dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 409 z 479
Pokaż wyniki od 8.161 do 8.180 z 9569
  1. #8161

    Domyślnie

    na zdjeciu wstawiony jest brodzik ale bedzie prysznic walk in a ta scianka to szklana szyba

  2. #8162

    Domyślnie

    kristin9- z tak umieszczonego bidetu nie da się skorzystać(w normalny sposób) bo umywalka zablokuje dostęp. Poczytaj sobie o zalecanych odstępach między sprzętami i wymaganych przestrzeniach przed nimi.
    http://muratordom.pl/lazienka/pomysl...i,121_404.html
    Tu lepiej byłoby zainstalować bidettę przy sedesie zamiast osobnego bidetu.

  3. #8163

    Domyślnie

    ok zmienialam na mniejsza umywalke ,ale jakos tak strasznie pusty rog zostal, nie moglabym wsadzic tam pod umywalke blatu do samej sciany i zrobic polki na papier itp?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zmiana.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	318828

  4. #8164

    Domyślnie

    Poprawilam lazienke i zrobilam wizualizacje jednak mam dosc skromny program i prosilabym o pomoc na scianie lewej od prysznica chcialabym miec zdjecie pomostu na kaflach np. takie (http://fotografiadlaciekawych.pl/ind...ac-na-zdjeciu/) ale jest to dosc droga sprawa wiec przed zakupem chcialabym wiedziec jak to bedzie wygladac ,na podlodze chcialabym plytki podobne do plytek pomostowych (dlugie w kolorze szarosci tak jakby ten pomost byl na calej podlodze )Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka dolna.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	65,2 KB
ID:	318898Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka nasza 1.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	54,4 KB
ID:	318899Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka nasza 2.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	59,5 KB
ID:	318901
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka nasza 2.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	12,4 KB
ID:	318897  

  5. #8165

    Domyślnie

    Cytat Napisał kristin9 Zobacz post
    Poprawilam lazienke i zrobilam wizualizacje jednak mam dosc skromny program i prosilabym o pomoc na scianie lewej od prysznica chcialabym miec zdjecie pomostu na kaflach np. takie (http://fotografiadlaciekawych.pl/ind...ac-na-zdjeciu/) ale jest to dosc droga sprawa wiec przed zakupem chcialabym wiedziec jak to bedzie wygladac ,na podlodze chcialabym plytki podobne do plytek pomostowych (dlugie w kolorze szarosci tak jakby ten pomost byl na calej podlodze )


  6. #8166

    Wink

    Dziekuje, dziekuje ,dziekuje arek570 baaaardzo jest bosko ,teraz jestem pewna ze chce miec taka lazienke.Jedno pytanie jaki jest wymiar kafli i z jakiej firmy ,bo powiem szczerze ze wszystko mi sie podoba, drzwi blaty ,umywalka totalnie wszystko jest pieknie ,bosko .

  7. #8167

    Domyślnie

    Cytat Napisał kristin9 Zobacz post
    Dziekuje, dziekuje ,dziekuje arek570 baaaardzo jest bosko ,teraz jestem pewna ze chce miec taka lazienke.Jedno pytanie jaki jest wymiar kafli i z jakiej firmy ,bo powiem szczerze ze wszystko mi sie podoba, drzwi blaty ,umywalka totalnie wszystko jest pieknie ,bosko .
    Kafle to Paradyż mistral grafit, płyta i blat z kolekcji Kronospan.

  8. #8168

    Domyślnie

    Mam jeszcze jedno pytanie , czy na scianie z bidetem i toaleta powinna przeciagnac tez lustro ?Czy wtedy by juz za duzo sie dzialo bedzie odbicie akurat tego pomostu ,czy moze zmienic tylko strukture pytek, albo zlamac sciane po srodku i zrobic polke na dlugosci z jakims oswietleniem ? Czy po prostu jak tak zostawie nie bedzie zbyt ascetycznie ?

  9. #8169

    Domyślnie



    Można też zrobić większą wnękę i zabudować szafkami, ale jak dla mnie jest na to za płytko. Nie ma co zabierać miejsca w łazience na pogłębianie wnęki. Lustra bym nie przeciągał, dostaniesz oczopląsu.

  10. #8170

    Domyślnie

    o tym wlasnie myslalam fajnie wyszlo z tym zlamaniem sciany , masz racje nie ma co zabierac miejsca ,wyszlo super. Jeden klopot z glowy, teraz zabieram sie za lazienke dzieciakow ,ale nie mam totalnie koncepcji jesli chodzi o ustawienie ,moze Ty cos podrzucisz? Poki cotak sobie to rozplanowalam ,ale jakos chyba malo ergonomicznie wyszlo. Lazienka ma miec 2,7x3,2 ale moge ja poszerzyc lekko dwie rzeczy sa nie ruchome czyli toaleta musi byc na tej samej scianie i drzwi tez .Wstawilam dwie umywalki ,ale nie jest to koniecznosc.Brodzika tez raczej nie bedzie tylko drzwi szklane,wiec w sumie jakas scianke czy wneke by sie przydalo zrobic ,sama juz nie wiem. Brak pomyslow.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dzici lazienka.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	58,9 KB
ID:	318942.

  11. #8171
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Stefan1985

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Brzszcze
    Kod pocztowy
    32-625
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za opinie i dobre rady... postaram się wrzucić kilka fotek jak już wykończę łazienkę. Pozdrawiam

  12. #8172

    Domyślnie

    W zasadzie koncepcja mi się podoba. Sprzęty najczęściej używane blisko drzwi, możesz wstawić ściankę między prysznicem oraz umywalkami, powstanie wnęka na jeden ciągły blat. Między prysznicem i wanną zostanie ponad metr przestrzeni, dobre miejsce na grzejnik i suszenie ręczników. Większe gabarytowo sprzęty daleko od drzwi, nie zagracają przestrzeni. Przestawianie wanny czy prysznica w kwestii ergonomii nie zmieni wiele, co najwyżej może Ci się bardziej podobać. Tylko kibelek do odwrócenia, szkoda że nie ma możliwości

  13. #8173

    Domyślnie

    kristin9, bardzo fajnie będzie z tą ścianą pod prysznicem Mała uwaga: koniecznie zrób lustro do wysokości szyby prysznicowej

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lustro.jpg
Wyświetleń:	468
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	318981

  14. #8174

    Domyślnie

    Cytat Napisał kristin9 Zobacz post
    o tym wlasnie myslalam fajnie wyszlo z tym zlamaniem sciany , masz racje nie ma co zabierac miejsca ,wyszlo super. Jeden klopot z glowy, teraz zabieram sie za lazienke dzieciakow ,ale nie mam totalnie koncepcji jesli chodzi o ustawienie ,moze Ty cos podrzucisz? Poki cotak sobie to rozplanowalam ,ale jakos chyba malo ergonomicznie wyszlo. Lazienka ma miec 2,7x3,2 ale moge ja poszerzyc lekko dwie rzeczy sa nie ruchome czyli toaleta musi byc na tej samej scianie i drzwi tez .Wstawilam dwie umywalki ,ale nie jest to koniecznosc.Brodzika tez raczej nie bedzie tylko drzwi szklane,wiec w sumie jakas scianke czy wneke by sie przydalo zrobic ,sama juz nie wiem. Brak pomyslow.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dzici lazienka.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	58,9 KB
ID:	318942.
    Moim zdaniem nie wstawiaj żadnej dodatkowej ścianki Kabinę i wannę umieściłabym na wprost wejścia. Piękne kafle na tej ścianie powinny "robić" tę łazienkę Jest tam na tyle szeroko, że i wanna i kabina będą miały solidne, wygodne wymiary. Dodatkowo można przedłużyć zabudowę wanny do części kabinowej, żeby stanowiła ona jednocześnie siedzisko i miejsce na przybory kąpielowe

    Nazwa:  Bathroom-Tile-Designs-Ideas1.jpg
Wyświetleń: 450
Rozmiar:  73,8 KB
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 30-05-2015 o 20:31

  15. #8175

    Domyślnie

    Tomkowa, jak rozumiem kabina będzie się otwierać na umywalki, co z zatem z nimi, trzeba będzie odsuwać, 2 się nie zmieszczą.

  16. #8176

    Domyślnie

    Cytat Napisał arek570 Zobacz post
    Tomkowa, jak rozumiem kabina będzie się otwierać na umywalki, co z zatem z nimi, trzeba będzie odsuwać, 2 się nie zmieszczą.
    Niekoniecznie, jestem wielką zwolenniczką drzwi otwieranych do wewnątrz kabiny

    Umywalki zrobiłabym na szafkach, bo nie ma w tej łazience miejsca do przechowywania rzeczy łazienkowych. Grzejnik obok wanny, a pod nim ławka będąca jednocześnie schowkiem na rzeczy do prania. Wc na rysunku jest za duże (standard to 54 cm). Kabina może mieć 120x100 cm, wanna 180 cm w obudowie, na której można ustawić niezbędne do kąpieli przybory
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dzici lazienka.jpg
Wyświetleń:	418
Rozmiar:	62,1 KB
ID:	319005
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 30-05-2015 o 21:17

  17. #8177

    Domyślnie

    Cytat Napisał arek570 Zobacz post
    Tomkowa, jak rozumiem kabina będzie się otwierać na umywalki, co z zatem z nimi, trzeba będzie odsuwać, 2 się nie zmieszczą.
    Można zamienić miejscami wannę i kabinę Czyli kabina naprzeciwko kibelka a umywalki spokojnie można będzie pociągnąć do wanny na odległość ok.20cm.
    Tomkowa - ten rzut i tak jest zdeformowany, widać różnice w cyfrach po lewej i na dole - w rzeczywistości brodzik jest kwadratowy.
    Ostatnio edytowane przez alicyja ; 30-05-2015 o 21:47

  18. #8178

    Domyślnie

    Alicyja, myślałyśmy o tym samym równocześnie To jest bardzo dobry pomysł, ale i tak zrobiłabym drzwi otwierane do środka kabiny Wtedy jedna część ścianki (50 cm) mogłaby być nieruchoma (czerwona - tam, gdzie przedłużenie zabudowy wanny), a druga część (70 cm niebieskie) otwierana do środka

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dzici lazienka.jpg
Wyświetleń:	413
Rozmiar:	59,7 KB
ID:	319030
    Ostatnio edytowane przez Tomkowa ; 30-05-2015 o 21:54

  19. #8179

    Domyślnie

    Dla mnie pomysł z wydzieleniem prysznica ściankami jest ok - dzieci raczej nie będą ze ściągaczką szaleć po każdym prysznicu więc im mniej szyb tym lepiej.



    A gdyby zwęzić łazienkę to czy dałoby się kibelek ustawić bokiem(przy prawej ścianie a nie przy tej z drzwiami)? Wyszło mi po rozciągnięciu rzutu, że łazienka ma mieć 320cm szerokości a można spokojnie zejść do 260-280cm (np.kabina 80x100, wanna 140-160cm). Nie wiem dokładnie gdzie ma być pion ale sedes nie musiałby być daleko od planowanego miejsca.


  20. #8180

    Domyślnie

    Tomkowa nie wiem dlaczego tak bardzo zachwalasz drzwi otwierane do środka, osoba trochę szersza w barach czy z lekką nadwagą mogłaby mieć kłopot aby zmieścić 70cm drzwi razem ze sobą w środku Nie miałem okazji użytkować co prawda, mogę się tylko domyślać.

Strona 409 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony