dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Lightbulb Tapetowanie przedpokoju

    Dziś przychodzi fachowiec, będzie wyceniał, tapeta to taki baranek (białokremowa) a drzwi w mieszkaniu białe, jak myślicie nie będzie się to zlewać i nie będzie jak w szpitalu?
    Czy tapetę można malować? Pewnie zależy jakąś, ta była kupiona w lerła za ok. 40zł za rolkę, nic o malowaniu jej nie było napisane. więc nie wiem.
    Wszelkie uwagi pożądane. Dzięki!

  2. #2

    Domyślnie

    To rzecz gustu ,ale faktycznie może być trochę jasno...pomalować można wszystko ,ważne aby efekt końcowy był zadowalający.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Isabela
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wola
    Posty
    187

    Domyślnie

    Czy te odcienie bieli są do siebie podobne? Jaką masz podłogę? Dodatkami możesz urozmaicić to wnętrze.

  4. #4
    Banned
    TuTomko

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Wisła
    Kod pocztowy
    43-460
    Posty
    27

    Domyślnie

    Zależy jaki duży ten przedpokój może być jasno, ale z drugiej strony jeśli jest malutki, to optycznie się powiększy można dodatkiem w jakimś kolorze poszaleć jak wyjdzie za biało

  5. #5

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    norka8

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-966
    Posty
    5

    Domyślnie

    dlaczego niby tapety są niemodne?
    Ja sie z tym nie zgodzę. Jak dla mnie to własnie bardzo modne jest jest posiadanie na przykład jednej ściany w salonie w tapecie!
    a co do autorki i jej pytania.
    też mam białe drzwi, i też mam jasne ściany, ale mam na dwóch taką tapetę
    a na ścianach mam kremowy kolor. U mnie nie wygląda to źle, bo mam ciemną podłogę i ciemne meble. Ale mi się podoba. nikt mi jeszcze nie powiedział, ze to źle wyglda czy coś.
    A łatwiej będzie jak pokażesz zdjęcia tej twojej przestrzeni, bo też ważny jest układ pomieszczenia, oświetlenie, meble. To by coś można było bardzej powiedzieć.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 02-07-2015 o 12:48

  7. #7

    Domyślnie

    Może być trochę za jasno, ale zawsze możesz przemalować drzwi, poza tym efekt może wyjść lepiej w realu niż jak to sobie wyobrażasz.

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jolka8

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-021
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał norka8 Zobacz post
    też mam białe drzwi, i też mam jasne ściany, ale mam na dwóch taką tapetę [...]
    a na ścianach mam kremowy kolor. U mnie nie wygląda to źle, bo mam ciemną podłogę i ciemne meble. Ale mi się podoba. nikt mi jeszcze nie powiedział, ze to źle wyglda czy coś.
    Bardzo mi się taka tapeta podoba, aż mnie zachęciłaś, żeby u siebie taką albo podobną położyć.
    Kupowałaś w tym sklepie, jest on wart uwagi?
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 02-07-2015 o 12:48

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    jolka8 vel norka8 - zdecyduj się, którego nicku używasz, za wielokonto grozi ban A dialog samej z sobą

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony