dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 359 z 479
Pokaż wyniki od 7.161 do 7.180 z 9569
  1. #7161

    Domyślnie

    Cytat Napisał amadi Zobacz post
    Tomkowa dziękuję

    a jakaś inna?

    tak, żeby nie było tej półki (całe życie miałam podobną, tylko przykręcaną do ściany ) i jakby to ująć ... trochę mi się opatrzyła .
    A taka?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	catalano sfera-70-140-886.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	32,2 KB
ID:	267554

  2. #7162

    Domyślnie

    nie mogę dać podobnego kranu (w sensie ... nie może wychodzić ze ściany) a wolnostojąca może mi nie sięgnąć

    może taka ? wydaje się niższa

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pppppp.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	77,2 KB
ID:	267558

    tak czy siak mam szukać czegoś w kształcie owalu? tak ?

  3. #7163

    Domyślnie

    Cytat Napisał amadi Zobacz post
    nie mogę dać podobnego kranu (w sensie ... nie może wychodzić ze ściany) a wolnostojąca może mi nie sięgnąć

    może taka ? wydaje się niższa

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pppppp.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	77,2 KB
ID:	267558

    tak czy siak mam szukać czegoś w kształcie owalu? tak ?
    Ładna, ale ja bym się bała, że jest za płytka i będzie się chlapać. Jest tyle wysokich baterii, że z pewnością do takiej typu Catalano coś można znaleźć. Mi się ona bardzo podoba
    Umywalka nie musi być owalna, ma po prostu pasować
    Dobra by była także popularna Koła
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	twins-kolo.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	113,6 KB
ID:	267571
    Wybór jest ogromny i zależny tylko od zasobności portfela

  4. #7164

    Domyślnie

    ma po prostu pasować

    zasobność portfela trudny temat

    a ta pasuje?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	soah.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	39,3 KB
ID:	267578 (zdjęcie z wątku łazienki, przepraszam, ale nie wiem czyje)

    też płaska i pewnie się chlapie. Tę mam możliwość pomacania (widziałam ją w przelocie w castoramie) tylko z tego co pamiętam to biel nie była biała

  5. #7165

    Domyślnie

    amadi, a oglądałaś nablatowe V&B Loop&Friends? Moim zdaniem one pasują
    Taka też:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ideal standard-strada.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	23,1 KB
ID:	267787

  6. #7166

    Domyślnie

    Cytat Napisał amadi Zobacz post
    ma po prostu pasować

    zasobność portfela trudny temat

    a ta pasuje?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	soah.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	39,3 KB
ID:	267578 (zdjęcie z wątku łazienki, przepraszam, ale nie wiem czyje)

    też płaska i pewnie się chlapie. Tę mam możliwość pomacania (widziałam ją w przelocie w castoramie) tylko z tego co pamiętam to biel nie była biała
    Na wątku łazienkowym koleżanka snoszi pokazała właśnie świetną łazienkę z taką umywalką Możesz ją zapytać o komfort użytkowania i biel bieli

  7. #7167

    Domyślnie

    Tomkowa dziękuję za cynka .
    Snoszi odpowiedziała na wszystkie moje pytania n/t umywalki .
    Jeszcze raz dziękuję za pomoc .

  8. #7168
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DarekP85

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Bardzo ładna ta umywalka
    co do Snoszi to pytałaś ją przez prive, czy jak?
    outsourcing płac oraz profesjonalne naliczanie wynagrodzeń.

  9. #7169

    Domyślnie

    Cytat Napisał amadi Zobacz post
    Tomkowa dziękuję za cynka .
    Snoszi odpowiedziała na wszystkie moje pytania n/t umywalki .
    Jeszcze raz dziękuję za pomoc .
    Bardzo się cieszę

  10. #7170
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    440

    Domyślnie

    do Baski:
    moja łazienka - 280x280, tak jak na tych wizualkach we wczesniejszych postach. po lewej od wejscia zrobie blat murowany z szufladami biały połysk (po dwie szuflady 60cm czyli caly blat bedzie jakies 120-125cm. potem rownolegle do sciany kolankowej wanna Kaldewei 160x70cm, bateria ze sciany przybudowanej do sciany kolankowej (nie wiem tylko jak to ogarnac, ten murek caly), potem wc roca victoria podwieszany, a prysznic 90x90 bez brodzika taka bez zbednych elementow `'metalowych'. kafle na podloge: pamesa fronda nogal, na sciane: biale nie pamietam nazwy rozmiar 30x60cm. bez dekorow. nie weim gdzie dac te drewnopodobne poza podloga i blatem...
    [aktualnie jestem bez netu w domu, bo wyprowadzilam sie wczoraj i mieszkam chwilowo u tesciowej, net mam w pracy, a poniewaz jestem nauczyciel, to teraz do pracy nie chodze codziennie. ale Baska, jakby co, to bede zagladac jak czesto sie da.no i dzieki. PS. dzis bylam u pani od kuchni, zaproponawala fronty biale polysk lakierowane jakiejs firmy na S i do tego jasny dab (chyba sie nazywal szary) blat. myslisz , ze moze byc? mam na podlodze cersanit neapol beige. jestem juz totalnie zagubiona. ]

  11. #7171
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar baska_st
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Skąd
    Luboń
    Posty
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmagra Zobacz post
    do Baski:
    moja łazienka - 280x280, tak jak na tych wizualkach we wczesniejszych postach. po lewej od wejscia zrobie blat murowany z szufladami biały połysk (po dwie szuflady 60cm czyli caly blat bedzie jakies 120-125cm. potem rownolegle do sciany kolankowej wanna Kaldewei 160x70cm, bateria ze sciany przybudowanej do sciany kolankowej (nie wiem tylko jak to ogarnac, ten murek caly), potem wc roca victoria podwieszany, a prysznic 90x90 bez brodzika taka bez zbednych elementow `'metalowych'. kafle na podloge: pamesa fronda nogal, na sciane: biale nie pamietam nazwy rozmiar 30x60cm. bez dekorow. nie weim gdzie dac te drewnopodobne poza podloga i blatem...
    [aktualnie jestem bez netu w domu, bo wyprowadzilam sie wczoraj i mieszkam chwilowo u tesciowej, net mam w pracy, a poniewaz jestem nauczyciel, to teraz do pracy nie chodze codziennie. ale Baska, jakby co, to bede zagladac jak czesto sie da.no i dzieki. PS. dzis bylam u pani od kuchni, zaproponawala fronty biale polysk lakierowane jakiejs firmy na S i do tego jasny dab (chyba sie nazywal szary) blat. myslisz , ze moze byc? mam na podlodze cersanit neapol beige. jestem juz totalnie zagubiona. ]
    Będę miała tysiąc pyta, bo tu strasznie dużo niewiadomych.

    Na początek ta podłoga.
    Wrzuciłam w google nazwę płytki a tam:



    Gdyby słowa zmienić w krople, nawet wysp by nie było.

  12. #7172
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar baska_st
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Skąd
    Luboń
    Posty
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmagra Zobacz post
    do Baski:
    . jestem juz totalnie zagubiona. ]

    Ja chyba też Lazienki były dwie, ale żadna 280 x 280. Przede wszystkim to jest ta łazienka przedzielona ścianką aby wydzielić pralnię? Z kominem? Jaka jest wysokość ścianki kolankowej po wylewkach? Bo w początkowych postach aż 150. Płytki jakieś białe na ścianę 30x60. A z tego co zrozumiałam kafelkarz czeka na instrukcje... One już są kupione? Wcześniej podobno Ceramika Color Concret wybrana a teraz coś innego? Może to przez te dwie łazienki. Nie wiem co znaczy równolegle do ścianki kolankowej, znaczy wzdłuż. Potrzebuję wymiar do okna w skosie i na jakiej wysokości zaczyna się okno na skosie. Jeśli chcesz mieć projekt płytek to choć daj jakieś precyzyjne wymiary. wanna też czy jest w obudowie? Pytałam jakiej głębokości jest ta obudowa?

    Nie doradzę ci też czy dobrze wybrałaś kuchnię, bo nie wiem co to za fronty firmy na S. A dąb można barwić i modyfikować tak, że dębu wcale nie przypomina a na przykład wenge. A tu jeszcze szary w nazwie. Ja osobiście bardzo lubię dąb jasny z białym lakierem , ale to jest rzeczywiście jasny dąb.

    Widzę, że i tak muszę się przeryć przez ten wątek...
    Gdyby słowa zmienić w krople, nawet wysp by nie było.

  13. #7173
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar baska_st
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Skąd
    Luboń
    Posty
    219

    Domyślnie

    Alicyja, Moniss, ratunku. Bardzo by się przydała ostatnia propozycja łazienki zaproponowana Elmagrze.
    Gdyby słowa zmienić w krople, nawet wysp by nie było.

  14. #7174

    Domyślnie

    Cytat Napisał baska_st Zobacz post
    Alicyja, Moniss, ratunku. Bardzo by się przydała ostatnia propozycja łazienki zaproponowana Elmagrze.
    chyba taką elmagra chce zrealizować :http://forum.muratordom.pl/showthrea...78#post6421078

    Zdaje się, że wysokość ściany kolankowej w końcu będzie ok.125cm a nachylenie skosu 38 stopni. Nie pamietam szerokości i położenia okna
    Ostatnio edytowane przez alicyja ; 01-07-2014 o 15:47

  15. #7175
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar baska_st
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Skąd
    Luboń
    Posty
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał alicyja Zobacz post
    chyba taką elmagra chce zrealizować :http://forum.muratordom.pl/showthrea...78#post6421078

    Zdaje się, że wysokość ściany kolankowej w końcu będzie ok.125cm a nachylenie skosu 38 stopni. Nie pamietam szerokości i położenia okna

    dzięki,

    Zagladajcie tutaj. Jeżeli ona nie ma neta to zrobienie tego będzie utrudnione a wy jesteście jakby nie było bardziej w temacie
    Gdyby słowa zmienić w krople, nawet wysp by nie było.

  16. #7176

    Domyślnie

    Darek napisałam do Soszi priva .

    W wielkim skrócie ... nie chlapie się jakoś szczególnie i biel jest ok .

  17. #7177
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    440

    Domyślnie

    Cytat Napisał baska_st Zobacz post
    dzięki,

    Zagladajcie tutaj. Jeżeli ona nie ma neta to zrobienie tego będzie utrudnione a wy jesteście jakby nie było bardziej w temacie
    Baska, ty to jesteś złota kobieta.
    Odpowiadam na pytanie. (znowu uciekłam do szkoły, żeby na net na chwilę choć wskoczyć, zaraz pędzę na budowę, kłaść kafle w kotłowni).
    Tak, to o tą łazienkę i układ chodzi, pokazany przez alicyje w poście 7231. Kafle miały być concret, ale to była tylko jedna z wielu opcji. Ostatecznie chyba zostanie ten nogal z pamesy. układane wzdłuż do okna. Teraz konkrety:
    - wysokość kolankowej to 134cm
    - okno jest zaraz od kolankowej praktycznie (jeśli idzie o wysokość), a od ściany prawej (patrząc od drzwi wejściowych) jest 172cm dokładnie tak przycinaliśmy płyty KG, a od lewej jest 42cm.
    - zmierzyłam łazienkę dokładnie i ma wymiar 280x286 (przy czym dłuższa jest ta ściana kolankowa)
    - nachylenie dachu jest 38stopni. wysokośćc 190cm wychodzi mi strasznie blisko skosu, tzn spokojnie ja mogę podejść do kolanowej (mam 170cm).
    - tak, wanna wzdłuż kolankowej, od lewej strony, z jakaś półeczką (nie wiem ile tam musi być, 10cm czy więcej) przy kolankowej też trzeba domurować ściankę (półkę) żeby z niej wyszła bateria (jest przygotowana na 110cm od lewej strony patrząc (na ścianie kolankowej). NIe pytajcie mnie dlaczego jej nie wbiliśmy w ścianę, bo dziś tego po prostu nie pamiętam i nie potrafię zrozumieć dlaczego tak kazałam zrobić). aha, i wannę też okleić płytkami.
    - płytki podłogowe nie są jeszcze kupione, ale będą. chciałam takie drewnopodobne, holtzer z paradyża mnie rozczarował, więc szukałam innych w miarę mi dostępnych cenowo i znalazłam te z pamesy.
    - płytki ścienne znalazłam w obi (nazywają się eleganza tutaj je znalazłam http://www.promoceny.pl/detail/obi-p...zczace-218486/ daję białe bez dekorów, są naprawdę ładne białe)
    Jak jeśli coś będzie niejasne, to postaram się jutro też wejść. Pozdrawiam. i jeszcze raz dziękuję.

  18. #7178
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar baska_st
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Skąd
    Luboń
    Posty
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmagra Zobacz post
    - płytki podłogowe nie są jeszcze kupione, ale będą. chciałam takie drewnopodobne, holtzer z paradyża mnie rozczarował, więc szukałam innych w miarę mi dostępnych cenowo i znalazłam te z pamesy.
    - płytki ścienne znalazłam w obi (nazywają się eleganza tutaj je znalazłam http://www.promoceny.pl/detail/obi-p...zczace-218486/ daję białe bez dekorów, są naprawdę ładne białe)
    Jak jeśli coś będzie niejasne, to postaram się jutro też wejść. Pozdrawiam. i jeszcze raz dziękuję.
    Elmagra, a ten projekt płytek to białe z białymi na ścianach i drewnopodobne na podłodze?? I chcesz wizualizację? Daj chociaż kilka tych dekorów...
    Gdyby słowa zmienić w krople, nawet wysp by nie było.

  19. #7179
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    elmagra

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    440

    Domyślnie

    Cytat Napisał baska_st Zobacz post
    Elmagra, a ten projekt płytek to białe z białymi na ścianach i drewnopodobne na podłodze?? I chcesz wizualizację? Daj chociaż kilka tych dekorów...
    A nie można "dekorować" tą drewnopodobną? Ja po prostu nei czuję dekorów, dlatego nie bawię się nimi, a w sklepach panie od projektów mam wrażenie ze wrzucają same dekory, żeby było drożej.
    Widziałam sporo białych łazienek z drewnopodobną podłogą.
    Aha, te same płytki (bo są po prostu białe) mam w drugiej lazience i tam mam te dekory, a na podłodze gres ciemny grafit.

  20. #7180
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar baska_st
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Skąd
    Luboń
    Posty
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmagra Zobacz post
    A nie można "dekorować" tą drewnopodobną? Ja po prostu nei czuję dekorów, dlatego nie bawię się nimi, a w sklepach panie od projektów mam wrażenie ze wrzucają same dekory, żeby było drożej.
    Widziałam sporo białych łazienek z drewnopodobną podłogą.
    Aha, te same płytki (bo są po prostu białe) mam w drugiej lazience i tam mam te dekory, a na podłodze gres ciemny grafit.
    Nie wiem jak zrobić profesjonalną dokumentację płytek. Może starczy tak jak jest. Tak w ogóle jest ok, ja również uważam że co za dużo to nie zdrowo, ale na jednej wizualce dałam ci taki dekor z Opoczna -Sahara. Nie widziałam na żywo, ale może pasuje do podłogi odcieniem? Masz obudowaną wannę po 10 cm, 10 cm wysunięcie przy baterii wannowej a 30 cm przy wc. Tak jakoś na logikę, aby najmniej ciąć płytki.








    No i z dekorem:

    Gdyby słowa zmienić w krople, nawet wysp by nie było.

Strona 359 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony