dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 307 z 479
Pokaż wyniki od 6.121 do 6.140 z 9569
  1. #6121

    Domyślnie

    Jezuuuuu...nie da sie presunac!!!????

  2. #6122
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar es_sabbi
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Jezuuuuu...nie da sie presunac!!!????
    kibelek raczej nie bo mieszkanko na 2 piętrze i tam są już rury poprowadzone.
    Co do kaloryfera to się właśnie też zastanawiałem czy by lepiej już go nie dać nad kibelek

  3. #6123

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Na pewno lepiej jest, żeby docinka była na dole W Twoim przypadku nie lepiej zacząć pełną płytką od góry? Pamiętaj, że ułożenie płytek musi zgrać się ze sprzętami, wysokością geberitu...
    Właśnie pełną płytką od góry zaczęłam ale chciałam się jeszcze upewnić czy tak dobrze jest. Geberit planuję wkuć w ścianę więc chyba nie ma znaczenia na jakiej będzie wysokości. Wanna i umywalka- chyba tez nie ma znaczenia gdzie sie będą kończyć.

    Arnika wybrałam Baldocer Silueta białe matowe + fale podłoga Noce Naturale 15x90. Mam nadzieję, że będzie to dobrze wyglądać.

  4. #6124

    Domyślnie

    Bliżej prysznica zawsze będzie można ręcznik ocieplić na grzejniczku

  5. #6125
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Niureczka.. super wybór... mnie tez drewno[podobne się podobały... ale na te co mam padło.. a na ścinę mamy chyba to samo....

  6. #6126
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał Niureczka Zobacz post
    Właśnie pełną płytką od góry zaczęłam ale chciałam się jeszcze upewnić czy tak dobrze jest. Geberit planuję wkuć w ścianę więc chyba nie ma znaczenia na jakiej będzie wysokości. Wanna i umywalka- chyba tez nie ma znaczenia gdzie sie będą kończyć.
    Niekoniecznie, bo dobrze by było gdyby nad wanną płytki zaczynały się w całości.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  7. #6127
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał es_sabbi Zobacz post
    żeby było jeszcze gorzej to na tej ściance na wprost drzwi obok kibelka jest już zamontowany kaloryfer :/
    Ale zawsze może być lepiej Ustawiłabym wszystkie sprzęty na tej ścianie z miską wc, a więc umywalka centralnie na wprost drzwi. Grzejnik albo nad miską wc albo na ścianie po prawo od wejścia. Na tym etapie takie zmiany są jak najbardziej do zrealizowania.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  8. #6128

    Domyślnie

    Es_sabbi ja bym zamieniła miejscami prysznic z pralką i zabudowała wnękę.Nie rozumiem zupełnie czemu w większości projektów prysznic jest ukrywany za ścianką lub wnęką a wc i pralka na widoku.Przecież fajnie jest mieć taki kącik na proszek,ścierkę,suszarkę czy mopa a nie eksponować pranie na wierzchu.

  9. #6129
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar es_sabbi
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Ale zawsze może być lepiej Ustawiłabym wszystkie sprzęty na tej ścianie z miską wc, a więc umywalka centralnie na wprost drzwi. Grzejnik albo nad miską wc albo na ścianie po prawo od wejścia. Na tym etapie takie zmiany są jak najbardziej do zrealizowania.
    no tak myślałem że estetyczniej będzie mieć kaloryfer nad muszlą WC
    mówisz że obok dać umywalkę?? a co ze ścianą po "prawej" - będzie cała pusta??

    Cytat Napisał kinka Zobacz post
    Es_sabbi ja bym zamieniła miejscami prysznic z pralką i zabudowała wnękę.Nie rozumiem zupełnie czemu w większości projektów prysznic jest ukrywany za ścianką lub wnęką a wc i pralka na widoku.Przecież fajnie jest mieć taki kącik na proszek,ścierkę,suszarkę czy mopa a nie eksponować pranie na wierzchu.
    takiego scenariusza nie brałem pod uwagę, hmm też ciekawe rozwiązanie choć w tym przypadku nie obędzie się bez duuużych zmian w układzie rur i odpływów

  10. #6130
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    Es_sabbi - osobiscie nie chcialabym miec grzejnika obok, a tym bardziej nad muszla klozetowa (higienia) - przesun jak najblizej prysznica. Pralke dalabym obok umywalki i "schowala" pod blatem, a kibelek wtedy mozna troche przesunac...

  11. #6131
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    es_sabbi moja propozycja dla Ciebie jest taka:



    Zostawiłabym wnękę na prysznic tam gdzie jest. Trochę szkoda tego miejsca na pralkę. I tak jak pisałam wcześniej wszystkie sprzęty dałabym na jednej ścianie. Od lewej wc, potem mała pralka candy (wym. wys. 69,5x szer.51 głęb 44 cm) a na końcu i na wprost drzwi umywalka. Lustro na całą ścianę. Grzejnik przy wejściu.
    Ponieważ pralka jest niska możesz dać nawet umywalkę stawianą na blat tak jak tutaj:


    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  12. #6132

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    Niekoniecznie, bo dobrze by było gdyby nad wanną płytki zaczynały się w całości.
    Muszę sprawdzić jak to u mnie wychodzi

  13. #6133
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar es_sabbi
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    es_sabbi moja propozycja dla Ciebie jest taka:
    Zostawiłabym wnękę na prysznic tam gdzie jest. Trochę szkoda tego miejsca na pralkę. I tak jak pisałam wcześniej wszystkie sprzęty dałabym na jednej ścianie. Od lewej wc, potem mała pralka candy (wym. wys. 69,5x szer.51 głęb 44 cm) a na końcu i na wprost drzwi umywalka. Lustro na całą ścianę. Grzejnik przy wejściu.
    Ponieważ pralka jest niska możesz dać nawet umywalkę stawianą na blat tak jak tutaj:
    Super propozycja Magdziu rzeczywiście tak wyglądałoby to najlepiej
    ciekaw jestem tylko czy dostaną zgodę na przesunięcie pralki (bo otwory odływowę i na wodę już są w ścianie zrobione przez dewelopera) - ale tak wyglądałoby to najlepiej

    A gdzie umieściłabyś szafeczkę na ręczniki, papier toaletowy itd.?? Zabudować tą przestrzeń pod zlewozmywakiem??

  14. #6134
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    magduska85

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	czarna-łazienka.jpg
Wyświetleń:	247
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	228647Witam serdecznie, czy ktoś z Forumowiczów rozpoznaje może plytki na tym zdjęciu - urzekła mnie ta aranżacja, ale nie potrafię rozszyfrować z jakiej firmy/kolekcji są te płytki.

  15. #6135
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    magduska85

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Zamość
    Kod pocztowy
    22-400
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam, bardzo podoba mi się zestawienie płytek w tej aranżacji, czy mogłabym prosić o nazwy kolekcji z jakich pochodzą te płytki? Łączę pozdrowienia, magduska85

    Cytat Napisał oliwkawawa Zobacz post
    Dziewczyny szukam pomysłu na umywalki i blat.
    Projekt jest taki:
    Załącznik 227126

    Jakie są opcje? Najlepiej aby było tanio, ładnie i jakościowo dobrze ale wiem że to nie zawsze idzie w parze.
    Czekam na wycenę odlewu z corianu, ale to pewnie będzie cena kosmos. Zaproponujecie coś?
    Mogą być też osobno kupione dwie umywalki, tylko jak to zgrabnie połączyć z blatem (z czego ten blat?) i czy to wszystko nie spadnie mi kiedyś na stopy
    Pytania może głupie, i z góry przepraszam, ale ja w ogóle nie jestem w temacie. Będę wdzięczna za pomoc

  16. #6136
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał magduska85 Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	czarna-łazienka.jpg
Wyświetleń:	247
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	228647Witam serdecznie, czy ktoś z Forumowiczów rozpoznaje może plytki na tym zdjęciu - urzekła mnie ta aranżacja, ale nie potrafię rozszyfrować z jakiej firmy/kolekcji są te płytki.
    Andżelki??

  17. #6137
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał oliwkawawa Zobacz post
    Dziewczyny szukam pomysłu na umywalki i blat.
    Projekt jest taki:
    Załącznik 227126

    Jakie są opcje? Najlepiej aby było tanio, ładnie i jakościowo dobrze ale wiem że to nie zawsze idzie w parze.
    Czekam na wycenę odlewu z corianu, ale to pewnie będzie cena kosmos. Zaproponujecie coś?
    Mogą być też osobno kupione dwie umywalki, tylko jak to zgrabnie połączyć z blatem (z czego ten blat?) i czy to wszystko nie spadnie mi kiedyś na stopy
    Pytania może głupie, i z góry przepraszam, ale ja w ogóle nie jestem w temacie. Będę wdzięczna za pomoc
    Coś mi ten projekt przypomina Mam podobnie rozwiązane szafki i niemal identyczny kolor, jak u Ciebie na wizkach. U mnie szafka i blat jest fornirowana i malowana. Umywalki stoją bezpośrednio na szafce, nie są przymocowane do ściany. W ścianę wmurowano wcześniej specjalne kotwy, na których opiera się całość, która razem z zawartością szuflad i umywalkami waży spoooro.
    Po roku używania blat jak nowy. Nic się z nim nie dzieje (ale przyznam, że pilnuję, żeby nie był zachlapany).
    Wybrałam Koło Twins właśnie do Roca GAP. Jakość umywalek... No widziałam lepszej jakości, ale nie jest najgorzej (dużo gorszej były np. o wiele droższe Artceram). Po prostu powierzchnia umywalek, gdy się spojrzy z boku pod światło nie jest idealnie płaska. Ale za to cena jest bezkonkurencyjna.

    Tutaj masz zdjęcia, jak wygląda szafka z umywalkami.
    Zdjęcia są fatalnej jakości, ale coś widać:



  18. #6138
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar es_sabbi
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    8

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze,
    Zapoznałem się z programem Pro100 i wykonałem samodzielnie mój pierwszy projekt łazienki.
    Co Wy na to??






    Jutro zdjęcia prześlę do Kierownika Budowy i dowiem się ile mnie będzie kosztować przesunięcie WC, pralki i kaloryfera :/

    Z góry dziękuję za wszelkie uwagi

    P.S. Pod ladę obok pralki zrobiłbym szafeczkę na proszek do prania itd. Tak samo nad WC wstawiłbym szafeczkę na ręczniki

  19. #6139

    Domyślnie

    Cytat Napisał magduska85 Zobacz post
    Witam, bardzo podoba mi się zestawienie płytek w tej aranżacji, czy mogłabym prosić o nazwy kolekcji z jakich pochodzą te płytki? Łączę pozdrowienia, magduska85
    Hej, to Opoczno Amarante.

  20. #6140

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Coś mi ten projekt przypomina Mam podobnie rozwiązane szafki i niemal identyczny kolor, jak u Ciebie na wizkach. U mnie szafka i blat jest fornirowana i malowana. Umywalki stoją bezpośrednio na szafce, nie są przymocowane do ściany. W ścianę wmurowano wcześniej specjalne kotwy, na których opiera się całość, która razem z zawartością szuflad i umywalkami waży spoooro.
    Po roku używania blat jak nowy. Nic się z nim nie dzieje (ale przyznam, że pilnuję, żeby nie był zachlapany).
    Wybrałam Koło Twins właśnie do Roca GAP. Jakość umywalek... No widziałam lepszej jakości, ale nie jest najgorzej (dużo gorszej były np. o wiele droższe Artceram). Po prostu powierzchnia umywalek, gdy się spojrzy z boku pod światło nie jest idealnie płaska. Ale za to cena jest bezkonkurencyjna.

    Tutaj masz zdjęcia, jak wygląda szafka z umywalkami.
    Zdjęcia są fatalnej jakości, ale coś widać:


    hej,
    Dzięki za odzew i fotki Faktycznie łudząco podobna szafka
    W pierwotnej wersji miałam takie umywalki stawiane na blat. I chyba przy takich zostanę, ew. wpuszczane w blat, bo cena odlewu z corianu czy kompozytu powaliła mnie na kolana i do dziś nie mogę wstać
    A powiedz, dużo masz miejsca w tych szufladach? Bo zastanawiam się jak bardzo syfon "psuje" tam pod blatem to wszystko....
    Aha, i co masz na myśli pisząc "wmurowano kotwy"? Możesz to dokładniej jakoś opisać?

Strona 307 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony