dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 462 z 479
Pokaż wyniki od 9.221 do 9.240 z 9569
  1. #9221

    Domyślnie

    Hejka. Mam taką wizualizację łazienki i zastanawia mnie rozłożenie płytek 60x60 na podłodze.
    Wygląda że jest ok, fugi z podłogi schodzą się z płytkami na zabudowie WC, ale za to fuga w drzwiach nie jest równo po ich środku. I nie wiem na co bardziej zwracać uwagę, czy żeby się fugi schodziły z tymi na ścianach, czy nie będzie drażnić bardziej że nie jest idealnie po środku drzwi??

    Drzwi zaznaczyłam czarną kreską, bo nie mam takiego rysunku żeby dokładnie było wszystko widać.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	71,8 KB
ID:	371332

  2. #9222

    Domyślnie

    Cytat Napisał pyskam Zobacz post
    I nie wiem na co bardziej zwracać uwagę, czy żeby się fugi schodziły z tymi na ścianach, czy nie będzie drażnić bardziej że nie jest idealnie po środku drzwi??
    Mnie najbardziej irytowałyby te cienkie paski płytek które powstaną przed umywalką i pod ścianą. Tak jak jest, jest wg mnie dobrze.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	371388

  3. #9223

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo alicyja za pomoc w zaprojektowaniu układu łazienki. Troszkę trwało nasze zastanawianie ale już jutro wchodzi hydraulik i będzie montował rury i stelaże. Ostatecznie (chyba ostatecznie ) wybraliśmy: do małej lazienki ostatni zaproponowany przez Ciebie układ (tylko lustrzane odbicie), a do większej łazienki wersję d1. Teraz "tylko" muszę wybrać płytki i całą resztę . Pozdrawiam.

  4. #9224

    Domyślnie

    Witam,
    mamy taki projekt łazienki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowa_3.jpg
Wyświetleń:	220
Rozmiar:	42,9 KB
ID:	372837Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowa_6.jpg
Wyświetleń:	175
Rozmiar:	48,5 KB
ID:	372838Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowa_9.jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	372839

    Płytki ściana - manteia bianco/manteia bianco struktura, płytki podłoga - royal place wood podłogowa, obudowa wc, wanny, blat - royal place wood ścienna.
    Nad wc i wanną oraz pod umywalką półki na zamówienie - biały mat lub połysk.
    Może jakieś sugestie odnośnie powyższego projektu?
    wymiary 220x225

    Mam problem z zestawem prysznicowym. Chcielibyśmy deszczownice, więc trzeba znaleźć coś 3w1. Jednak mało jest takich zestawów natynkowych. Jedyne co nam wpadło w oko to Actima Altar chrom ARAC.SY.781CR. Faktycznie jest tak mało zestawów 3w1 natynkowych czy my źle szukamy?
    Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

  5. #9225

    Domyślnie

    Rownież szukałam takiego zestawu 3w1 było ich całkiem sporo, tylko ja wymyśliłam ze ma byc termostatyczna bateria wiec w planie jest taki zestaw wannowo-prysznicowy QW274F Kohlman i on jest z deszczownica.
    Inne, ktore mam tez zapisane to http://www.roca.pl/katalog/kolekcje/...nowa-5A2718C00 , ten tez ma baterie z wylewka oras optima 7193U
    Jaka wannę planujesz?
    Ostatnio edytowane przez zeka ; 12-11-2016 o 19:15

  6. #9226

    Domyślnie

    wanna 150x70 roca linea
    bo nie mam za bardzo pomysłu na oddzielną baterię i oddzielnie deszczownica + prysznic, takie 3w1 chyba będzie bardziej praktyczne

  7. #9227

    Domyślnie

    lis3k - a ten zestaw prysznicowy po to żeby się lepiej chlapało na pralkę...

  8. #9228

    Domyślnie

    Cześć, czy ktoś mógłby mi podopwiedzieć, która wersja będzie lepsza? chodzi mi o prysznic i wc.. wybór kolorów i płytek jeszcze w powijakach
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pietro (16) (3).jpg
Wyświetleń:	182
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	372877Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pietro (17) (1).jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	372878Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14963697_1427378470623146_1182526393_o (2).jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	372879Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14971032_1427314773962849_1762759226_o (1).jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	372880Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PIĘTRO 2.1.jpg
Wyświetleń:	82
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	372881

  9. #9229

    Domyślnie



    Kabina prysznicowa może też być 90x90cm jeśli potrzeba trochę więcej miejsca po bokach kibelka(chyba planujesz bidettę więc warto mieć jakieś możliwości manewru.

  10. #9230

    Domyślnie

    alicyja, jeśli faktycznie woda będzie chlapać na pralkę, to pomyślimy o czymś żeby ją "oddzielić" na tą chwilę musi zostać tak, jak jest

  11. #9231

    Domyślnie

    Załącznik 373718
    mam jeszcze jeden widok układu ze schowaną toaletą.
    toaleta na ścianie naprzeciw wanny jest trudna do zrealizowana ze względu na pion kanalizacyjny. Waham się pomiedzy układem z toaletą przy drzwiach i wtedy mogę dać prysznic na 80 a szerszy w kierunku ściany z umywalkami. W tej propozycji z kolei musiałabym mieć kabinę ze składanymi dtrzwiami. Oba rozwiązania nie są idealne, nie wiem które wybrac Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	373721
    Ostatnio edytowane przez mahogany6 ; 19-11-2016 o 17:47

  12. #9232

    Domyślnie

    Witajcie
    jesteście tu bardzo pomocni, dlatego postanowiłam się zwrócić i z moim projektem.
    Niestety "projekt" ten jest mojego autorstwa i zarazem wygląda jak wygląda (wybaczcie ) ale mam nadzieję, że to nie przeszkadza.
    Mam dość długą łazienkę zakończoną wysokim oknem. Wysokość pomieszczenia to ok. 3 m.
    Hydraulika: jak na rzucie, w lewym dolnym rogu zdjęcia podłączenie pod pralkę, w lewym górnym rogu jest wylewka i hydraulika pod walk in.
    Prawy górny róg to muszla klozetowa, a środek prawej strony to miejsce i podłączenie pod umywalkę. W walk in będzie jedna szyba która oddzieli go od muszli klozetowej. I pytanie brzmi, czy dobrze rozmieściłam całą resztę? Czy długi blat pod umywalką to dobry pomysł? Oraz w zasadzie jedynym miejscem na jakiekolwiek szafki jest chyba to nad pralką - a może się mylę?
    Z góry bardzo dziękuję za podpowiedzi!
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka projekt.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	12,4 KB
ID:	374051
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	53,8 KB
ID:	374053
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka ikea.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	8,9 KB
ID:	374054
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut2.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	9,3 KB
ID:	374052  
    Ostatnio edytowane przez Kessie ; 23-11-2016 o 14:10

  13. #9233

    Domyślnie

    Kessie - Zalecana przestrzeń przed kibelkiem to 80cm, minimalna - 60cm. Jeśli kabina będzie miała 80cm szerokości to zostanie ok.106cm na kibelek - nawet ze stelażem wkutym w ścianę i najkrótszą muszlą wiszącą(chyba 48cm) odległość między sedesem a szybą prysznica wyniesie zaledwie ok.58cm. Bez wkuwania stelaża lub z kibelkiem typu kompakt (stojącym) odejmij jeszcze co najmniej 10cm. Będzie Wam wygodnie wstawać z takiego sedesu mając szybę tuż przed nosem? Albo sprzątać wokół kibelka?

  14. #9234

    Domyślnie

    a może kabina wzdłuż okna ? dziś widziałam w necie taki prysznic pięknie wyglądał. stelaż wc mógłby być po lewej, prostopadle do wejściai tworzyć taki wąski pasek ścianki prysznica (jestem laikiem i tylko od strony wizualnej taki pomysł mi przyszedł do głowy na fali inspiracji internetowych) może spróbuj narysować?
    ja mam ten sam problem z prysznicem naprzeciw toalety wychodzi mi coś 75 cm odległości od szyby :/ można niby zrobić tą składaną kabinę ale nie wiem
    ten układ który zaproponowałaś Alicyja ciężko mi jakoś wizualnie zaaranżować - jakiś taki chaos mi się wydaje robić, inna sprawa czy od strony kanalizy będzie się dało zrobić.

  15. #9235

    Domyślnie

    mahogany6 - a gdzie masz kanalizację? Widzę dwa ustawienia kibelka na dwóch przeciwległych ścianach i trudno mi się domyślić...
    Kabina pod oknem u Kessie to dobry pomysł, może być też wanna ale kibelek bym zostawiła po prawej bo tam pewnie pion. Przy wejściu dwie szafy - głęboka na pralkę i płytka.


  16. #9236

    Domyślnie

    u mnie pion kanalizacyjny jest w okolicy lewej umywalki

  17. #9237

    Domyślnie

    Cytat Napisał mahogany6 Zobacz post
    u mnie pion kanalizacyjny jest w okolicy lewej umywalki
    I sedes łatwiej umieścić na ścianie przy drzwiach niż przy krótszej ścianie?

  18. #9238

    Domyślnie

    na krótszej ścianie - nie wiem, wersję obok drzwi mamy przegadaną na wszelki wypadek - rura pójdzie trochę poniżej stropu i schowa się nad sufitem podwieszanym w kuchni- tam i tak idzie belka konstrukcyjna więc nie przeszkadza)
    musimy sie zdecydować już bo hydraulik wchodzi w pon.
    sedes na krótszej ścianie- nie wiem czy to będzie się dało fajnie zaaranżować? i co wtedy z tym kątem koło umywalek niewykorzystanym.

  19. #9239

    Domyślnie

    mam świeże zdjęcia od projektantki i sama nie wiem. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka.0000 (1).jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	374080Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka.0001 (1).jpg
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	374081

  20. #9240

    Domyślnie

    Cytat Napisał mahogany6 Zobacz post
    sedes na krótszej ścianie- nie wiem czy to będzie się dało fajnie zaaranżować? i co wtedy z tym kątem koło umywalek niewykorzystanym.
    Możesz w miejscu ścianki wc (z wizualki projektantki) zrobić płytką szafkę do sufitu. Warto w okolicach kibelka wygospodarować miejsce na utensylia potrzebne przy korzystaniu z bidetty - mydło, ręcznik, kosz na śmieci... Na całej lewej ścianie jest zabudowa kryjąca stelaż wc - już tam nie rysowałam żadnych wnęk i wbudowanych szafek ale oczywiście jak potrzebujesz to też mogą być. Kabina 100x80cm, blat z umywalkami 160cm, płytka szafka - 80cm szerokości.


Strona 462 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony