dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Śmierdzący tynk mozaikowy

    Witam
    Mam następujący problem. Mieszkam w budynku wybudowanym około 10 lat temu. Ocieplenie styropian plus tynk mineralny. Z racji podciekania wody od gruntu/powierzchni parkingu dwa lata temu do wysokości pierwszego piętra tynk mineralny został zerwany, uzupełniono ubytki i bardziej zmieniony styropian. Całość pokryto siatką i jakaś szpachlę, na nią szary tynk z drobnych kulek tzw mozajkowy. Nie jestem związany z budownictwem wiec może coś nazywam nie fachowo Za co z góry przepraszam. Problem z tym nowym tynkiem jest taki, że wytwarza on mdły niezbyt silny zapach tworzywa sztucznego, podobny do zapachu materaca dmuchanego. Zapach jest od dwu lat nie słabnie, pojawia się ilekroć jest ciepło i sam tynk się nagrzewa. Niby był bykonawca ale zapachu nie stwierdził i rozmowa się zakończyła.
    Czy taki tynk ma prawo wydzielać taki zapach? Sprawdzałem w miejscach przypadkowych czy czuje ten zapach w podobnych warunkach no i mam wrażenie ze go nie ma.
    Czy taki tynk może być stosowany do zabezpieczenia cokoły budynku przed podmakaniem bez zmiany sposobu oddzielenia budynku od gruntu.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ISOVER_

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam,

    Firma Isover, jako producent wełny mineralnej skalnej oraz szklanej nie udziela odpowiedzi na pytania związane z problematyką tynków.
    Proszę skonsultować się z producentem, sprzedawcą lub wykonawcą tynków.

    Pozdrawiam
    Olek Malinowski
    ____________________
    Online Ekspert ISOVER

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony