dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 260 z 479
Pokaż wyniki od 5.181 do 5.200 z 9569
  1. #5181

    Domyślnie

    kulkin6 u mnie jest tak zrobione: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szuflada.JPG
Wyświetleń:	808
Rozmiar:	60,4 KB
ID:	195358 są pospawane rurki z których jest zrobiona konstrukcja na kształt prostopadłościanu... w to wsunięta jest szuflada i na tym "rusztowaniu" stoi sobie pralka konstrukcja działa już bez zarzutu trzeci rok

    zdecydowanie jestem za jasnymi płytkami na zbudowanie tej konstrukcji u Ciebie w łazience, jest takie wrażenie jakby ich nie było wcale - nie przyciągają wzroku

  2. #5182
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koko24

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał ml-projekt Zobacz post
    Poniżej moja propozycja.
    Załącznik 195298
    We wnęce ustawiłabym kabinę z okrągłym narożnikiem, obok zmieści się wysoka szafka na około 40 cm szerokości. Na wprost wejścia umywalka na blacie (półokrągłym pod oknem, nawiązującym do kabiny - okno przesunęłam w stronę wc), blat pociągnęłabym również na ścianę po lewej od wejścia. Pod spodem zabudowałabym cała przestrzeń szafką, będzie dużo miejsca do przechowywania.


    Dzieki za pomysl mam tylko pytanie co do tej okraglej kabiny chodzilo mi wlasnie oto by nie miec kabiny tylko murowany prysznic tak zeby nie trzeba bylo ciagle szyby albo plastiku myc . Teraz mam kabine plastikowa i poraszka z czyszczeniem ...

  3. #5183

    Domyślnie

    @kulkin6
    zdecydowanie jasne

    @koko24
    jakbyś wywaliła ten wciśnięty kolo prysznica słupek, to mogłabyś zrobić wymurowany walk-in (choć w tak niedużej łazience wolałabym jednak szybę niż pełną ściankę). okno przesunęłabym w stronę kibelka - tak czy siak będziesz mieć na tym oknie coś do zasłaniania i jak znam życie będzie zasłonięte non stop (czy to okno w ogóle jest tam potrzebne?!) - wówczas masz szansę odsunąć umywalkę od narożnika i wstawić tam wyższą szafkę na deskę i mopa. jeśli brakuje ci miejsca pod blatem - dodatkową szafkę można zrobić ponad zabudową geberitu.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  4. #5184
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    koko24

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    @kulkin6
    zdecydowanie jasne

    @koko24
    jakbyś wywaliła ten wciśnięty kolo prysznica słupek, to mogłabyś zrobić wymurowany walk-in (choć w tak niedużej łazience wolałabym jednak szybę niż pełną ściankę). okno przesunęłabym w stronę kibelka - tak czy siak będziesz mieć na tym oknie coś do zasłaniania i jak znam życie będzie zasłonięte non stop (czy to okno w ogóle jest tam potrzebne?!) - wówczas masz szansę odsunąć umywalkę od narożnika i wstawić tam wyższą szafkę na deskę i mopa. jeśli brakuje ci miejsca pod blatem - dodatkową szafkę można zrobić ponad zabudową geberitu.
    Dzieki Dus myslalam o takim walk in ale nie wiem z ktorej strony tam wchodzic bo jak scianka albo szyba bedzie 90 to zostanie tylko 40cm i boje sie ze to za malo na swobodne wchodzenie pod prysznic a co do okna to mieszkam w bloku i nie mam okna w lazience - to jakas pomylka ani zapaszkow wywietrzyc co do okna wiec musi zostac moze byc mniejsze ale musi byc, u mnie ta sciana jest na las wiec nie bedzie zaslaniane.

  5. #5185

    Domyślnie

    myślę, że tą ew. ściankę możesz zrobić krótszą - moim zdaniem 65-70 da radę (w gruncie rzeczy chodzi bardziej o odgrodzenie prysznica od kibelka niż robienie klasycznej betonowej kabiny). oczywiście to pod warunkiem, że nie będzie brodzika tylko ładnie wyprofilowana podłoga. przy takim rozwiązaniu musisz liczyć się z tym, że woda się będzie nieco rozchlapywać, ale coś za coś - albo kabina, albo walk-in.
    życiowo - proponuję poustawiać kartony i zobaczyć jak wam takie rozwiązanie podejdzie.

    co do okienka... uważam, że bez okna w łazience można żyć, z wilgocią i zapachami radzi sobie doskonale wentylacja (ja też w bloku), ale rozumiem wytyczne inwestora jeśli aż tak bardzo nie zależy ci na widoku i nie wpłynie to na estetykę elewacji, to zrobiłabym po prostu niewielkie prostokątne okienko dość wysoko. "odzyskasz" w ten sposób ścianę i nagle masz gdzie postawić wyższą szafkę, gdzie poprzesuwać umywalkę itd.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #5186
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    asiczka1983

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wyszków
    Kod pocztowy
    07-200
    Posty
    5

    Domyślnie

    witam, mam wielką prośbe, kto pomoże jakoś fajnie rozmiescic kolory-płytki I dobrac koor szafek. w zalaczeniu przykładowa wizualizacjaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	48,6 KB
ID:	195634Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	51,3 KB
ID:	195635Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	195636

  7. #5187

    Domyślnie

    Nie za dużo tych pasków? I zrezygnowalabym z płytek do samego sufitu.I w ogóle jakoś za dużo wszystkiego tzn form,faktur wzorów.

  8. #5188

    Domyślnie

    hej jeszcze mam pytanie.. czy może jednak lepiej niż prysznic z wysokim brodzikiem 100x80 dać wannę 100x70 i szybę? jestem w kropce a kafelki prawie położone;/

  9. #5189

    Domyślnie

    Wanna 100x70????No nie widziałam jeszcze czegoś takiego....

  10. #5190

    Domyślnie

    http://krolestwolazienek.pl/porady_e...nce-to-mozliwe

    chodzi o coś takiego jak ta z siedziskiem i szyba do tego 70x140

    tylko nasza łazienka ma taki kształt
    Nazwa:  b6d6z6n8c0i0S1k3e40425f2z538D6H7.jpg
Wyświetleń: 521
Rozmiar:  3,6 KB

    i tam na miejscu prysznica od ściany do umywalki na długość.. ?

    kabina nam strasznie dużo miejsca optycznie zabierze.. czy mi się zdaje?
    mini wanna z takim parawanem?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3319173844.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	13,6 KB
ID:	195821

    czy kabina lepsza?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3278631814.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	51,4 KB
ID:	195819   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3278631814.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	39,9 KB
ID:	195820  
    Ostatnio edytowane przez anusia220 ; 15-06-2013 o 22:44

  11. #5191
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar martulek
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    7

    Domyślnie

    Hej, walczę właśnie z aranżacja mojej pierwszej łazienki. Zakochałam się w płytkach z serii colour yellow tubądzina i to co sobie wymysliłam zamieszczam poniżej:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	marta lazienka 8.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	42,4 KB
ID:	195857 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	marta lazienka 8a.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	47,1 KB
ID:	195858

    następne płytki które mnie urzekły to vivida z paradyza :
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	marta lazienka 9.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	66,1 KB
ID:	195860Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	marta lazienka 9a.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	49,2 KB
ID:	195861

    Może zerkniecie w wolnej chwili i poradzicie czy szyba od prysznica powinna być od strony sedesu (wtedy musze przenieść grzejnik) czy od strony lustra (chyba lepiej to będzie wyglądało ale czy wygodnie będzie wchodzić pod prysznic?) Pralkę chcę mieć zabudowaną tak, żeby nad pralką powstały półki na ręczniki itp. I jeszcze oświetlenie mnie zastanawia wystarczy takie jakie w tej chwili przewiduję ( jedno centralne i dwie wiszące lampki przy lustrze?) Liczę na wasze duże doświadczenie i pomocne rady, bo z tego co wyczytałam na tym forum naprawdę fajnie doradzacie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	marta lazienka 8c.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	52,6 KB
ID:	195859  
    Always look on the bright side of life

  12. #5192
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kulkin6

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    59

    Domyślnie

    Wrzucam wizki ostatniego pomysłu na zabudowę pralki.
    Na razie w ciemnej odsłonie,
    ale jasna też będzie.
    I co myślicie?
    Duś?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zab 2.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	47,2 KB
ID:	195903   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zab 21.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	48,1 KB
ID:	195904  

  13. #5193
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Kulkin6, a nie bedzie za wysoko do "przewijania" bobasa?

  14. #5194
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar martulek
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    7

    Domyślnie

    @kulkin6 - świetny pomysł z tą pralką na podeście, chyba wykorzystam ten patent u siebie, bo z racji tego, że muszę ukryć rurę odpływową mogę sobie taką szufladę na dole zamontować Osobiście jestem fanką zakrywania sprzętów więc zabudowałabym pralkę jakimiś drzwikami.
    Always look on the bright side of life

  15. #5195
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kulkin6

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    59

    Domyślnie

    Tak jak obiecałam jasna odsłona zabudowy.
    Wysokośc 122cm.
    ewa72_krakow na przewijanie może być za wysoko,
    przynajmniej dla mnie (160cm wzrostu), ale chodzi o to,
    żeby posadzić dzidzię i zawinąc wygodnie zawinąc w ręcznik.
    Na tyle powinno wystarczyć
    A generalnie dziewczyny jak Wam się to widzi?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	51,5 KB
ID:	195997   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	12.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	45,0 KB
ID:	195998   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	13.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	53,0 KB
ID:	195999  

  16. #5196
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Kulkin6 - z jasną obudową jest the best

    martulek - szyba zdecydowanie przy WC. Twój wybór kafli bardzo mi się podoba Oddaję swój głos na colour yellow tubądzin. Sama posiadam Vividę i jestem jej fanką, ale u Ciebie bardziej mi pasuje ta żółta energia tyle, że trochę bardziej podobają mi się te żółte fale r.3:
    niż te, które wybrałaś paski r.4:
    Ale to oczywiście bardzo indywidualna Twoja decyzja.

    Natomiast jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu, że łączenie tej żywej żółci z beżem to chyba nie za bardzo się komponuje. Ja bym tam wstawiła szare kafle zamiast beżowych. O ile nie chcesz dodać czarnych akcentów.
    Super, że nie zastosowałaś tech dekorów Hoop, bo są zbyt ciapate jak dla mnie. A przy takich kolorach intensywnych w prostocie siła

  17. #5197
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar martulek
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Posty
    7

    Domyślnie

    asiazett Dzięki za radę ten beż to ma być zabudowa z płyty drewnianej coś w kolorze dębu bielonego, ma tam być schowana pralka i półki na ręczniki, a kafelki mają być tylko białe i żółte/zielone pod prysznicem. Właśnie ten colour yellow jest cudny tylko cholernie drogi, a do tego wymiar płytek jest taki, że białych z innej kolekcji nie wsadzę tam, bo mi się fugi rozjadą i chyba słabo to będzie wyglądało... A jeśli jesteś użytkowniczką vividy to napisz proszę czy te płytki ze wzorkiem nie są jakoś szczególnie trudne w czyszczeniu?

    kulkin w jasnej odsłonie bardziej mi się podoba
    Always look on the bright side of life

  18. #5198
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Vivda w żaden sposób nie jest trudna w utrzymaniu. W tym wzorach nie zbiera się żaden brud ani kurz, bo pewnie o to Ci się rozchodzi. Coś na kształt tych fal r.3 mam białe kafle w kuchni (między blatem a górnymi szafkami) i też się łatwo z nich ściera, bo te płytki sa bardzo szkliste, nie maja porów, wiec schodzi wszystko raz dwa

    Ja bym mimo wszystko nie wprowadzała w tą łazienkę drewna. Szafki i całą zabudowę bym zrobiła na szaro...

  19. #5199
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kulkin6

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-234
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    podoba mi się i jasna i ciemna wersja choć obawiam się, że skoroś niedużego wzrostu 122 cm to będzie za dużo - na moje oko musisz podnieść szkraba na wysokość co najmniej swojego biustu. poproś fachowców, żeby ci poustawiali cegiełki i deskę na podobną wysokość i przymierz, żeby nie było zaskoczenia.
    Tak jest

  20. #5200

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kulkin6 Zobacz post
    Tak jak obiecałam jasna odsłona zabudowy.
    Wysokośc 122cm.
    ewa72_krakow na przewijanie może być za wysoko,
    przynajmniej dla mnie (160cm wzrostu), ale chodzi o to,
    żeby posadzić dzidzię i zawinąc wygodnie zawinąc w ręcznik.
    Na tyle powinno wystarczyć
    A generalnie dziewczyny jak Wam się to widzi?
    Sorki ale mnie sie nie podoba.Ale to wyłącznie moje subiektywne zdanie.

Strona 260 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony