dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 327 z 330
Pokaż wyniki od 6.521 do 6.540 z 6582
  1. #6521
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tomkowa zaszalałaś z tym dywanem na szydełku pomijam to, jak mało śpisz, ale jakie Ty masz zdolne ręce i cierpliwość !!!! piękny
    już widzę u mnie, ale byłby raj dla kotów, więc nawet marzyć nie ma co sama i tak nie zrobię

    z tą szachownicą jesteś niezła piękne to wszystko czy na co dzień masz te całe dekoracje w pokoju ? nie męczy Cię ta ilość ?
    nie zmienia to jednak faktu, że profesjonalizm w każdym calu

    o krowie się nie wypowiem, bo zupełnie nie w moim stylu

    jeśli chodzi o dekoracje - to chyba też w sobotę wszystko wyjmiemy, bo już dzieci mnie męczą
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  2. #6522

    Domyślnie

    slonko! Gdzie Ty się podziewałaś?! Dobrze, że już jesteś Z dywanika się bardzo cieszę i chętnie zrobiłabym następny, tylko nie mam gdzie położyć
    Szachownica na co dzień nie jest w jednym pomieszczeniu W jadalni na komodzie z lustrem stoi waza. Obecnie z bombkami A na świdrowym postumencie stoi donica z monsterą na szachownicowym talerzyku. Taca jest w kuchni. Poduszka na razie schowana, bo w sezonie jest na huśtawce. A bombki czekają na choinkę, więc są na widoku wyłącznie w czasie Świąt. Nie mam się więc jak męczyć widokiem nadmiaru szachownicy Wręcz marzę, żeby mieć jej więcej, a zwłaszcza w postaci dużych talerzy obiadowych. Nie wymaluję ich jednak sama i pozostaje mi jedynie marzyć o nich i podziwiać u tych, którzy są ich szczęśliwymi właścicielami
    Według mnie, są cudowne

    Nazwa:  szachownica1.jpg
Wyświetleń: 1598
Rozmiar:  89,6 KB



    Nazwa:  szachownica.jpg
Wyświetleń: 1595
Rozmiar:  90,5 KB


    Źródło: Instagram

  3. #6523
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Ja tez z tych które krowie laty wola na zwierzątku widzieć

    Sama specjalne farbki do szkła ceramiki które wystarczy wypalić w piekarniku i są trwałe. Może to jest wyjście. Bo coś czuję, że Twój świr jest nieuleczalny i nie spoczniesz póki wszystko nie będzie biało czarne

  4. #6524
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    slonko! Gdzie Ty się podziewałaś?! Dobrze, że już jesteś
    dziękuję
    musiałam się zająć własnym zdrowiem .............. ale też praca na okrągło i pełno innych obowiązków - sama wiesz, co będę tłumaczyć

    Skoro ta szachownica w tej ilości jedynie do zdjęć - to rozumiem
    ja wyznaję zasadę piękna w minimalizmie nawet, jak uwielbiam jakiś wzór, to nie za dużo
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  5. #6525
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    uuuu krowa ładne to ja od jakiegoś czasu przeglądam oferty w poszukiwaniu klasyka zebry a ta krowa zostaje razem z chevronem?
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  6. #6526
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    Tomkowa, do Ciebie dużo osób zagląda więc pozwolę sobie zaspamować
    do 22 w tę niedzielę trwa doroczna aukcja Muratora - o tutaj - wpadajcie i licytujcie!

  7. #6527

    Domyślnie

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    uuuu krowa ładne to ja od jakiegoś czasu przeglądam oferty w poszukiwaniu klasyka zebry a ta krowa zostaje razem z chevronem?
    Zebra, ach! też zawsze marzyłam Krowa docelowo jednak będzie w sypialni

    Cytat Napisał wiwik Zobacz post
    Tomkowa, do Ciebie dużo osób zagląda więc pozwolę sobie zaspamować
    do 22 w tę niedzielę trwa doroczna aukcja Muratora - o tutaj - wpadajcie i licytujcie!
    Wiwik, dziękuję i też zachęcam do wspomożenia aukcji


    Pewnie u Was przygotowania świąteczne idą pełną parą. Uwielbiam ten przedświąteczny czas, który jest najpiękniejszym okresem na dekorowanie domów. U mnie choinka już ubrana. Ma mniej tiulu niż w ubiegłym roku, ale nadal królują na niej szachownicowe bombki Dokupiłam szklane świderki, w których jestem zakochana

    Nazwa:  choinka.jpg
Wyświetleń: 1208
Rozmiar:  100,8 KB


    A dziś ze styropianowych kulek z Pepco uczyniłam taką oto bombkę

    Nazwa:  bombka.jpg
Wyświetleń: 1207
Rozmiar:  96,5 KB


    Jak Wasze przygotowania do świąt? Domki udekorowane?
    Ja do gotowania jestem ostatnia, więc, jak zwykle, ograniczam się do wypieków W tym roku zamierzam pierwszy raz upiec drożdżową gwiazdę, według TEGO przepisu (wygląda obłędnie i podobno jest pyszna )

    Nazwa:  drozdzowa_gwiazda_makowa_02.jpg
Wyświetleń: 1208
Rozmiar:  98,0 KB


    do tego pewnie keks i ciasto z jabłkami Jakie specjały przygotowujecie wyłącznie na Boże Narodzenie, raz w roku i nie możecie się doczekać, aby je zrobić?

  8. #6528
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    Świderki rewelacja! Skąd?
    Ta gwiazda też mnie zafrapowała,ale w tym roku się nie zdecyduję raczej
    U nas choinka od tygodnia ubrana i dekoracje świąteczne poza tym rozłożone. Tym razem te same elementy,ale troszeczkę inaczej zaaranżowane - tylko troszkę, bo jakoś wolę podobnie mieć co roku

  9. #6529

    Domyślnie

    Wiwik, świderki z Tikeja Gwiazda jest na tyle intrygująca i nieskomplikowana, że muszę spróbować

  10. #6530
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    Tomkowa dawno u Ciebie nie pisałam ależ przepiękne wnętrza!! dopieszczone w każdym detalu, podziwiam i pozdrawiam cieplusio!

  11. #6531
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Tomkowa pierwsze, co mi się nasunęło na myśl oglądając Twoje zdjęcia - ALICJA W KRAINIE CZARÓW
    Może powinno być Tomkowa vel Ania w krainie czarów ?
    Ja też już domek odziałam świątecznie
    A ta gwiazda drożdżowa wymiata, pochwal się, ja zmajstrujesz swoją

  12. #6532

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kendra Zobacz post
    Tomkowa dawno u Ciebie nie pisałam ależ przepiękne wnętrza!! dopieszczone w każdym detalu, podziwiam i pozdrawiam cieplusio!
    Kendra, jak miło Cię widzieć Bardzo dziękuję za dobre słowo

    Cytat Napisał mały biały domek Zobacz post
    Tomkowa pierwsze, co mi się nasunęło na myśl oglądając Twoje zdjęcia - ALICJA W KRAINIE CZARÓW
    Może powinno być Tomkowa vel Ania w krainie czarów ?
    Ja też już domek odziałam świątecznie
    A ta gwiazda drożdżowa wymiata, pochwal się, ja zmajstrujesz swoją
    Rzeczywiście, ta szachownica robi bajkowe wrażenie Ja jestem w niej niezmiennie zakochana

    A drożdżowa gwiazda dziś zrobiona!
    Tak wyglądała przed włożeniem do piekarnika:

    Nazwa:  gwiazda1.jpg
Wyświetleń: 1018
Rozmiar:  94,4 KB


    a tak po upieczeniu

    Nazwa:  gwiazda2.jpg
Wyświetleń: 1020
Rozmiar:  99,0 KB


    Mam nadzieję, że jest pyszna, ale o tym przekonamy się dopiero jutro

  13. #6533

    Domyślnie

    Wszystkim odwiedzającym mnie, czytającym, oglądającym i pamiętającym o mnie życzę wspaniałych, zdrowych, pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Niech to będzie czas wiary, nadziei, uśmiechu i dobroci. Niech Jezus Nowonarodzony oświeca drogi codziennego życia i daje siłę, pomoc i pokój.

    Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!

    Nazwa:  choinka.jpg
Wyświetleń: 1018
Rozmiar:  97,1 KB


  14. #6534

    Domyślnie

    Tomkowa, "przytulam" sobie życzenia, bo myślałam o Tobie m.in. przygotowując, już tradycyjnie , malinową chmurkę
    mam nadzieję, że makowa gwiazda była równie smaczna, jak piękna

    Dla Ciebie, Twoich bliskich i osób tu zaglądających - Opatrzności Bożej i Wszystkiego najleszego w Nowym Roku 2017, abyście doświadczyli samych dobrych rzeczy

  15. #6535

    Domyślnie

    Cześć. przeszłam do ciebie w sumie po prośbie. Podobno sprajowałaś cos farbą na miedziano. Czy możesz mi pokazać jak wyszło (najlepiej w porównaniu z czymś miedzianym o ile masz taką możliwość. )
    Czy ten spray którym robiłaś polecasz? nie spływał? długo sechł?

  16. #6536

    Domyślnie

    Cytat Napisał mamik Zobacz post
    Tomkowa, "przytulam" sobie życzenia, bo myślałam o Tobie m.in. przygotowując, już tradycyjnie , malinową chmurkę
    mam nadzieję, że makowa gwiazda była równie smaczna, jak piękna

    Dla Ciebie, Twoich bliskich i osób tu zaglądających - Opatrzności Bożej i Wszystkiego najleszego w Nowym Roku 2017, abyście doświadczyli samych dobrych rzeczy

    mamik
    !!

    Cytat Napisał malkul Zobacz post
    Cześć. przeszłam do ciebie w sumie po prośbie. Podobno sprajowałaś cos farbą na miedziano. Czy możesz mi pokazać jak wyszło (najlepiej w porównaniu z czymś miedzianym o ile masz taką możliwość. )
    Czy ten spray którym robiłaś polecasz? nie spływał? długo sechł?
    Cześć malkul. Nie przypominam sobie, żebym coś na miedziano malowała

  17. #6537

    Domyślnie

    Tomkowa Ty się tłumacz z takiej długiej nieobecności

  18. #6538

    Domyślnie

    Cześć Tomkowa i inne koleżanki! przeczytałam Twój wątek od deski do deski, hmmm.... trochę mi to zajęło ale warto było dotrwać do końca gratuluję kreatywności i umiejętności!!
    my dopiero jesteśmy na etapie przygotowywania projektu indywidualnego, chcemy ruszyć z budową jak tylko się uda wystartować, moze marzec....
    pozdrawiam

  19. #6539

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Tomkowa Ty się tłumacz z takiej długiej nieobecności
    Wani, wytłumaczenie mam jedno: kłopoty

    Cytat Napisał makofska Zobacz post
    Cześć Tomkowa i inne koleżanki! przeczytałam Twój wątek od deski do deski, hmmm.... trochę mi to zajęło ale warto było dotrwać do końca gratuluję kreatywności i umiejętności!!
    my dopiero jesteśmy na etapie przygotowywania projektu indywidualnego, chcemy ruszyć z budową jak tylko się uda wystartować, moze marzec....
    pozdrawiam
    Cześć! Podziwiam wytrwałość w czytaniu i dziękuję za odwiedziny Budowa domu to wielka przygoda, ale i wielkie wyzwanie. Ale, gdybym wygrała w lotka, to z pewnością na budowę nowego domu zdecydowałabym się bez namysłu Trzymam kciuki za pomyślny start i realizację z jak najmniejszą liczbą nieprzyjemnych niespodzianek Pozdrawiam!!

  20. #6540
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Tomkowa, a Ty gdzie się schowałaś
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

Strona 327 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony