dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 330
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 6582
  1. #81

    Domyślnie

    JA widziałam na jakimś blogu ścianę z obrazkami zrobioną przy pomocy tej taśmy. U dzieci w pokoju chcę jej użyć. A tak swoją drogą - gdybyś chciała nowe obrazki można ściągnąć plakaty do wydruku, właśnie szukam dla dzieci bo te do kupienia to 50-100 zl za sztukę :/

  2. #82

    Domyślnie

    Taki sobie możesz ściągnąć haha



  3. #83
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    ta taśma sie jakoś sama odlepia jak sie ja jakoś specjalnie pociagnie w specyficzny sposób i nie brudzi ścian. Ciekawa jestem czy mojego wapna by sie trzymała poki co 150 ramek mam do powieszenia

  4. #84

    Domyślnie

    Wiesz konkretnie, co to za taśma? Będę wdzięczna za dobre źródło tanich plakatów do pobrania Z tego, co się orientuję, za darmo to raczej nic nie ma

    A ta babeczka z chusteczką jest super Dziś się tak wystylizuję

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Wiesz konkretnie, co to za taśma? Będę wdzięczna za dobre źródło tanich plakatów do pobrania Z tego, co się orientuję, za darmo to raczej nic nie ma

    A ta babeczka z chusteczką jest super Dziś się tak wystylizuję
    Tu są dość ciekawe grafiki. Postaram się w tym tygodniu zanieść do wydruku w formacie A4 i zobaczę co wyjdzie

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał waniliana Zobacz post
    Tu są dość ciekawe grafiki. Postaram się w tym tygodniu zanieść do wydruku w formacie A4 i zobaczę co wyjdzie
    Uciekł link

  7. #87

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Uciekł link
    http://indiefixx.com/Feed_your_soul/downloads.html



    Niestety nie potrafię odszukać wpisu o tych obrazkach

  8. #88
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Wiesz konkretnie, co to za taśma? Będę wdzięczna za dobre źródło tanich plakatów do pobrania Z tego, co się orientuję, za darmo to raczej nic nie ma
    A ta babeczka z chusteczką jest super Dziś się tak wystylizuję
    Taka taśme chetnie bym przygarnęła, tylko chciała bym większe ramki powiesić nad spodznikiem na schodach...straciłam zdjęci a ztego etapu i nie wiem jak ida rurki od ogrzewania ściennego i nie bardzo chciała bym celować wiertarką
    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Bardzo mnie cieszy Twoja opinia A wiesz, że pod maskownicami są taśmy led? Straszono mnie, że będzie kiczowato, ale wcale nie jest, moim zdaniem i jestem zadowolona, że są Tworzą świetny nastrój
    Z lamp sufitowych, które mi poleciłaś też jestem bardzo zadowolona i jeszcze raz dziękuję
    Aniu wyszło mega fajnie, pamietam Twoje różne wątpliwości ale jak widac masz dar do nie przesadzania i tak wszytsko ładnie w pkt
    Taśmy led sa fajne i mogą dać miłe światło jak sie uda z umiarem to zastosować , dobierze odpowiednią barwę itp. Widac u Ciebie kolejny element pasujacy do układanki
    Z lampy tez jestem bardzo bardzo zadowolona, fajnie wygląda i "robi" dobre wrażenie

  9. #89

    Domyślnie

    Tu nic nie ściągałam jeszcze więc nie wiem jak działą ale dużo tego

    http://www.freepik.com/free-photos-vectors/poster

    http://www.freevintageposters.com/se...ts=12#PageNo=6

    Tylko uważaj co wybierzesz

    Ostatnio edytowane przez waniliana ; 17-06-2015 o 09:09

  10. #90

    Domyślnie

    Coś znalazłam o taśmach Tesa, ale w opisie taśmy "super mocnej" informują, że ze względów bezpieczeństwa nie wieszać przedmiotów nad głową To ja dziękuję za taką super moc

    Waniliana
    , dzięki za linki, super są!

  11. #91

    Domyślnie

    Dla lubiących czarno-białe motywy (ja uwielbiam! ) wpis na BLOGU, w którym na początku są źródła do pobrania pepitki, kropek, zygzaka itp. U mnie będą na pewno

  12. #92
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Wiesz konkretnie, co to za taśma? Będę wdzięczna za dobre źródło tanich plakatów do pobrania Z tego, co się orientuję, za darmo to raczej nic nie ma

    A ta babeczka z chusteczką jest super Dziś się tak wystylizuję
    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Coś znalazłam o taśmach Tesa, ale w opisie taśmy "super mocnej" informują, że ze względów bezpieczeństwa nie wieszać przedmiotów nad głową To ja dziękuję za taką super moc

    Waniliana
    , dzięki za linki, super są!
    No własnie boje sie tej super mocy Jak by mi spadło na spocznik i zrobiło dziure to chyba bym sie zapłakała
    Kupiłam kiedyś takie te haczyki co mają trzymac sie mocno do wianka na drzwi...niestety spadło- renifer stracił nogę Zwalam to troche na karb nieskiej temperatury na zewnątrz ale nie chce ryzykować

  13. #93

    Domyślnie

    TU dziewczyna wiesza obrazki na taśmie Command

  14. #94
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    Witaj Aga! Cieszę się, że Ci się podoba A z zasłon na pewno będziesz zadowolona



    Diano, dziękuję Powinny piec Cię uszy, bo często o Tobie myślę patrząc na okno kuchenne i okna dachowe w sypialni Rolet, rolet mi brakuje Powiedz, czy szyjesz rolety wraz z mechanizmem do okien połaciowych?
    Do połaciowych nie szyłam nigdy. tylko normalne.

  15. #95

    Domyślnie

    Diana, a do połaciowych jest jakiś specjalny mechanizm?

  16. #96
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Witam się i ja. Orzeszkami się poczęstowałam, winkiem chwilowo nie mogę...
    Strasznie się cieszę, że założyłaś wątek, bo już dawno chciałam zapytać (a nie wiedziałam gdzie) co to takie cudne masz na ścianie pod prysznicem w małej łazience:


  17. #97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Witam się i ja. Orzeszkami się poczęstowałam, winkiem chwilowo nie mogę...
    Strasznie się cieszę, że założyłaś wątek, bo już dawno chciałam zapytać (a nie wiedziałam gdzie) co to takie cudne masz na ścianie pod prysznicem w małej łazience:
    Witam serdecznie! Orzeszki w czekoladzie są na stałe, bo jestem od nich uzależniona Skoro procenty są czasowo wykluczone, to częstuję moim ostatnim odkryciem, czyli drinkiem arbuzowym

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drink.jpg
Wyświetleń:	885
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	321060

    Na ścianie pod prysznicem jest płytka Argenta Hexa Blanco

  18. #98
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Boże broń - żadnym abstynentem nie jestem, tylko ... w pracy się nie da

    AAAA to płytki, widzisz, a ja w mozaikach szukałam.
    Czy widziałaś może realizację z czarnymi?? Czy też tak efektownie wyglądają??

  19. #99

    Domyślnie

    Pusia, kieliszki stawiam po godzinach
    Argentę Hexa znam dwie: białą i czarno-szarą, którą mam w większej łazience Gdzie widziałaś całą czarną??
    Mam te dwie płytki, jasną:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hexa1.jpg
Wyświetleń:	892
Rozmiar:	9,9 KB
ID:	321064

    i ciemną:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hexa.jpg
Wyświetleń:	891
Rozmiar:	25,5 KB
ID:	321065

  20. #100
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    O tej samej mówimy - tak mi się powiedziało, ze czarna, dla kontrastu do tej białej

    Szukam czegoś oryginalnego, bez wzorkowego szaleństwa do łazienki z czarną armaturą.
    I te białe u Ciebie tak mi się spodobały.
    Ładnie podkreślą gładkość czarnego wc, bidetu, umywalki, czarnej gładkiej na wysoki połysk szafki pod umywalkę i podobnego grzejnika (czarna gładka tafla). Kabina czarne szkło.

    Ps. Co wlewasz do tych czarujących drinków z arbuza?? Wyglądają obłędnie, a ja w sierpniu mam parapetówkę, mogłabym podkraść pomysł???

Strona 5 z 330

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony