dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 330
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 6582
  1. #401
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Aniko byłam przekonana że żart, teraz biję pokłony i biję się w piersi

  2. #402

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Emila, nosi mnie potwornie z tymi meblami A wiesz, że domownicy też mówią, żebym zostawiła? Ale oni po prostu boją się kolejnego bałaganu i zamieszania
    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Miałam napisać dokładnie to samo, ale zobaczyłam tę inspirację i zaczęłam się łamać
    Jak zobaczyłam zdjęcia jadali z brązowymi meblami, to pierwsze co właśnie pomyślałam, to to że w zasadzie wszystko do siebie pasuje i czego ona się czepia

    Potem zobaczyłam inspiracje z malowanymi meblami i pomyślałam wow

    Także Tomkowa masz twardy orzech do zgryzienia

    Ja poproszę w końcu przepis na te lody warzywne!!!

    Tu jeszcze raz przepis na lody bananowe: http://www.beawkuchni.com/2014/06/lo...jprostsze.html

  3. #403
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Tomkowa a da się gdzieś tą komodę przestawić? może do holu? może na inną ścianę?

    Wiem co czujesz patrząc na te meble, U mnie podobna sytuacja. 7 lat temu wykańczaliśmy nasz pierwszy dom. Julka w drodze a my musieliśmy kupić wszystkie meble. Udało mi się namierzyć w naszej małej mieścinie fajne stylizowane meble - drewniane, niewiele droższe od podobnych w brw wiadomo jakiej jakości. Siły na szukanie nie miałam już, więc sruuuu kupiliśmy wszystkie meble do domu w tym jednym sklepie. Mam w ten sposób kompletnie urządzony pokój dzienny i sypialnie :sick

    teraz przy przeprowadzce meble pojechały razem z nami - są w stanie idealnym, szkoda wyrzucić. ale bardzo mnie męczą swoim widokiem, zwłaszcza w takiej zmasowanej ilości Jak tylko odbijemy się od dna finansowego będę cześć wymieniać a te będę rozstawiać po domu. Chociaż nadal bardzo mi się podobają, pasują stylistycznie do domu.

  4. #404
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ło mamciu, znowu natrzaskały postów Nie ma mowy na szybki przegląd.

    Tomkowa cieszę się, że lusterka Ci się podobały

    Z meblami mam pewnie najgorzej z Was wszystkich. Zbieranina, w tej chwili po sprzedaniu mieszkania rodziców, z 3 różnych miejsc. 3, a może nawet 5 różnych stylów. Głowa mi puchnie i na razie szcześliwie myślę o dachu, wymianie rynien i sufitach na poddaszu.


    Venuska, a czemu Ty uważasz, że obraz agresywny. Żebyś zobaczyła kolekcję u mnie Ja bym się ich chętnie pozbyła jak leci, ale nie mam zgody, bo to scheda po rodzinnych artystach mojego J. Ich obrazy wiszą w muzeach i galeriach. Mam przechlapane

    Myślę, że obraz Tomkowej (wiem kto malował ) bardzo dobrze kontrastuje i wprowadza elegancki niepokój do wnętrza. Trzeba troszkę powalczyć z meblami. Będzie świetnie
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 24-06-2015 o 10:30
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #405
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tak wątek pędzi ze nie zauważyłam prośby o przepisy. My jesteśmy wege więc ogólnie ciężko by dzieciaki miały problemy z jedzeniem. Chociaż syn teraz nie chce w sumie nic co nie jest słodkie jeść poza groszkiem i kasza gryczana ale pewnie mu przejdzie za jakiś czas
    Brokuły gotuje na parze bez przypraw (w sumie to reszta z obiadu była którą próbowałam jakoś zagospodarować), jak wystygnie dodaje banana, jak jest za mało słodko (bo lody muszą być ciut bardziej słodkie bo zimna temperatura mrozi kubki smakowe) to można dowodzić czym lubicie mielimy na gładką papkę, pakujemy do foremek i mrozimy, a jak dzieci mają opory to nie mówimy z czego ;P
    Z buraka wyciskam sok, dodaje trochę soku z cytryny i mrozimy. Marchewkę i jabłko tre, przeciwnikami przez tetra i sok zapraszam. Ogólnie zamrozić można wszystko co się zmieści na papkę lub da się z tego sok wyciskać
    Ostatnio edytowane przez AnikoPL ; 24-06-2015 o 11:28

  6. #406
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    o ależ tu się dzieje! chwilę człowieka nie ma
    ps - ja też vege

  7. #407
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    hej

    Tomkowa myślę, że warto iść w tym kierunku- oryginalny blat, reszta biała

    jak na Twojej inspiracji





    lub drugi kierunek - stół oryginalny, resztę przemalować na biało

    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  8. #408

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    To samo mam z jadalnią. Są w niej meble, są kompletnie inne niż w pozostałej części domu. I tu znów zagrały sentymenty, bo żal się pozbyć. No i zostały, choć często marzy mi się prosta szeroka, ale płytka komoda w tym pomieszczeniu. Meble są ciemne i zaczyna mi to przeszkadzać A wygląda to tak:


    Tomkowa, nie maluj
    jak dla mnie jest całkiem ok.
    wystarczy wyprowadzić gdzieś komodę, a zostawić ten piękny bufet z nadstawką
    a może można nadstawkę zdjąć i powiesić nad?
    a gdyby jeszcze z nią coś pokombinować.... podświetlić (??), wnętrze czymś wyłożyć....
    albo zastąpić ją wielkim lustrem?

    fajne te krzesła co znalazłaś... mam podobne i pewnie dlatego mi się podobają
    ale te co masz, też są świetne i jak najbardziej pasują
    wymieniłabym tylko te na szczytach, bo te co stoją....

    a tak w ogóle to jak znajdziesz chwilkę to zajrzyj do "Domku z dzieciństwa"
    tam podobny styl i niesamowita mania1220, która wiecznie coś maluje, kupuje, przerabia, przestawia..... świetnie łączy stare z nowym, a przede wszystkim wkleja tysiące przykładów, inspiracji, zdjęć
    i ma mnóóóóstwo luster

    a w stole zawsze możesz wymienić same nogi

    Cytat Napisał AnikoPL Zobacz post
    Z buraka wyciskam sok, dodaje trochę soku z cytryny i mrozimy. Marchewkę i jabłko tre, przeciwnikami przez tetra i sok zapraszam. Ogólnie zamrozić można wszystko co się zmieści na papkę lub da się z tego sok wyciskać
    niesamowite!!
    pierwszy raz widzę coś tak prostego, zdrowego, smacznego, a najsmaczniejsza jest twoja córcia

  9. #409

    Domyślnie

    Ależ dobrze Was tu widzieć
    W ramach rekompensaty za nieobecność przynoszę coś pysznego, co, nie wiedzieć czemu, skojarzyło mi się ze świętojańskimi wiankami Częstujcie się!! A ja biorę się do czytania

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fontanna.jpg
Wyświetleń:	499
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	322008

  10. #410

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    Tomkowa ja bym nie szła w kolejny odcień szarości, pozostawiłabym je w brązie tak jak są, ale rozumiem, że Ty te meble masz na co dzień i pojawia się chęć zmiany
    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Miałam napisać dokładnie to samo, ale zobaczyłam tę inspirację i zaczęłam się łamać
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Aniu, podobnie jak dziewczyny jestem zdania ze mebelki sa fajne i ich bym nie ruszala, ale inspiracje pokazuja, ze moze byc ciekawiej i przelamuje sie...tylko balabym sie isc po calosci w szarosc...
    Jestem coraz bliżej decyzji, że mebli nie ruszam Zajmę się wyłącznie stołem i krzesłami
    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Lampy super

    A może na boki Diamond chair? a na szczytach zostawić te co są tylko ze zmienioną tapicerką?

    Poszukam wieczorem jakiejś inspiracji dla obrazu - ten moim zdaniem zbyt agresywny do tych mebli

    Miłego!
    Wolałabym na razie nie inwestować dodatkowo w nowe meble. Właśnie przypomniałam sobie, że posiadam jeszcze jeden komplet krzeseł wraz ze stołem z dębu i w jego naturalnym kolorze. Postaram się zrobić fotki, o ile mi się uda dojść do nich w garażu
    Obraz mój uwielbiam i kocham bardzo I noszę się z zamiarem poprzesuwania mebli, żeby zobaczyć, czy dobrze czuję, że z nim będzie fajnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    Jak zobaczyłam zdjęcia jadali z brązowymi meblami, to pierwsze co właśnie pomyślałam, to to że w zasadzie wszystko do siebie pasuje i czego ona się czepia
    Potem zobaczyłam inspiracje z malowanymi meblami i pomyślałam wow

    Także Tomkowa masz twardy orzech do zgryzienia
    No mam, mam Ale doliczam Twój głos do tych, co za niemalowaniem

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    Tomkowa a da się gdzieś tą komodę przestawić? może do holu? może na inną ścianę?
    Mówisz o tej małej, pomocniku? No właśnie nie mam gdzie jej przestawić. Ten mój domek wcale nie taki duży. Jedyne miejsce, które mi przychodzi do głowy, oprócz tarasu, to schowek za drzwiami pod schodami I to byłaby super okazja, żeby tam wreszcie zrobić porządek i ładnie umeblować
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Myślę, że obraz Tomkowej (wiem kto malował ) bardzo dobrze kontrastuje i wprowadza elegancki niepokój do wnętrza. Trzeba troszkę powalczyć z meblami. Będzie świetnie
    Och, ja też tym malowidłem się zachwycam. A ponieważ w salonie nad pianinem zawisła pamiątkowa stara mapa, to szukam miejsca dla obrazu
    Pestko, powalczyć z meblami, czyli co konkretnie?

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    Tomkowa myślę, że warto iść w tym kierunku- oryginalny blat, reszta biała

    jak na Twojej inspiracji

    lub drugi kierunek - stół oryginalny, resztę przemalować na biało
    Biały nie wchodzi w grę Jeżeli malowanie, to raczej na szaro
    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    Tomkowa, nie maluj
    jak dla mnie jest całkiem ok.
    wystarczy wyprowadzić gdzieś komodę, a zostawić ten piękny bufet z nadstawką
    a może można nadstawkę zdjąć i powiesić nad?
    a gdyby jeszcze z nią coś pokombinować.... podświetlić (??), wnętrze czymś wyłożyć....
    albo zastąpić ją wielkim lustrem?

    fajne te krzesła co znalazłaś... mam podobne i pewnie dlatego mi się podobają
    ale te co masz, też są świetne i jak najbardziej pasują
    wymieniłabym tylko te na szczytach, bo te co stoją....

    a tak w ogóle to jak znajdziesz chwilkę to zajrzyj do "Domku z dzieciństwa"
    tam podobny styl i niesamowita mania1220, która wiecznie coś maluje, kupuje, przerabia, przestawia..... świetnie łączy stare z nowym, a przede wszystkim wkleja tysiące przykładów, inspiracji, zdjęć
    i ma mnóóóóstwo luster

    a w stole zawsze możesz wymienić same nogi
    Kolejny głos za zostawieniem mebli w spokoju
    Jeżeli przekonałabym się do obrazu nad dużą komodą, to nadstawka poszłaby w odstawkę. I znów nie wiem w jakie miejsce Lustro nie, bo po pierwsze jest już tam wielkie lustro między wejściami do kuchni (druga fotka jadalni), a po drugie myślę o lustrach na ścianie schodowej, więc już by chyba ich było za dużo Dzwoniłam w sprawie tych krzeseł, to jest wyprzedaż z restauracji. Ładne są i w dobrym stanie, może się skuszę na dwa Co do tych, co są na szczytach to pełna zgoda Podstawę stołu omalowałabym ostatecznie, ale najpierw pomaluję jedno krzesło
    Wątek mani podglądam od dawna

  11. #411

    Domyślnie

    Zaintrygowana propozycją Venus, aby zwrócić uwagę na krzesła Diamond, natknęłam się na bratnie im Wire. No i chyba przepadłam No same zobaczcie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wire1.jpg
Wyświetleń:	475
Rozmiar:	39,8 KB
ID:	322016

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wire2.jpg
Wyświetleń:	475
Rozmiar:	45,9 KB
ID:	322017

    A tu już niemal zupełnie jak w mojej przyszłej jadalni Bo obraz tak właśnie planowałam postawić

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wire3.jpg
Wyświetleń:	473
Rozmiar:	34,1 KB
ID:	322018

    Prawda, że fajnie?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia.jpg
Wyświetleń:	473
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	322019

  12. #412

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Prawda, że fajnie?
    u ciebie fajniej

    wyjedź po prostu z komodą, oprzyj obraz o nadstawkę, odstaw na chwilę te dwa krzesła i cyknij fotki....
    bęęędzie pani zadowolooooona

  13. #413

    Domyślnie

    Catti, jak Ty to robisz, że wiesz, co ja robię?
    Jak to pisałaś, to ja właśnie brutalną przymiarkę robiłam Wyjechanie z komodą to nie taka prosta sprawa Trzeba móc ją ruszyć, czyli opróżnić, bo jak zacznę przesuwać, to wszystko w środku wytłukę Tak samo z samodzielnym zdjęciem nadstawki. Oto, jak to może wyglądać Postawiony obraz sięga idealnie krawędzi okna Tak na szybko nawet mi się podoba

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz1.jpg
Wyświetleń:	467
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	322029


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz2.jpg
Wyświetleń:	467
Rozmiar:	84,3 KB
ID:	322030

  14. #414

    Domyślnie

    I kolejna wiadomość z ostatniej chwili: maluje się krzesło Na śmierć zapomniałam, że ja tych krzeseł mam pięć

  15. #415
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    hmmm mi trochę żal nadstawki, bo ten kredens ma ładną linię. a jakby wyglądało z obrazem na komodzie?
    w ogóle to myślę sobie, że ten obraz dużo zmieni w odbiorze całości - wprowadzi i barwy, i lekkość. Może się okazać, że wcale nie musisz malować

    inspiracje z pomalowanymi meblami faktycznie fajne, ale ja też się przyłączę do chórku przeciwnego malowaniu. Po prostu lubię drewno

    ... swoją drogą przyłączę się też do chórku lamentującego nad tempem i niemożnością nadążenia za wątkiem za to na pewno inspiruje na wielu płaszczyznach. Na pomieszanie banana i brokuła bym w życiu nie wpadła, o zamrożeniu nie mówiąc

  16. #416

    Domyślnie

    wiwik, jak to nie można nadążyć? Zobacz, jaka dziś cisza
    Mrożonki Aniko pierwsza klasa
    Mi też szkoda nadstawki głównie z tego powodu, że nie wiem, gdzie ją wyeksmitować i gdzie się podziać z tym, co jest w środku Nie mam pojęcia.
    Z obrazem na małej komodzie nie wygląda dobrze. Za dużo i nie wiadomo o co chodzi Sama zobacz

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz3.jpg
Wyświetleń:	450
Rozmiar:	55,9 KB
ID:	322041

  17. #417
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    no faktycznie niedobrze. Ha, niezła zagwozdka.
    a co jest na ścianie naprzeciwko?

  18. #418
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    hmm mam mieszane uczucia co do obrazu na tych komodach

    wiec przychodze z linkiem... widzac ten wpis pomyslalam o Tobie
    a znalazlam go tu

  19. #419

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiwik Zobacz post
    no faktycznie niedobrze. Ha, niezła zagwozdka.
    a co jest na ścianie naprzeciwko?
    Naprzeciwko komody jest kuchnia, a naprzeciwko okna są drzwi i schody
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    hmm mam mieszane uczucia co do obrazu na tych komodach

    wiec przychodze z linkiem... widzac ten wpis pomyslalam o Tobie
    a znalazlam go tu
    Dzięki Meliska, ale po dzisiejszej przygodzie z farbą chyba stwierdzam, że to nie dla mnie
    Oto efekty moich dzisiejszych wieczornych zapasów Na zdejmowanie nadstawki nie mam już siły. I sama nie wiem, czy ją zdejmować. Ale jak nie zobaczę, to się nie przekonam Ale to dopiero jutro Brak pomysłu na zapełnienie dziury po pomocniku zaowocował czarnym kwietnikiem. Ale może coś wymyślę lepszego
    No i szare krzesło Chyba jednak zostawię te krzesła brązowe. Poszukam ładnej tkaniny na siedziska i tyle. Będę wdzięczna za podpowiedzi

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia3.jpg
Wyświetleń:	433
Rozmiar:	69,9 KB
ID:	322054

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia4.jpg
Wyświetleń:	428
Rozmiar:	70,9 KB
ID:	322055

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jadalnia5.jpg
Wyświetleń:	586
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	322056
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 24-06-2015 o 22:45

  20. #420

    Domyślnie

    SZare krzesło mi nie pasuje zupełnie, za to po wystawieniu komody zrobiło się fajnie - może by jeszcze odjechać od okna?
    Ja bym pewnie nadstawkę też zamieniła na obraz ale ten co masz wydaje mi się trochę mały?

    Jeśli chodzi o obicia krzeseł będę bacznie obserwować bo też mnie to czeka

Strona 21 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony