. Takich nietypowych rozwiązań nie da się wygooglować.

  17. #17

    Domyślnie

    Witaj alan2, szukając innowacyjnego i jednocześnie praktycznego rozwiązania na pomalowanie ściany nad blatem w kuchni, można zastanowić się nad wykorzystaniem farby tablicowej np. Dulux Tablicowa. Wytrzymuje okresowy kontakt z wodą – to pierwszy plus. Ponadto powierzchnia nią pomalowana może być wielokrotnie zmywana – to kolejny. Może zostać zastosowana na powierzchni znajdującej się nad kuchenką, ale i na całej ścianie zamiast tradycyjnych płytek.
    W naszym artykule https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/f...y-i-inspiracje przedstawiamy najciekawsze pomysły i inspiracje na wykorzystanie farby tablicowej w kuchni.
    Pozdrawiam Ekspert Dulux

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał WeraNova Zobacz post
    Ja poszukuję ciekawych rozwiązań. Takich nietypowych rozwiązań nie da się wygooglować.
    do wyboru do koloru wystarczy w google wpisać "patchwork płytki" i proszę https://www.google.com/search?q=patc...w=1920&bih=916


  19. #19
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    WeraNova

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-928
    Posty
    9

    Domyślnie :)

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    do wyboru do koloru wystarczy w google wpisać "patchwork płytki" i proszę https://www.google.com/search?q=patc...w=1920&bih=916
    Dziękuję Lubię google. A gdzie w tych wynikach jest to, czego szukam?

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał WeraNova Zobacz post
    Dziękuję Lubię google. A gdzie w tych wynikach jest to, czego szukam?
    no sorry, ale ja za Ciebie nie bede szukał.


Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony