dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 479
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 9569
  1. #2021
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Wizualizacja pierwsza klasa - zdolną masz Przyjaciółkę (zdradź przy okazji proszę z jakiego profesjonalnego programu korzysta ).
    Mnie podoba się bardziej szara podłoga . Ciekawa jestem tej posadzki w efekcie - koniecznie musisz się pochwalić .
    Mam natomiast lekko mieszane uczucia do kwestii pisuaru... wiem, że to rodzący się standard, ale raczej się nie przekonam . Do tego Twój będzie na wysokości twarzy osoby korzystającej z wc. Czy on jest niezbędny?

  2. #2022

    Domyślnie

    Lazienka dla misiuniam31




    Kolory moje
    Jesli chcesz wiecej szafek to nie ma problemu - jeszcze cos da sie elegancko wcisnąć
    Slad po Twojej wnęce to ta scianka nad wc
    Ostatnio edytowane przez szocik ; 08-02-2012 o 21:26

  3. #2023
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Szocik
    Miodzio
    Misiuniam31 trzymam kciuki za przekonanie M. co do ścianki w łazience. W końcu w kuchni spędza się więcej czasu i powinna być nade wszystko funkcjonalna .

  4. #2024
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiuniam31

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-813
    Posty
    112

    Domyślnie

    oki jestem

  5. #2025

    Domyślnie

    Co do wanny - to upewnij się czy nie można jej przesunąć - z tego co ja się orientuje to mozna ja podpiąc do tego samego odplywu co wc wiec nie powinno byc problemu z jej przesunieciem, ale ja laik jestm - tu sie fachowiec musi wypowiedziec.

  6. #2026
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiuniam31

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-813
    Posty
    112

    Domyślnie

    a jak rozwiazac ta łazienke juz bez przeróbek ? to co mamy chyba jest ok, szafki zabudowanej szkoda i to bardzo ale wole kuchnie niz łazienke

  7. #2027

    Domyślnie

    Jutro moge podpytac mojego meza bo wydaje mi sie, ze u mnie dokladnie tak jest to zrobione.

  8. #2028

    Domyślnie

    Dodatkowe szafki mozesz zrobic nad wc - wystarczy grzejnik przesunac nad wanne.

    A co do przeróbek to najpierw sprawdz koszty - moze się okazac ze wcale nie jest to trudne i drogie - w pierwszej wersji ktora zrobiłam wanna była tam gdzie w projekcie, ale wtedy wc ladował mi na wprost drzwi i kolo umywalki robiło sie ciasnawo (przy tym ukladzie byloby ok, gdyby pozbyc sie pralki)
    Jak bedziesz chciała to jutro moge ci to zwizualizowac - z pralka i bez

    Generalnie ta zmniejszona łazienka jest dosc ustawna i mozna z nia jeszcze pokombinowac.
    Ostatnio edytowane przez szocik ; 08-02-2012 o 22:58

  9. #2029
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiuniam31

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-813
    Posty
    112

    Domyślnie

    ok, a w domu awantura bo mąż sie wkurzył ze zmieniam zdanie co chwila jak juz mielismy projekt . no ale ten projekt jest nie do zaakceptowania wg mnie . Cały dzien siedze i zastanawiam sie jak to rozwiazac ale chyba przesuniecie scianki bedzie najlepszym rozwiazaniem

  10. #2030
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiuniam31

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-813
    Posty
    112

    Domyślnie

    ok dzięki wielkie , koszty podejrzewam ze beda spore i stad ta awantura ( mielismy nic nie przesuwac ) ale przeciez to zaproponowane przez projekt rozwiazanie est słabe i trzeba cos smienic . Mysle ze mojemy M najbardziej szkoda tej szafki graciarni ale trudno .

  11. #2031

    Domyślnie

    A wy juz macie ta wanne zamontowaną czy wyprowadzone podłaczenie?

  12. #2032
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiuniam31

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-813
    Posty
    112

    Domyślnie

    niby nie . ale kolejny pomysł dla mojego m z przróbkami bedzie skutkował awantura . choc uwazam ze warto cos pokombinowac i posłuchac bardziej doswiadczonych

  13. #2033

    Domyślnie

    znalazlam taki tekst na innym forum : "z wanna mozn podlaczyc sie do odplywu w-c z trojnikem 110/50 jesli jest mniejsza odleglosc." U ciebie bedzie blisko od wanny do wc (wlasciwie wanna laduje w miejscu gdzie miało byc wc) - stad moje przypuszcznie ze koszty nie powinny byc duze.

    A mezowi na graciarnie oddaj jedna szafke w kuchni - w koncu bedziesz miała ich sporo przy nowym ukłądzie.
    Powodzenia w negocjacjach

  14. #2034
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiuniam31

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-813
    Posty
    112

    Domyślnie

    przyda sie. dzieki wielkie. a mozesz jutro wrzucic wizualki ?? to jest wanna narozna ??? hmm a w ty ukladzie co jest moze zostac ?

  15. #2035

    Domyślnie

    Wizualki wrzuce jutro wieczorkiem - a ty tymczasem spytaj ta swoja ekipe o podlaczenie tej wanny bo ten uklad wg mnie jest lepszy - zreszta sama jutro ocenisz.
    W tym ukladzie co widzisz wrzuciłam wanne asumetryczną: ravak avokado

  16. #2036
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiuniam31

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-813
    Posty
    112

    Domyślnie

    ok, a jeszcze na koniec 1 pytanie moge ? czy w tym ukladzie mozna zabudowac pralke ? zaraz ci podesle typ szafki uzytej?

  17. #2037
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiuniam31

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-813
    Posty
    112

    Domyślnie

    ok. to ja za chwile jeszcze dorzuce szafe która plannowalismy wrzucic do zabudowy pralki.

  18. #2038
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    misiuniam31

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-813
    Posty
    112

    Domyślnie

    chyba jednak zrobie to jutro, dzieki dziewczyny

  19. #2039

    Domyślnie

    Aantenka, rzut WC… tak jak wcześniej napisałam nie ma jeszcze ścian działowych, więc istnieje możliwość ich przesunięcia


    Różowa linia to ściany z wizualizacji, oczywiście umywalka z szafką ‘idą’ we wnękę, zlikwidowałam komin wentylacyjny (-> WM), więc kibelek cofnie się o kilka cm w głąb WC…


    julianna, pisuar MUSI być!!! To wymóg męża, więc sprawa jest jasna planujemy z klapą, więc siedzenie z głową w samym pisuarze nie będzie raczej wchodziło w grę myślę jeszcze ewentualnie o przesunięciu o kilka cm pisuaru w stronę umywalki (tak jak na rzucie)… dodatkowo ten pisuar z rzutu ma 35cm głębokości a np. Koło Nova TopPico ma 23cm, więc myślę, że można znaleźć jakieś alternatywy i skrócić odległość WC-pisuar (obecnie z rzutu ok. 40cm)
    Co do podłogi to też wydaje mi się, że betonowa podłoga lepiej wygląda… na wizualizacji ale obawiam się, że to pomieszczenie będzie zbyt ciemne i przez to wizualnie za małe… no nie wiem, przekonajcie mnie do szarej bo chcę być przekonana

    P.S. A przyjaciółka to zdolniacha i korzysta z 3d studio... chyba

  20. #2040

    Domyślnie

    Witajcie. jakiś czas temu pokazywałam aranzację mojej łazienki górnej, w której wanna obłożona była czarną płytka na wysoki połysk.Jednak zbyt wiele nasłuchałam się złych opinii o ciemnych płytkach w połysku i zrobiłam wersję z wanną obłożoną płytką drewnopodobną. I sama już nie wiem , która wersja lepsza...albo gorsza W ogóle wydaje mi się, że za duzo się w niej dzieje. Bardzo proszę popatrzcie na nią krytycznym okiem.

    łazienka I





    Wersja II





    Na scianie z drzwiami wejściowymi jest okładzina ze starej cegły skalnej a na osi wanny drzwi przesuwne - wejście do pralni. Ścianę z długim wysokim oknem planuję pomalować.Podoba mi się jak jest ciemna ale w wersji bez czarnej płytki przy wannie chyba nie będzie pasować....
    Ostatnio edytowane przez Agi75 ; 09-02-2012 o 08:21

Strona 102 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony