dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 299 z 479
Pokaż wyniki od 5.961 do 5.980 z 9569
  1. #5961

    Domyślnie

    oliwka już sie dziele kontaktem na priv

  2. #5962

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    zamysł taki by było jak najwięcej czarnego - wc i umywalka czarne, trzy ściany w czarnej tapecie
    Byłem kiedyś w takim czarnym kibelku w jakimś gabinecie stomatologicznym. Był bardzo podobny do tego - muszla, umywalka, lustro i czarne ściany. Jak w grobowcu. Czułem wstręt, zastanawiałem się, czy jakieś robale nie łażą po ścianach. Zanim podniosłem deskę sedesową, szczelnie owinąłem ją 15-toma zawijasami papieru. Obok była moja żona, wyszła równie zdegustowana i 3 razy bardziej przerażona. Czarne płytki pewnie dobrze by wyglądały w 20-metrowym salonie kąpielowym i raczej jako dekor, ale nie w malutkim kibelku. Okropieństwo.

  3. #5963
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar belgijska pralinka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    bialystok
    Kod pocztowy
    19-556
    Posty
    618

    Domyślnie

    Cytat Napisał kori Zobacz post
    oliwka już sie dziele kontaktem na priv
    podziel sie i ze mna

  4. #5964

    Domyślnie

    Witajcie,
    chwilkę się tutaj nie udzielałam bo szukałam różnych możliwości swojej łazienki. Przypomnę, że jej wymiar to 3,20x2,45, ściana kolankowa 1,30. Teraz zastanawiam się czy kłaść płytki pod sufit czy do wysokości 1,30.
    Chciałabym też w końcu wybrać płytki ale nie wiem na które się zdecydować.
    Wersja nr 1 to Margot Domino.
    Wg wizki moniss wygląda to tak:
    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Stelaż wc wbudowany w ścianę.
    Wanna nieco odsunięta od ścian - przy umywalce ścianka z gips-kartonu mieszcząca wnękę od strony wanny.
    Drabinka naprzeciw okna. Nie martw się suszącymi się na niej ręcznikami, przecież to nie będą stare podarte szmaty, tylko ładne użytkowe ręczniki
    Ta łazienka ma być dla Ciebie i Twojej rodziny a nie do katalogu
    Załącznik 218546 Załącznik 218547 Załącznik 218548
    I z cała jasną podłogą:
    Wersja I
    Załącznik 218549
    Wersja II
    Załącznik 218561

    Płytki te, które wcześniej wybrałaś (Margot Domino): jasna podstawowa, ciemna podstawowa oraz dekor (gwiazdeczki?)


    Wersja nr 2 to białe płytki np. Midian Purio Paradyż (wklejam popielatą żeby pokazać strukturę) + płytka drewnopodobna na podłoge (np. My Way Naturale noce lub Opoczno Allwood


    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Różne wariacje na temat szafki i drabinki.

    Nieduża drabinka powinna zmieścić się nad bidetem.

    Płytka szafeczka jest pod całą długością skosu (na zapas papieru toaletowego, chemię do czyszczenia itp.).

    Płytka szafeczka wisząca nad szafką umywalkową - na kosmetyki.

    Przesunęłąm umywalkę w stronę wanny, po lewej stronie powstał kawał wolnego blatu, pod którym można umieścić też małą szufladę na np. kosmetyki do makijażu.




    Chciałabym zrobić coś na wzór łazienki koza79 (mam nadzieje ze sie nie obrazi jak wkleje jej zdjęcia, w razie czego usunę).
    Cytat Napisał koza79 Zobacz post
    Dzisiejsza sesja fotograficzna

    Łazienka górna:


    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us



    Uploaded with ImageShack.us
    Poradźcie proszę która wersja byłaby lepsza? Na podłogach w innych pomieszczeniach będą panele, białe drzwi+opaski + listwy.

  5. #5965

    Domyślnie

    Anifer........... ale musi być strasznie niewygodnie korzystać z wc tak dociśniętego do ściany.

  6. #5966
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    wiadomo za którą opcją będę głosować ale mam dwie uwagi - jeśli na ścianę pójdą białe to daj część pofalowanych a część białych gładkich, tak samo z podłogą - cała drewnopodobna może wyglądać ciężko przy białych ścianach dlatego jakoś bym ją podzieliła, np. pas przez środek łazienki na szerokość okna? albo cienki pasek na szerokość tej dobudowanej ścianki kolo wanny?...

  7. #5967

    Domyślnie

    czyli 0:1 dla drugiej opcji

    tak myślałam,żeby dać troche pofalowanych a troche gładkich płytek na ściane. Jeśli koło wanny będzie też drewnopodobna płytka tak jak u koza79 to cała podłoga w drewnie będzie za ciężka? W sumie nie ma problemu żeby dać jakiś pasek pośrodku, tylko jakieś płytki będę musiała poszukać żeby pasowały. A jak myślisz, kafelkować do sufitu czy do wysokości ściany kolankowej ( oprócz ściany nad wanną bo tam wysoko, do sufitu albo wysokości drzwi).

    Ktoś jeszcze wypowie się która wersja lepsza?

  8. #5968

    Domyślnie

    Cytat Napisał anifer Zobacz post
    Załącznik 222750Załącznik 222751
    Vivido zielone są genialne, byle nie przesadzić. U mnie biała podłoga + białe ściany + wstawki z zielonej falowanej Vivido, bez kwiatów i listw i bardzo jasne meble. Łazienka bije optymizmem i zrobiła się optycznie dużo większa
    Ta łazienka bije optymizmem? Tu się nic kupy nie trzyma. Krzywe szafki i sufit, uchwyty jak do pawlacza, zielony kawałek glazury pasujący zupełnie do niczego, listwy w narożnikach, kibel dosunięty do ściany tak, że trzeba bokiem siadać i jeszcze płytki na podłodze ułożone na ukos, bo pewnie ścian nie dało rady wyprostować. Ja bym był załamany, gdyby mi łazienka tak wyszła...

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    Ktoś jeszcze wypowie się która wersja lepsza?
    Dla mnie zdecydowanie wersja nr 2 z płytkami drewnopodobnymi. Te wzorki na płytkach z wersji 1 szybko mogą się znudzić.
    Ostatnio edytowane przez Sniper ; 07-11-2013 o 11:12

  9. #5969
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    czyli 0:1 dla drugiej opcji

    tak myślałam,żeby dać troche pofalowanych a troche gładkich płytek na ściane. Jeśli koło wanny będzie też drewnopodobna płytka tak jak u koza79 to cała podłoga w drewnie będzie za ciężka? W sumie nie ma problemu żeby dać jakiś pasek pośrodku, tylko jakieś płytki będę musiała poszukać żeby pasowały. A jak myślisz, kafelkować do sufitu czy do wysokości ściany kolankowej ( oprócz ściany nad wanną bo tam wysoko, do sufitu albo wysokości drzwi).
    Ktoś jeszcze wypowie się która wersja lepsza?
    ten pasek z tych bialych co na scianie i kafelkowac do wysokosci sciany kolankowej

  10. #5970
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sniper Zobacz post
    Ta łazienka bije optymizmem? Tu się nic kupy nie trzyma. Krzywe szafki i sufit, uchwyty jak do pawlacza, zielony kawałek glazury pasujący zupełnie do niczego, listwy w narożnikach, kibel dosunięty do ściany tak, że trzeba bokiem siadać i jeszcze płytki na podłodze ułożone na ukos, bo pewnie ścian nie dało rady wyprostować. Ja bym był załamany, gdyby mi łazienka tak wyszła...
    ładnie to ująłeś

  11. #5971

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    ten pasek z tych bialych co na scianie i kafelkowac do wysokosci sciany kolankowej
    dzięki wielkie za poradę a na ścianie gdzie jest wanna to płytki do sufity czy wysokości drzwi?
    0:2 opcja druga

  12. #5972
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    dzięki wielkie za poradę a na ścianie gdzie jest wanna to płytki do sufity czy wysokości drzwi?
    0:2 opcja druga
    ew. tam gdzie wanna zrobilabym do wys. lustra lub jedną plytkę nad lustro

  13. #5973
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Niureczko, ja podpisuję się pod tym co napisała annNS2: płytki na wys. 1,3m, a nad wanną do wysokości górnej krawędzi lustra

    Co do kolekcji płytek, to podoba mi się i 1 i 2 (pod warunkiem, że będzie więcej białej podstawowej a ta wypukła tylko jako dekor) oraz 3: "drewniana" podłoga i płytki z pierwszej kolekcji na ścianach.
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  14. #5974

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Niureczko, ja podpisuję się pod tym co napisała annNS2: płytki na wys. 1,3m, a nad wanną do wysokości górnej krawędzi lustra

    Co do kolekcji płytek, to podoba mi się i 1 i 2 (pod warunkiem, że będzie więcej białej podstawowej a ta wypukła tylko jako dekor) oraz 3: "drewniana" podłoga i płytki z pierwszej kolekcji na ścianach.
    moniss myślałam, że mam 2 wersję 1-sza z płytek Margot, tą z dekorami w paski lub gwiazki, 2-ga biała płytka gładka i z fakturą +"drewniana" podłoga.
    1:3 dla drugiej opcji

  15. #5975
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Wersja nr 3, to moja propozycja - też będzie ładnie wyglądać
    Lecz jesli mam koniecznie wybrać z tych dwóch, to sądzę, że nie dam rady. Na tak dla "drewna", jednak ta przestrzenna płytka jest jak dla mnie zbyt przytłaczająca...no chyba, że tylko jako dekor.
    Z kolei biała podłoga ładnie wygląda z białymi fugami, lecz utrzymać to w czystości to już inna bajka. Czarna podłoga w całości łazienki byłaby zbyt przytłaczająca.
    Nie pamiętam, kto to napisał, a z czym się zgadzam, to połączenie na podłodze "drewna" i bieli. Białe płytki najlepsze byłyby jak największe z jak najmniejszą fugą. Wtedy można by też zrobić "drewniany" blat i obudowę wanny.
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 08-11-2013 o 10:17
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  16. #5976

    Domyślnie

    A to mnie zaskoczyłaś tą trzecią wersją Ktoś tu mi wcześniej napisał, że do tych płytek z wersji 1, te paski i gwiazdki płytki drewnopodobne nie pasują

  17. #5977
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Jako dekor będą pasowały. Chyba, że nie upierasz się przy dekorach, to wtedy biała podstawowa (z dowolnej kolekcji) + "drewno" = duuużo ciekawych kombinacji. A do tego już tylko dowolne dodatki, które będzie można zmieniać w zależności od np. pory roku
    I jesli nie zależy Ci na dekorach, to na Twoim miejscu poszłabym właśnie w takim kierunku. Ale to tylko wyrażenie mojego gustu.
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 08-11-2013 o 11:23
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  18. #5978
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    A to mnie zaskoczyłaś tą trzecią wersją Ktoś tu mi wcześniej napisał, że do tych płytek z wersji 1, te paski i gwiazdki płytki drewnopodobne nie pasują
    nie ktos tylko ja

  19. #5979

    Domyślnie

    no to annNS2 i moniss macie różne gusta Wstąpię do sklepu przy najbliższej okazji i przymierze płytkę drewnianą do tej z gwiazdkami. Zobaczę jak to na żywo wygląda.

    Myślałam, żeby zrobić "drewnianą" podłogę + jakiś pasek białej dla rozjaśnienia. Jako dekory chciałam właśnie użyć tej białej pofalowanej płytki + reszta biała gładka. Myślałam, żeby pofalowaną obudować wannę i może wyłożyć ścianę z wc. I chyba tyle dekoru. No chyba, że dać go jeszcze na szerokość lustra?

  20. #5980
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anika34

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-525
    Posty
    5

    Domyślnie

    A ja mam pytanie: czy ktoś u siebie w łazience zrobił beton artystyczny?
    Jestem bardzo ciekawa, czy wygląda to tak jak na zdjęciach i czy jest funkcjonalne. Słyszałam, że trzeba go często impregnować, co już mi się nie uśmiecha...

Strona 299 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony