dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 319 z 479
Pokaż wyniki od 6.361 do 6.380 z 9569
  1. #6361
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Lechianna,
    Te jasne płytki na ścianach są bardzo ładne. Pasują też do każdego stylu.

    Co do przeróbek, to będąc na Twoim miejscu suszyłabym swojemu facetowi głowę aby przerabiał tak jak mi się podoba. Ba! nawet kazałabym przestawiać drzwi, aby mieć więcej szafek i blatu przy umywalce

    A tu wizualizacja z ciemniejszą podłogą i innym kącikiem umywalkowym (z grzejnikiem-drabinką
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lechianna_łazienka2a.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	41,6 KB
ID:	239249Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lechianna_łazienka2b.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	46,9 KB
ID:	239250
    Wiem, wiem - lustro pzy takiej wysokości będzie non-stop ochlapane. Ale za to jak ładnei wygląda

    A tutaj z szerszym lustrem i wąską szafką wiszącą:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lechianna_łazienka2c.jpg
Wyświetleń:	57
Rozmiar:	36,1 KB
ID:	239252 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lechianna_łazienka2d.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	35,9 KB
ID:	239253

    I jeszcze wersja bez prysznica, tylko z wanną ze szklanym panelem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lechianna_łazienka3.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	25,8 KB
ID:	239289
    Podest może mieścić różne schowki.
    Płytki ułożone tylko na części ścian
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 31-01-2014 o 19:57
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  2. #6362
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał winek Zobacz post
    Witam proszę o ocenę projektu mojej łazienki. Gdzieś za miesiąc ruszamy z remontem. Łazienka nie jest duża - dokładnie 4,06m2. Od razu dodam, że ustawienie kabiny prysznicowej, pralki, wc i umywalki z szafką tak musi być więc tylko oceniajcie położenie płytek, co byście zmienili itd.

    Zdecydowaliśmy się na płytki PARADYŻ Piumetta chociaż jeszcze kilka dni temu byliśmy zdecydowani na secret edeno tylko dekor nad umywalką i nad stelażem WC zabraliśmy z edeno. Chcielibyśmy białą podłogę ale wiemy jakie będziemy mieli z nimi problemy (syf) i zdecydowaliśmy się na szare też z kolekcji piumetta.

    Projekt robiłem sam, jestem amatorem więc jakiś tam szczegółów się nie czepiajcie

    Dodam jeszcze, że żeby łazienka nie była za ponura dodamy w jednym kolorze dywanik, reczniki i inne dodatki (kolor np turkus, fiolet)

    Załącznik 239195Załącznik 239196
    Jak dla mnie to za dużo dekorów i wnęk nad stelażem.
    Poza tym te dekory z różnych kolekcji "gryzą się" ze sobą.
    Moim zdaniem dekory secret edeno są ładniejsze niż piumetta, tak więc wyrzuciłabym te drugie
    Zlikwidowałabym wnęki nad stelażem wc i nie wyróżniała go kolorem czy dekorem.
    Czy myśleliście o ukryciu pralki w jakiejś szafie lub za ścianką?
    Ostatnio edytowane przez moniss ; 31-01-2014 o 20:15
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  3. #6363

    Domyślnie

    marzenko.o dziekuje za komentarz, lazienke chcialam ożywic dodatkami np. recznikami, nie chcialabym na stale wprowadzac koloru.
    Chcialabym ja jeszcze troche rozjasnic prosze pomóżcie ktore ciemne plytki usunac.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	av1.JPG
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	38,9 KB
ID:	239297
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	av3.JPG
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	38,8 KB
ID:	239298

  4. #6364

    Domyślnie

    Cytat Napisał winek Zobacz post
    Witam proszę o ocenę projektu mojej łazienki. Gdzieś za miesiąc ruszamy z remontem. Łazienka nie jest duża - dokładnie 4,06m2. Od razu dodam, że ustawienie kabiny prysznicowej, pralki, wc i umywalki z szafką tak musi być więc tylko oceniajcie położenie płytek, co byście zmienili itd.

    Zdecydowaliśmy się na płytki PARADYŻ Piumetta chociaż jeszcze kilka dni temu byliśmy zdecydowani na secret edeno tylko dekor nad umywalką i nad stelażem WC zabraliśmy z edeno. Chcielibyśmy białą podłogę ale wiemy jakie będziemy mieli z nimi problemy (syf) i zdecydowaliśmy się na szare też z kolekcji piumetta.

    Projekt robiłem sam, jestem amatorem więc jakiś tam szczegółów się nie czepiajcie

    Dodam jeszcze, że żeby łazienka nie była za ponura dodamy w jednym kolorze dywanik, reczniki i inne dodatki (kolor np turkus, fiolet)

    Załącznik 239195Załącznik 239196
    Zdecydowanie za dużo wszystkiego,nie podoba mi się zabudowa stelaża,nie potrzebna ta półka i dekor.

  5. #6365

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    od maja 2013r. podczytuję Was w miarę jak rósł mój domek. Obecnie jesteśmy na etapie stanu surowego zamkniętego, ustalamy elektrykę i hydraulikę. I właśnie to ostatnie spędza mi sen z powiek. Potrzebuję Waszej pomocy. Otóż łazienka górna na wymiary 2,70 x 5,20, przy czym jeden dłuższy bok to skos, co ogranicza możliwości aranżacji. W łazience planujemy: wannę, prysznic (bardzo chętnie walk in), wc, bidet, zlew podwójny lub dwa oddzielne, pralkę itp. Mąż twierdzi, że pralka nie zmieści się w pomieszczeniu gospodarczym, a inaczej rzecz ujmując - duży samochód, stosunkowo krótki garaż i nie zmieszczę się z koszem z praniem. Stworzyłam marne projekty - zainstalowałam SWEETHOME - przepraszam za jakość. Chętnie skorzystam z Waszych propozycji i uwag. Jeżeli możecie polecić jakiś lepszy program będę równie wdzięczna.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aranżacja łazienki 1.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	14,4 KB
ID:	239318
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aranżacja łazienki 3.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	14,5 KB
ID:	239322
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aranżacja łazienki 4.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	14,5 KB
ID:	239323

    pralkę chciałabym zabudować w ciągu szafek, coś w tym stylu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka 24.JPG
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	28,6 KB
ID:	239324Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka 25.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	46,7 KB
ID:	239325
    Ostatnio edytowane przez bata.w ; 01-02-2014 o 00:05

  6. #6366
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    bata.w, lepiej wklej rzut łazienki z projektu budowlanego (z czytelnymi wymiarami) - łatwiej będzie ogarnąć przestrzeń.
    Jak wysoka jest ścianka kolankowa?
    Co do programu, to ja używam PRO100.
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  7. #6367
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    julka2005, skoro chcesz mieć jaśniejszą łazienkę, to może ciemne płytki zostaw tylko na ścianie umywalkowo-drzwiowo-prysznicowej? (zakreślona na obrazku)
    W pozostałej części łazienki juz tylko jasna płytka podstawowa.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	av3.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	239327Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	av1.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	239328
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  8. #6368
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Witam, prosze o pomoc.

    Łazienka ma 3,2x3,2m. Przez kilka , kilkanascie lat będzie stanowic pralnię, w której chcę zamontowac: 2 pralki, prysznic walk in i umywalkę. Do tego szafki, szafki i szafki.
    Docelowo ma byc moja i męża łazienka, w ktorej ma byc jeszcze wanna, sedes i bidet. Tak więc, muszę juz puścić rury.
    Moje wypociny są następujące.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka 2d.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	239341Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka 3d.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	57,7 KB
ID:	239342

    Poradzcie cos, bo jakos się zagubiłam w tym. Oglądam mnóstwo inspiracji i podoba mi sie milion rzeczy. Nie wiem jak zrobic.
    Aha, kolor szafek i ich wygląd bez znaczenia. Chodzi mi tylko o układ.

    Drugie aha. Wymiar na rzucie jest 3,5. Nie wiem dlaczego, ale rzeczywiscie jest 3,2x3,2
    Ostatnio edytowane przez GOSC12_3 ; 01-02-2014 o 09:07

  9. #6369
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    winek

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Jak dla mnie to za dużo dekorów i wnęk nad stelażem.
    Poza tym te dekory z różnych kolekcji "gryzą się" ze sobą.
    Moim zdaniem dekory secret edeno są ładniejsze niż piumetta, tak więc wyrzuciłabym te drugie
    Zlikwidowałabym wnęki nad stelażem wc i nie wyróżniała go kolorem czy dekorem.
    Czy myśleliście o ukryciu pralki w jakiejś szafie lub za ścianką?
    Pralke bedziemy zabudowywac w tym miejscu co stoi ok zrobie projekt bez tych wnek w stelazu i wkleje zdjecia w poniedzialek. Dziekuje za rady i czekam na kolejne co byscie zmienili

    Moniss jak masz fajna wizje mojej lazienki z secretem edeno lub piumetta to czy moglabys zrobic aranzacje? Widze, ze robisz bardzo profesjonalnie, bardzo bylbym wdzieczny. Bylbym w stanie nawet jakims groszem rzucic lazienka 4,06 m2, sciany 174 cm i 232
    Ostatnio edytowane przez winek ; 01-02-2014 o 11:23

  10. #6370
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Proszę proszę o jakies pomysły

  11. #6371
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Skąd
    BB
    Posty
    2.286

    Domyślnie

    Cytat Napisał Riri Zobacz post
    Proszę proszę o jakies pomysły
    Można u Ciebie jeszcze poprzestawiać łazienkowe sprzęty? W któym miejscu masz pion kanalizacyjny?

    winek, profesjonalnie nie zajmuję się projektami, to czysta amatorszczyzna Ale cieszę się, ze komuś się podoba...
    Wrzuć na forum rzut swojej łazienki z wymiarami, zobaczymy, co da sie z niej "wycisnąć"
    No i czekam też na poprawki - czyli do poniedziałku?
    Ponoć tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy
    niecodziennik
    Wizualizacje salonu wraz z przyległościami


  12. #6372
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    winek

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Głogów
    Kod pocztowy
    67-200
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał moniss Zobacz post
    Można u Ciebie jeszcze poprzestawiać łazienkowe sprzęty? W któym miejscu masz pion kanalizacyjny?

    winek, profesjonalnie nie zajmuję się projektami, to czysta amatorszczyzna Ale cieszę się, ze komuś się podoba...
    Wrzuć na forum rzut swojej łazienki z wymiarami, zobaczymy, co da sie z niej "wycisnąć"
    No i czekam też na poprawki - czyli do poniedziałku?
    Zrzut zrobiłem sam na szybkiego ale myślę, że dobrze bardzo będę wdzięczny jak zrobisz, chcę zobaczyć jak jeszcze można inaczej zrobić moją łazienkę bo ja już nie mam pomysłu lepszego niż ten co pokazuję.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zrzut łazienki.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	30,3 KB
ID:	239409

    A poniżej poprawki mojej aranżacji

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poprawka.jpg
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	48,4 KB
ID:	239412Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poprawka2.jpg
Wyświetleń:	135
Rozmiar:	46,1 KB
ID:	239413

  13. #6373
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    moniss można u mnie wszystko robic, jeszcze nic nie ma. Ściana na której są drzwi, jest sąsiadującą z łazienką (sedes i umywalka) dla gości.

  14. #6374

    Domyślnie

    Witam wszystkich, pierwszy raz jestem na Waszym forum, poczytałam, pooglądałam i mam prośbę. Mam już projekt łazienki, ale jestem przed realizacją i może coś byście zmienili, doradzili. Poniżej moja łazienka w niedalekiej (mam nadzieję) przyszłości.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ostat 1.jpg
Wyświetleń:	500
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	239562Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ostat 9.jpg
Wyświetleń:	452
Rozmiar:	62,8 KB
ID:	239563Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ostat 12.jpg
Wyświetleń:	421
Rozmiar:	70,8 KB
ID:	239564Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WYMIARY 1.jpg
Wyświetleń:	316
Rozmiar:	78,2 KB
ID:	239565
    Ostatnio edytowane przez aga2183 ; 01-02-2014 o 19:59

  15. #6375

    Domyślnie

    zlikwidowałabym pasek drewnianych płytek na podłodze oraz przede wszystkim - przy lustrze i zostawiła jedynie "pod prycznicem",
    do refleksji pozostawiam czy wysokość planowanych półeczek (wnęk) jesy wystarczająca, aby ustawić tam szampon czy jakiś żel do kąpieli - wysokość wydaje się niewielka, a butelki te 20-25 cm wysokości jednak mają. szkoda, aby specyfiki musiały wylądować na ziemi (podział na 2 byłby chyba lepszy).
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  16. #6376

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    zlikwidowałabym pasek drewnianych płytek na podłodze oraz przede wszystkim - przy lustrze i zostawiła jedynie "pod prycznicem",
    do refleksji pozostawiam czy wysokość planowanych półeczek (wnęk) jesy wystarczająca, aby ustawić tam szampon czy jakiś żel do kąpieli - wysokość wydaje się niewielka, a butelki te 20-25 cm wysokości jednak mają. szkoda, aby specyfiki musiały wylądować na ziemi (podział na 2 byłby chyba lepszy).
    A czy po takiej zmianie nie będzie za biało, w tej chwili jak pokazałam projekt 1-2 osobom to stwierdziły że za biało

    Co do pułek to zgadzam się, docelowo mają być na wysokość butelki szamponu 400 ml.

    A jak w praktyce odbywa się użycie prysznica, a w zasadzie samej ścianki i to bez brodzika?

  17. #6377

    Domyślnie

    "ścieżek do wc" nie lubię i po drugie - nie istnieje coś takiego jak "zbyt biało" ale to ty musisz czuć, że jest okej.

    a propos płytek pod/nad lustrem to te z kolei wyglądają dziwnie i do niczego mi nie nawiązują (choć pewnie to ta sama płytka co pod prysznicem). jeśli chcesz jakoś lustro podkreślić, to zamiast wklejanego - dałabym duże lustro w ramie. nawet biała rama w kolorze płytek "wyciągnęłaby" je i uczyniła 3d. ale to rozwiązanie bardziej kosztowne niż wklejane lustro, bo pewnie musiałabyś je wykonać na zamówienie.


    Cytat Napisał aga2183 Zobacz post
    A jak w praktyce odbywa się użycie prysznica, a w zasadzie samej ścianki i to bez brodzika?

    nie bardzo rozumiem, o co pytasz.
    rozwiązanie ma swoich zwolenników, jak i przeciwników.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  18. #6378

    Domyślnie

    Z lustrem w ramie dobry pomysł, muszę poszukać czegoś co będzie pasowało do reszty.

    A w kwestii prysznica chodziło mi o samo użytkowanie, czy woda nie wylew się poza prysznic, czy połączenie szyby z podłoga jest szczelne?

    I jeszcze grzejnik, myslałam, żeby umieścić koło lustra ale już w strefie prysznica i pytanie czy biały czy chrom, bo taka będzie armatura.

    Jesli będzie biały to po prostu nie będzie się rzucał w oczy, jeśli dam chrom np. taki jak w załączeniu, może być elementem ozdobnym tylko nie chce przesadzić

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	grzejniki_lazienkowe_warszawa.jpg
Wyświetleń:	131
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	240142

  19. #6379

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    "ścieżek do wc" nie lubię i po drugie - nie istnieje coś takiego jak "zbyt biało" ale to ty musisz czuć, że jest okej.

    a propos płytek pod/nad lustrem to te z kolei wyglądają dziwnie i do niczego mi nie nawiązują (choć pewnie to ta sama płytka co pod prysznicem). jeśli chcesz jakoś lustro podkreślić, to zamiast wklejanego - dałabym duże lustro w ramie. nawet biała rama w kolorze płytek "wyciągnęłaby" je i uczyniła 3d. ale to rozwiązanie bardziej kosztowne niż wklejane lustro, bo pewnie musiałabyś je wykonać na zamówienie.




    nie bardzo rozumiem, o co pytasz.
    rozwiązanie ma swoich zwolenników, jak i przeciwników.
    Pytasz chyba o kabinę typu walk- in?

  20. #6380

    Domyślnie

    woda się trochę wylewa, a raczej "wynosi" poza kabinę. a co do łączenia - to już zależy od staranności montażu, ale raczej niewiele osób narzeka, że coś ciekło.

    (grzejnik - dla mnie biały, wtapiający się w ścianę)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


Strona 319 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony