dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 311 z 479
Pokaż wyniki od 6.201 do 6.220 z 9569
  1. #6201

    Domyślnie

    Ajjjka to wc wygląda jakby było wciśnięte na siłę,strasznie ciasno się robi,najlepiej jakby było 80-100cm.

  2. #6202
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    ajjjka
    myslalam ze duza lazienka bedzie wasza glowna jesli ma byc dla dzieci to proponuje ja troche zmodyfikowac. juz lepsza byla ta twoja pierwsza koncepcja po co dodawalas te poziome brazowe pasy? nie wyglada to dobrze
    a w 'małej' lazience bez mozaiki pod grzejnikiem wcale nie bedzie nudno
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	w brązach-002.jpg
Wyświetleń:	157
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	230045   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1(1).jpg
Wyświetleń:	129
Rozmiar:	36,3 KB
ID:	230046  

  3. #6203

    Domyślnie

    Cytat Napisał kinka Zobacz post
    Ajjjka to wc wygląda jakby było wciśnięte na siłę,strasznie ciasno się robi,najlepiej jakby było 80-100cm.
    No, ja też wolałabym, żeby nie było wciśnięte, ale łazienki nie rozciągnę, zdecydowaliśmy z mężem że coś za coś, 70cm to minimum i u nas to minimum jest zachowane.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Nasza Mila
    http://www.naszamila.mojabudowa.pl

  4. #6204

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    ajjjka
    myslalam ze duza lazienka bedzie wasza glowna jesli ma byc dla dzieci to proponuje ja troche zmodyfikowac. juz lepsza byla ta twoja pierwsza koncepcja po co dodawalas te poziome brazowe pasy? nie wyglada to dobrze
    a w 'małej' lazience bez mozaiki pod grzejnikiem wcale nie bedzie nudno
    Kazałam zrobić jeszcze wersję z mozaiką w prysznicu, zobaczę, najwyżej fakytycznie ją wywalimy spod grzejnika.
    Nam się nie podoba bez pasów To chyba znowu rzecz gustu.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Nasza Mila
    http://www.naszamila.mojabudowa.pl

  5. #6205

    Domyślnie

    ajjjjka bardzo ładne sie te lazieneczki zapowiadają. Nie podoba mi sie jedynie ten wcecik wciśnięty na sile miedzy ścianę a szafkę.Poszerzylabym ten kibelek kosztem jednej umywalki i od razu inaczej by to wyglądało.No i w użytkowaniu lepszy komfort i wygoda.

  6. #6206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Jestem tego samego zdania, jedna większa umywalka i przyzwoita ilość miejsca na kibello.
    Teraz wygląda jakby brakło dla niego miejsca.
    I jeszcze jedno, nie dałoby się pociągnąć zabudowy wc do samego sufitu ?

  7. #6207

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Jestem tego samego zdania, jedna większa umywalka i przyzwoita ilość miejsca na kibello.
    Teraz wygląda jakby brakło dla niego miejsca.
    I jeszcze jedno, nie dałoby się pociągnąć zabudowy wc do samego sufitu ?
    Już pisałam, że nie zamienię umywalek na jedną. Wc do sufitu chyba byłoby jeszcze bardziej przytłaczające.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Nasza Mila
    http://www.naszamila.mojabudowa.pl

  8. #6208
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał ajjjka Zobacz post
    Już pisałam, że nie zamienię umywalek na jedną. Wc do sufitu chyba byłoby jeszcze bardziej przytłaczające.
    Też tak sądzę. W tym przypadku lepiej jednak wygląda stelaż niższy, tak jak na Twojej wizualizacji.
    Jednak zgodzam się z przedmówczyniami, że 70cm na wc to jednak trochę za mało (o te kilka centymetrów). Ile masz pozostawione na szafkę z umywalkami? Może da się coś "uciąć" nie likwidując drugiej umywalki?
    Aby wygodnie korzystać z kibelka, po jednej i drugiej jego stronie powinno być po 20cm luzu (mierząc od jego najszerszej krawędzi).
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  9. #6209
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    70 cm na wc? To za mało. Optymalnie 90 cm. Może jednak zrezygnować z tych dwóch stawianych umywalek na rzecz jednej długiej na 120 cm z dwoma komorami. Będzie wtedy więcej miejsca na wc.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  10. #6210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał ajjjka Zobacz post
    Już pisałam, że nie zamienię umywalek na jedną. Wc do sufitu chyba byłoby jeszcze bardziej przytłaczające.
    ale ja nie mówię,że ma być jedna komora, mówię tyko o jednej umywalce -doskonały przykład podała Madzia
    Madziu - skorzystam ,że Cię tu mam i odśpiewam sto lat

    Czym więcej płaszczyzn, półeczek, uskoków, tym bardziej przytłoczone pomieszczenie.
    "Wygładzenie " ścianki nad w-c nie zmniejszy jej optycznie, a zlikwiduje panujący chaos, którego i tak nie brak.

  11. #6211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał gdak Zobacz post
    Witam wszystkich,
    Jakiś czas temu prosiłam na forum o poradę w sprawie projektu łazienki (link). Wymyśliliśmy, że pomieszczenie będzie w kolorze szarym z zielonymi dodatkami. Mam przygotowaną wizualizację, ale nie mam kompletnie pomysłów jak można wkomponować zielony kolor w glazurę, np w formie wzoru lub ułożonych zielonych płytek. Widziałam mnóstwo projektów łazienek, ale do swojej nie potrafię nic dobrać Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek sugestie i ogólne "spojrzenie" na projekt, może coś lepiej przestawić lub zmienić. Z góry bardzo dziękuję!

    Załącznik 229449Załącznik 229450Załącznik 229451Załącznik 229452Załącznik 229453
    Zawsze powtarzam: Myśl poprzecznie...
    Daj zielony kran:

    lub umywalkę:
    Do tego zielony ręcznik lub wagę łazienkową... lub obraz... lub własne zdjęcie... lub kwiaty...

    Wszystko to dużo łatwiej wymienić, gdy zmieni Ci się koncepcja kolorystyczna .

  12. #6212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał ajjjka Zobacz post
    Witam bardzo proszę o pomoc w wizualizacjach. Układ pozostaje taki jaki jest, płytki też. Interesuje mnie tylko ich ułożenie. Nie podoba mi się ułożenie płytek przy umywalce w dużej łazience. Proszę o sugestie, porady. Nie patrzcie na oświetlenie. Będzie inne

    Duża łazienka
    http://www.pilch.pl/149-Madera.html
    Załącznik 229996Załącznik 229997Załącznik 229998Załącznik 229999Załącznik 230000
    Kafle ciemne mozaikowe zostawiłabym tylko na wannie i położyła zamiast jasnych na tylnej ścianie prysznica. Obniżyłabym całość płytek w łazience do wysokości mniej więcej drzwi wejściowych/prysznicowych, czyli o jedną płytkę. Podłogę zostawiłabym całą jasną. Szafka pod-umywalkowa ciemna jak jest. Natomiast glif okna zrobiłabym z tych samych ciemnych mozaikowych płytek i zmniejszając lustro zrobiłabym wokół niego ramę z tychże...

  13. #6213
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Mam 76 cm na wc i nie jest (za) ciasno. Po odjęciu szerokości miski zostaje 40 cm, więc minimum zachowane. Oczywiście Dziewczyny dobrze radzą, bo im więcej miejsca, tym bardziej komfortowo, ale jednak te ponad 80 cm to nie jest konieczna konieczność
    Jedyną różnicą jest to, że moja łazienka ma powierzchnię 2,5 m2 i po prostu nie było innej opcji dla wc.

  14. #6214

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    Mam 76 cm na wc i nie jest (za) ciasno. Po odjęciu szerokości miski zostaje 40 cm, więc minimum zachowane. Oczywiście Dziewczyny dobrze radzą, bo im więcej miejsca, tym bardziej komfortowo, ale jednak te ponad 80 cm to nie jest konieczna konieczność
    Jedyną różnicą jest to, że moja łazienka ma powierzchnię 2,5 m2 i po prostu nie było innej opcji dla wc.
    Mam przy własnym kibelku 95cm i uważam, ze to dużo za dużo, wydaje mi się, że 70-75 w zupełności wystarczy. Jeżeli mam wybierać między szerszym blatem, a szerszym miejscem na wc to wybieram to pierwsze.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Nasza Mila
    http://www.naszamila.mojabudowa.pl

  15. #6215

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia Zobacz post
    Kafle ciemne mozaikowe zostawiłabym tylko na wannie i położyła zamiast jasnych na tylnej ścianie prysznica. Obniżyłabym całość płytek w łazience do wysokości mniej więcej drzwi wejściowych/prysznicowych, czyli o jedną płytkę. Podłogę zostawiłabym całą jasną. Szafka pod-umywalkowa ciemna jak jest. Natomiast glif okna zrobiłabym z tych samych ciemnych mozaikowych płytek i zmniejszając lustro zrobiłabym wokół niego ramę z tychże...
    Dzięki za pomysły, nie chcę jednak ciemnego prysznica, muszę wziąć pod uwagę funkcjonalność łazienki, a prysznic w ciemnej mozaice to prawdziwa tragedia. Miałam też już wersję z obniżoną warstwą o jedną płytkę ale wtedy płytki kończą sie na oknie, nie ponad nim i wyglada to strasznie.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Nasza Mila
    http://www.naszamila.mojabudowa.pl

  16. #6216

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafstraz Zobacz post
    Ania S79 a teraz poproszę o opinię tej łazienki? moim zdaniem kwiaty nie potrzebne ale zastąpić je białą płytką strukturą?Załącznik 229597Załącznik 229598Załącznik 229599Załącznik 229600
    A mi się podoba, i z kwiatkami i bez
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Nasza Mila
    http://www.naszamila.mojabudowa.pl

  17. #6217
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cecelka

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    jestem zupełnie zielona i w temacie łazienek i na forum, ale szukam pomocy.
    To projekt, który mam ze sklepu. Coś jakby za dużo na nim kwiatków.
    Proszę o pomoc i uwagi, bo czas się decydować a tu wyobrazni brak.











  18. #6218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Jak już wielokrotnie była mowa w tym i pokrewnych wątkach, projekty ze sklepów mają tylko jedno założenie - wcisnąć klientowi jak najwięcej jak najdroższych płytek, a zazwyczaj takimi są dekory.
    Stąd jak przypuszczam taka "kwiatowa" ta łazienka.
    PO pierwsze , przemyśl sobie kwestię, czy faktycznie potrzebujesz płytki w miejscach nie narażonych na wilgoć.
    Podoba mi się rozwiązanie nad szafką , z tym wąskim lustrem, ale ja bym skończyła na górnym kwiatowym motywie, nie dając już płytek nad nim.I czy tam jest półka z płytek ?? jeśli tak to po co ??

  19. #6219
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cecelka

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzięki za odzew
    Faktycznie jest tam niepotrzebna półka, chodziło mi tylko o jakiś element dekoracyjny, aby tamta ściana nie była zbyt pusta.
    A co do tego zapłytkowania całości, to niekoniecznie, a nawet nie, ale nie mam koncepcji, jak to rozwiązać.

  20. #6220
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Malciu, dziękuję za te sto lat. Oby tylko w zdrowiu.

    cecelka, a dlaczego umywalka, jest tak wciśnięta przy wejściu przy kabinie? Nie można jej przenieść na tę długą szafkę po lewej od wejścia?
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





Strona 311 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony