dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 93 z 324
Pokaż wyniki od 1.841 do 1.860 z 6582

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aniu,po ponownym spojrzeniu na wizki dziś,stwierdzam,że owszem bardziej mi się podoba łóżko ustawione pod oknami,ale ja wybrałabym mniej inwazyjną opcję. Sama wiem jak potrzebne jest miejsce do przechowywania, nigdy nie jest go za wiele. Szkoda rozbierać zupełnie dobrą i przydatną zabudowę
    Co do wizek,to zarówno Tomkowej,jak mi robi je profesjonalistka,znana z forum Aga

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Tez mi sie podoba jasna sypialnia
    to lustro!! a granat w dodatkach tak jak dziewczyny pisza

    co do zabudowanych wnek...szkoda je wy**walac... ja sama kombinuje gdzie ja swoje rzeczy pomieszcze

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tomkowa podoba mi się wersja bez granatowej ściany tzn tamta też ładna, ale przy jaśniejszych barwach pokój nabiera lekkości
    granat możesz właśni użyć w dodatkach lub nawet postawić fotel w tym kolorze.

    Odnośnie zabudowy podpisuję się pod Catti takie miejsca zawsze się przydają
    jak ją zlikwidujesz to zobaczysz, że za jakiś czas będziesz żałowała, bo tego przydatnego dużego schowka Ci zabraknie
    z czasem dorobisz tam kilka półek, można też komody wstawić (jakieś tańsze bo mają być miejscem przechowywania a nie dla ozdoby)
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Cokolwiek zrobisz z łóżkiem, nie likwiduj schowków !!!!!!!! Zawsze w domu jest coś do schowania na wciąż.

    Lustereczka znajdą miejsce na pewno, albo powiesisz na skosach po bokach okien połaciowych i będą pięknie odbijały światła lamp.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No jak nic lustrza trzeba będzie powiesić na suficie

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    To może być ciekawie
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Diana, taka propozycje (pomysl na sypialnie) dalam mojemu mezowi ostatnio
    mina bezcenna

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    to marzenie każdego faceta

  9. #9

    Domyślnie

    co tu za jakieś podśmiewajki, co ja sama marzę o lustrze na suficie w sypialni i dopnę swego
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    oo nie jestem sama tylko jak je myc?

  11. #11

    Domyślnie

    ja już sobie przedłużkę do myjki dokupiłam
    poza tym - przecież za bardzo się to nie będzie brudzić
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    tutaj zawsze wieczorami są najlepsze akcje
    Bo wtedy najlepiej ogląda się wyłączoną telewizję

    Cytat Napisał Catti Zobacz post


    matko!! jak pięknie
    dla mnie re-we-la-cja!!
    a to lustro..... cud miód!

    pomimo, że przeleciałam wyjaśnienia dotyczące zabudowy, to dalej nie wiem o co kaman
    skoro łózko mieści się tak jak na tej wizce, to o co chodzi?
    ja bym nie likwidowała miejsca do przechowywania i schowków.... ale już kiedyś o tym pisałam.... owszem, zakamuflować, nawet zastawić, ale co da wywalenie tego? czy w to miejsce wsuniesz łóżko? czy zamiast...postawisz ściankę, do której go dostawisz?

    te stonowane kolory są takie eleganckie i przytulne
    bardzo mi się ta wizja podoba (bardziej niż granat )
    kolor zawsze siłą rzeczy wprowadza się w dodatkach
    Catti To też moje ulubione ujęcie sypialni I muszę się przyznać, że jestem w niej zakochana na umór Jedyne rzeczy, które musiałabym dokupić to fotel, dywan i lustro przyklejone do stałej części zabudowy. Resztę mam i projekt jest oparty na istniejących meblach
    A zauważyłyście Malmy z panelami Overlays?? Chciałabym mieć kilka narzut bajecznie kolorowych, którymi bym zmieniała kolorystykę sypialni. Mam już upatrzone tkaniny
    Zabudowa pod oknami dachowymi to tak naprawdę regularna szafa z półkami. To nie schowek na niepotrzebne rzeczy, ale stale używany mebel, w którym trzymamy ubrania (co jeszcze pisałam wcześniej). Przy jej likwidacji zastąpiona byłaby normalną ścianką, do której dosunięte byłoby łóżko.
    Efekt byłby taki, że musielibyśmy się przenieść ze wszystkim do dużej zabudowy (tej za wielkim lustrem), ale mielibyśmy łóżko symetrycznie na ścianie kolankowej

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    Kurde Tomkowa ciężka decyzja, bo i jasna sypialnia piękna, ale i ten granat też. Widziałam kiedyś piękną granatową sypialnię w hotelu, ale granat tylko w dodatkach, bardzo mi się wtedy spodobała, były jasne meble i cięzkie granatowe zasłony, a do tego narzuta i poduszki na łóżko. Granat jest bardzo elegancki.
    Ja jestem za stonowaną bazą, pięknym kolorem Revere Pewter na ścianach i kolorze w dodatkach. Jak będę miała fazę na sypialnię w granacie, to ją tak ustroję, jak w żółci, to też nie problem Jestem maniaczką poduszkowo-kocowo-pledową, to dam radę. Poza tym ile będzie frajdy przy szyciu tego wszystkiego. Mam też nadzieję na pomoc Diany
    Tomkowa, ty sama robisz te wizki?
    Zdradź jak robisz te wizualizacje, bo też się wczoraj nad tym zastanawiałam, myślałam, że to jakieś inspiracje, a potem patrzę, że to jedna i ta sama sypialnia.
    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Co do wizek,to zarówno Tomkowej,jak mi robi je profesjonalistka,znana z forum Aga
    Tak jest Skutecznie i pięknie pomogła wielu osobom na forum i zawsze będę polecać

    Cytat Napisał martaMarcia Zobacz post
    Aniu,po ponownym spojrzeniu na wizki dziś,stwierdzam,że owszem bardziej mi się podoba łóżko ustawione pod oknami,ale ja wybrałabym mniej inwazyjną opcję. Sama wiem jak potrzebne jest miejsce do przechowywania, nigdy nie jest go za wiele. Szkoda rozbierać zupełnie dobrą i przydatną zabudowę
    Martusia, tak to pewnie będzie. Zabudowa powstała dawno temu, ale jest w doskonałym stanie i, jak dla mnie, sporo kosztowała. Pamiętam, jak bardzo się z niej cieszyłam i byłoby mi żal ją niszczyć
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Tez mi sie podoba jasna sypialnia
    to lustro!! a granat w dodatkach tak jak dziewczyny pisza

    co do zabudowanych wnek...szkoda je wy**walac... ja sama kombinuje gdzie ja swoje rzeczy pomieszcze
    Pełna zgoda!
    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    Tomkowa podoba mi się wersja bez granatowej ściany tzn tamta też ładna, ale przy jaśniejszych barwach pokój nabiera lekkości
    granat możesz właśni użyć w dodatkach lub nawet postawić fotel w tym kolorze.

    Odnośnie zabudowy podpisuję się pod Catti takie miejsca zawsze się przydają
    jak ją zlikwidujesz to zobaczysz, że za jakiś czas będziesz żałowała, bo tego przydatnego dużego schowka Ci zabraknie
    z czasem dorobisz tam kilka półek, można też komody wstawić (jakieś tańsze bo mają być miejscem przechowywania a nie dla ozdoby)
    Slonko, dziękuję Właśnie wczoraj mierzyłam, czy wejdzie do dużej szafy regał Kallax i w dwóch miejscach będzie pasował wprost idealnie Półki więc z pewnością dojdą, a one zawsze się przydadzą
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Cokolwiek zrobisz z łóżkiem, nie likwiduj schowków !!!!!!!! Zawsze w domu jest coś do schowania na wciąż.

    Lustereczka znajdą miejsce na pewno, albo powiesisz na skosach po bokach okien połaciowych i będą pięknie odbijały światła lamp.
    Po Waszych opiniach jestem już niemal pewna, że zabudowa zostanie A lustereczka? Zastanawiam się, czy nie poprzestać na tych w toaletce i tym ogromnym na szafie Z lustra Ung Drill powiesiłabym może nad łóżkiem samą ramę?
    Cytat Napisał diana_teresa Zobacz post
    No jak nic lustrza trzeba będzie powiesić na suficie
    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    To może być ciekawie
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Diana, taka propozycje (pomysl na sypialnie) dalam mojemu mezowi ostatnio
    mina bezcenna
    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    to marzenie każdego faceta
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    co tu za jakieś podśmiewajki, co ja sama marzę o lustrze na suficie w sypialni i dopnę swego
    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    oo nie jestem sama tylko jak je myc?
    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    ja już sobie przedłużkę do myjki dokupiłam
    poza tym - przecież za bardzo się to nie będzie brudzić
    Ale gorąca krew! To mi się podoba Powiem tylko, że lustro na ścianie, w sytuacjach, które mamy na myśli, jest zdecydowanie lepsze od lustra na suficie Ten sufit tylko brzmi intrygująco i jest przereklamowany Często bywa, że nie ma jak patrzeć w górę

    To ja w takim razie podaję napój imbirowo-ananasowy, znakomity afrodyzjak

    Nazwa:  napoj-imbirowo-ananasowy-.jpg
Wyświetleń: 240
Rozmiar:  42,7 KB

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomkowa Zobacz post
    ... Powiem tylko, że lustro na ścianie, w sytuacjach, które mamy na myśli, jest zdecydowanie lepsze od lustra na suficie Ten sufit tylko brzmi intrygująco i jest przereklamowany Często bywa, że nie ma jak patrzeć w górę
    ...
    a sprawdzałaś?
    zależy jak kto lubi - miałam okazję "wypróbować" lustro na suficie i wiem że widać duuuuuuużo a przynajmniej to na czym mi najbardziej zależy
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ja pomyslalam o jakiejs pomocy...ale nie moze to byc kobieta

  15. #15

    Domyślnie

    Oj, Karolcia, gdybym nie sprawdzała, to bym się nie mądrzyła W końcu mam chyba dwa razy więcej lat od Ciebie
    Możesz mi zaufać, że ścienne lepsze

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    Może dać scienne i nasufitowe

    ja bym z czymś w takim w pokoju nie wytrzymała dłużej niż 3 sekundy

  17. #17

    Domyślnie

    Dla zapamiętania tkaniny z wizualizacji:
    pled:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	135-10.jpg
Wyświetleń:	418
Rozmiar:	34,7 KB
ID:	328788

    Źródło

    poduszki:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	-biale-gwiazdki-na-bordowym-tle.jpg
Wyświetleń:	421
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	328789

    Źródło
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 26-08-2015 o 18:25

  18. #18

    Domyślnie

    Co powiecie na pled na łóżko z takiej tkaniny?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1317984883.1131.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	328783

    Ta też jest cudna:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	33_4081_67.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	328784 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	33_4081_67_SZ05.jpg
Wyświetleń:	215
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	328785

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Emila3000
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Skierniewice
    Posty
    5.922

    Domyślnie

    super jest ta tkanina.

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emila3000 Zobacz post
    super jest ta tkanina.
    Która bardziej?

    Źródło
    Ceylan, tej drugiej. Pozostałe w kolekcji też są przepiękne
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 26-08-2015 o 18:20

Strona 93 z 324

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony