dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 479
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 9569
  1. #1001

    Domyślnie

    Spójrzcie proszę świeżym okiem na projekty mojej łazienki...to łazienka małżeńska więc nie boję się ciemnych kolorów. Jest tam sporo skosów więc ich jasny kolor też będzie rozjaśniał. Płytki to kolekcja kaleydos Pilch.

    Kilka wariacji ściany z wc i prysznicem:








    A teraz przechodzimy w prawo i warianty ściany z wanną. Wnęka chciałabym, żeby została biała tak jak jest, a półokrągła ściana będzie z mozaiki z innej kolekcji, lustro będzie duże na całej ścianie, wybudowana będzie szafka a na niej 2 nablatowe umywalki.







    Pomóżcie proszę. Macie pomysł jak ją udoskonalić?

  2. #1002

    Domyślnie

    1 poprosimy rzut z góry, choćby orientacyjny
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  3. #1003

  4. #1004

    Domyślnie

    Jeszcze raz moja Liryka Cersanitu









    Mi się teraz podoba a Wam Drodzy Forumowicze ?????

  5. #1005

    Domyślnie

    podoba mi się 2 wersja wanny, prysznica - ani jedna
    uważam, że te biało czarne paski są fajne, ale jeśli paski, to albo pionowe, albo poziome. u ciebie są oba, więc - moim zdaniem - wyszedł bajzel.
    myślę, że super by wyglądała jedna ściana taka pasiasta - np. ta z prysznicem i wcetem, do tego ciemno wkoło wanny i ciemno przy umywalkach. białe sprzęty i skosy zwównoważą ciemności.
    poza tym nie jestem w 100% przekonana do tego półokrągłego. w sensie - czy na półokrągłej ścianie (to jest fajne), dobrze będzie wyglądać duża tafla lustra? dwie ładne ozdobne ramy wyglądałyby fajniej.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #1006

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    podoba mi się 2 wersja wanny, prysznica - ani jedna
    uważam, że te biało czarne paski są fajne, ale jeśli paski, to albo pionowe, albo poziome. u ciebie są oba, więc - moim zdaniem - wyszedł bajzel.
    myślę, że super by wyglądała jedna ściana taka pasiasta - np. ta z prysznicem i wcetem, do tego ciemno wkoło wanny i ciemno przy umywalkach. białe sprzęty i skosy zwównoważą ciemności.
    poza tym nie jestem w 100% przekonana do tego półokrągłego. w sensie - czy na półokrągłej ścianie (to jest fajne), dobrze będzie wyglądać duża tafla lustra? dwie ładne ozdobne ramy wyglądałyby fajniej.
    mnie tez 2 wersja wanny.
    a prysznica żądna, bo albo poziome paski albo pionowe.
    Chociaż niepraktyczne to jest czarne nad wanna i pod prysznicem bo widać bardzo osad . Każda kropla wody zostawia ślad

  7. #1007

    Domyślnie

    Dzięki! ściana z prysznicem też do mnie nie przemawiała i brakowało mi ciemnego dekoru, który z całej kolekcji podobał mi się najbardziej. Wymyśliłam nową koncepcję - ściana z prysznicem pasiasta, ale tylko w pionie - ciemny dekor na WC, pod prysznicem i pod grzejnikiem przełamywany białą podstawową płytką (w drugiej wersji ma być przełamywany ciemną podstw. płytką to zobaczymy która wersja lepsza), ciemno przy wannie - ale przecięte to będzie w pionie listwami dekoracyjnymi (takimi jak na wannie) i wanna na gładko w jasnym lub ciemnym dekorze. MAm nadzieję, że zniknie bajzel jak wszystko będzie w pionie. Jak tylko dostanę wizualki to pokaże. Lustra na ścianie przemyślę....generalnie chcieliśmy tam poprowadzić listwe ledową żeby podświetlić lustro, no ale to wszystko zawsze mozna pozmieniac jeszcze.

  8. #1008

    Domyślnie

    Dla mnie ta ściana z prysznicem też nie jest dobrym rozwiązaniem, jakoś nie klei się do całości. A nie boisz się ciemnych płytek i wiecznego ich mycia? Wyglądają oczywiście efektownie ale to trochę jest udręka. Ale brakuje mi jakoegoś charakterystycznego elementu. Chcesz taką klasyczną wannę? Może lepiej by wyglądała narożna albo taka z stylu retro.

  9. #1009

  10. #1010

    Domyślnie

    Witajcie
    Walczę z projektem już 3 m-c. Mam wątpliwości co do ułożenia płytek na ścianie z kaloryferem i drzwiami. Proszę o opienię czy jest ok czy lepiej zrobić taką samą ścianę jak z oknem, czyli cała brązowa i pas płytek beżowych lub odwrotnie cała beżowa i pas płytek brązowych.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gotowa2.jpg
Wyświetleń:	487
Rozmiar:	91,0 KB
ID:	61047   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gotowa3.jpg
Wyświetleń:	362
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	61048   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	światła w K-G..jpg
Wyświetleń:	296
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	61049  

  11. #1011
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    domina80

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-222
    Posty
    8

    Domyślnie

    Według mnie jest ok.Ściana doskonale komponuje się z drzwiami .Ja bym tak zostawiła.

  12. #1012

    Domyślnie

    No kurcze ja się tylko boję żeby nie było za ciemno, sama mam te płytki w łazience mniej więcej w proporcjach pół na pół. Jeżeli masz dużo światła z okna to spokojnie może być tak, poza tym Twoja łazienka wygląda mi bardziej na pokój kąpielowy, więc jest duża i te kafle jej nie przytłoczą. Na pewno nie robiłabym odbicia ściany z oknem, tam wygląda to ok, ale na ścianie gdzie są drzwi nijak mi to nie pasuje... A tak poza projektem to mam nadzieje ze ten panel prysznicowy to tylko tak jest tam wsadzony, bo nijak do cortenów te wzory geometryczne nie pasują i ich kolor, podobnie jasny grzejnik będzie się strasznie rzucał w oczy. Pozdrawiam,

  13. #1013

    Domyślnie

    Łazienka jest średniej wielkości 10,5 m. Armatura, panel prysznicowy, grzejnik i inne dodatki są tylko tymczasowe na projekcie, inne będą.
    Mam nadzieję,ze nie wyjdzie za ciemna, na każdej ścianie jest beżowa płytka, podłoga bezowa. Okno jest spore 150 x 90 od strony zachodniej, więc w łazience sporo jest światła. Już oczoplasu dostaję od wizualizacji, projektant ma mnie dość i chyba przy tym projekcie zostanę.

  14. #1014

    Domyślnie

    cikyna a Ty jakiego producenta masz grzejnik?

  15. #1015

  16. #1016

    Domyślnie

    Proszę o rady do projektu łazienki na poddaszu. Jako, że łazienka na dole była zrobiona w "kanciastych", kształtach to na poddaszu chcemy zrobić ją bardziej obłą. Kolorystyka to szarości. Płytki z kolekcji Nowa Gala Signum SG12. Łazienka ma być tylko z wanną, z 2 umywalkami i miską wc. Jak najwięcej szafek, aby móc pochować wszystkie ręczniki, kosmetyki itp.
    To jest wstępna wizualizacja. Podoba się nam ten styl, ale wydaje mi się trochę monotematyczny. Zastanawiam się, czy nie ożywić tego trochę jakimiś aluminiowymi listwami albo dekorami. Meble zrobić w jakimś cieplejszym kolorze, jakiś brąz? Co sądzicie?






    Wannę chcemy taką:
    Ravak Evolution

    Umywalkę Roca Java:


    Nad resztą jeszcze się zastanawiamy.
    Wszelkie sugestie, mile widziane.
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  17. #1017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a jakie ma wymiary, bo wygląda na ogromną? Albo może rzut łazienki?

    Przy spadzistym stropie raczej wyciągnęłabym wannę ku środkowi łazienki:


    Aluminiowe listwy nie ocieplą wnętrza - ale może wąskie czerwone lub żółte dekory + czerwone/żółte dodatki?

  18. #1018

    Domyślnie

    Hej Elfir...Masz racje...Dopiero to teraz zauważyłem. Wanna miała być odsunięta od ścianki kolankowej, bardziej do środka łazienki, bo inaczej będzie za nisko. Projektantka chyba o tym zapomniała. Podłoga łazienki ma wymiar 4,4mx5m czyli jakieś 22m2 ale jest niska ścianka kolankowa bo ma tylko 60cm wysokości, więc na jednej ściance na której są widoczne wnęki, będzie zrobiona zabudowa z rigipsów, a wanna będzie przesunięta. i zabudowana na dole szafkami. Powierzchnia znacznie się zmniejszy do około 18m2 na podłodze.
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  19. #1019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to i tak duza powierzchnia - tym bardziej wyciągnij wannę na ukos, na środek, skoro masz niski skos.

  20. #1020

    Domyślnie

    Tylko, jak to będzie wyglądało? W takim przypadku, musiała by być inna wanna i inaczej zabudowana?
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

Strona 51 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony