dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 330
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 6582
  1. #2041

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inka87 Zobacz post
    Ja też poluje na światełka i może na tą lampkę nocną, ale muszę zobaczyć na żywo

    Też Wam dziś tak forum szwankuje? Nie mogłam się zalogować cały dzień.
    To je też poluje na światełka a forum szwankuje - potwierdzam

  2. #2042

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Wpisać cokolwiek to bardzo trudne dziś zadanie, ale spróbuję Gdyby ktokolwiek wiedział, że gdzieś u nas można kupić taką pościel, to funduję nagrodę za polecenie źródła

    Załącznik 329546

    Ta jest z Pottery Barn..
    Na moje oko to remont sypialni długo nie poczeka, skoro już pościel wybrana piękna i dla mnie weź przy okazji.

  3. #2043

    Domyślnie

    Aga, oj poczeka, poczeka..
    Let it go all.. Posłuchajcie TEGO, z głośnikami na full, jeśli się da Melancholijnie, romantycznie, może trochę wzruszająco..

  4. #2044

    Domyślnie

    Dzięki Wam mam już zamówioną lampkę i cotton balls

  5. #2045

    Domyślnie

    a ja piekę dzisiaj Malinową Chmurkę z przepisu Tomkowej właśnie ruszam po składniki

  6. #2046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Wpisać cokolwiek to bardzo trudne dziś zadanie, ale spróbuję Gdyby ktokolwiek wiedział, że gdzieś u nas można kupić taką pościel, to funduję nagrodę za polecenie źródła

    Załącznik 329546

    Ta jest z Pottery Barn..
    oooo droga kolezanko...patrz! mam cos podobnego u siebie
    i cena zalezna od rozmiaru
    A tutaj wiecej do wyboru

    Sorki ze dopiero teraz odp ale wczoraj nie bylo szans z zalogowaniem sie


    zapomknialam...tutaj te cudenka o ktorych jakis czas temu wspominalam... i podwojne koce

  7. #2047

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Dzięki Wam mam już zamówioną lampkę i cotton balls
    O, ja chyba też mam znajomą pracującą w tej firmie Dobry pomysł

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    a ja piekę dzisiaj Malinową Chmurkę z przepisu Tomkowej właśnie ruszam po składniki
    Trzymam kciuki!

  8. #2048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    O, ja chyba też mam znajomą pracującą w tej firmie Dobry pomysł
    super ze dzisiaj mam lot do PL..to w poniedzialek moge i ja poszalec w tym sklepie

  9. #2049

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    oooo droga kolezanko...patrz! mam cos podobnego u siebie
    i cena zalezna od rozmiaru
    A tutaj wiecej do wyboru

    Sorki ze dopiero teraz odp ale wczoraj nie bylo szans z zalogowaniem sie


    zapomknialam...tutaj te cudenka o ktorych jakis czas temu wspominalam... i podwojne koce
    Dziś też masakra z wpisaniem czegokolwiek
    Mmeliska, bardzo ładny wzorek, ale czy dobrze rozumiem z opisu, że ona jest flanelowa? Cenę dzielimy na pół, żeby wyszło po naszemu?

  10. #2050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    tak, ta akurat jest flanelowa..po powiekszeniu zdjecia widac dokladniej..ja nie mam problemow z poscielami z tego sklepu..
    musze zerknac czy w innym tez takie maja, bo tam tez kupuje i z jakoscia nawet oba te sklepy sa lepsza jak ikea

    1 korona to 45groszy...wiec dzielic na pol i ciut dodac

  11. #2051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ta jest sliczna

    zrodlo

  12. #2052

    Domyślnie

    Bratkaf, i jak, ciasto się udało?
    Mmelisa, ładna ta pościel, ale ja szukam pięknego granatu

    W końcu się zmobilizowałam Natchnęła mnie już wcześniej Luiza wpisem o filiżankach na swoim pięknym blogu homelikeilike
    oraz wpisem o rodzinnym domu w Sudetach, w którym w cudownym kredensie stały piękne naczynia Później zobaczyłam u czaplanki jej piękny kredens i postanowiłam odkurzyć swoją porcelanę
    Kiedyś gromadziłam ją wizytując pchle targi, wymieniałam się, po drodze wiele wytłukłam, w końcu je pochowałam w pudła Wypakowane na stół w jadalni

    Nazwa:  filiżanki1.jpg
Wyświetleń: 304
Rozmiar:  99,8 KB


    Potem kompletowanie ze spodkami i talerzykami. Z przerażeniem stwierdziłam, że nie wszystkie się da.. Jak to się stało??

    Nazwa:  filiżanki2.jpg
Wyświetleń: 303
Rozmiar:  102,3 KB


    A to moje ulubione, zwłaszcza ta miętowo złota

    Nazwa:  filiżanki3.jpg
Wyświetleń: 303
Rozmiar:  91,5 KB


    Nazwa:  filiżanki4.jpg
Wyświetleń: 304
Rozmiar:  98,3 KB


    Nie są może zachwycające, ale z każdą są związane jakieś wspomnienia, jakaś opowieść, które nieco rozwijam serwując w nich gościom gorące napitki Lubię je bardzo i dziś wróciły do mojego kredensu

    Nazwa:  filiżanki5.jpg
Wyświetleń: 305
Rozmiar:  94,5 KB
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 05-09-2015 o 20:35

  13. #2053

    Domyślnie

    Nazwa:  filiżanki6.jpg
Wyświetleń: 302
Rozmiar:  95,1 KB


    Nazwa:  filiżanki7.jpg
Wyświetleń: 302
Rozmiar:  93,1 KB


    Pytam domowników czy lepiej było z poprzednim pomarańczowo-czarnym wypełnieniem kredensu, czy teraz, z moimi starymi filiżankami, a oni "a co konkretnie zmieniłaś??"

  14. #2054

    Domyślnie

    Uda sie ale jutro. Ja pieke dosc czesto takze o efekt sie nie boje. Ale Wyslalam meza po zakupy i kupil wszystko oprocz tego co potrzebowalam w zasadzie kupil mi tylko maliny:/

  15. #2055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Filiżanki piękne Ja też mam trochę porcelany i szkła, które ciągle spakowane wypełnia byłą bieliźniarkę. Zazdroszczę Ci, że wystawiłaś na widok.

    Tomkowa, a jak kupujesz nową kieckę, to twój zauważa? Bo mój dopiero jak gdzieś idziemy i ja w popłochu wywalam pół garderoby na łóżko, patrzy na to pandemonium i nagle mówi „a tej to chyba jeszcze nie nosiłaś”.
    Mam wrażenie, że większość rzeczy robimy dla siebie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  16. #2056

    Domyślnie

    Tak norma chyba wszyscy faceci tak maja.

    Jesczce jest tak ze Jak robie czasami cos nietypowego do jedzenia po raz drugi to on nie pamoeta ze juz to jadl kiedys:/

  17. #2057

    Domyślnie

    Pestka, wyobraź sobie, że z ubraniami to jest tak, że nawet jak zakładam coś, co już wcześniej widział, słyszę pytanie "o, a to skąd masz?" Czyli zawsze zauważa i zawsze pyta, czy to nowe

  18. #2058

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    Tak norma chyba wszyscy faceci tak maja.

    Jesczce jest tak ze Jak robie czasami cos nietypowego do jedzenia po raz drugi to on nie pamoeta ze juz to jadl kiedys:/
    O, to, to U Ciebie z jedzeniem, u mnie z kieckami. Zawsze wszystko jest nowe

  19. #2059

    Domyślnie

    Przyszły też kolejne próbki tkanin i gdybym miała dziś zamawiać do sypialni, to byłby to taki zestaw:

    Nazwa:  londres2-horz.jpg
Wyświetleń: 285
Rozmiar:  66,9 KB


    1. Jupiter 127-15
    2. Londres 122-00
    3. Quadro 136-04

    Londres "nieco" nawiązuje do ideału, którym jest kwiatowa tkanina od Celerie Kemble

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	174031-hothouse-flowers-spark-by-fschumacher.jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	107,1 KB
ID:	329657

  20. #2060

    Domyślnie

    Tomkowa oryginał przecudny ale zestaw który wybrałaś też super

Strona 103 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony