dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 479
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 9569
  1. #1021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    takie wanny wychodzące na łazienkę widziałam już na zdjęciach, tylko nie pamiętam u kogo...u rasi?
    Może obejrzyj watek pochwalcie się łazienkami?

  2. #1022
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Witaj
    Bardzo mi się podoba wizualizacja, szarości, krągłości i biel ceramiki.
    A wanna jest po prostu cudna! Faktycznie może nieco dziwnie wyglądać tak zupełnie "goła" jak na rysunku Elfir, ale możnaby:
    1. wzdłuż prostego boku postawić murek, choć to będzie wyglądało równie dziwnie podejrzewam
    2. pozostawić ją równoległą do ścianki kolankowej, ale wysunąc tak, żeby zaczynała się na wysokości zabudowanych szafek



    na półce/wnęce nadal będzie można odstawić kosmetyki, szampony, albo np. świece i wino

    Co do kolorów, to osobiście pozostawiłabym szarości i biel, a bawiła się dodatkami. Do takiej łazienki będą pasowały różne kontrastowe kolory: oberżyna, czerwień, soczysta zieleń, fiolet, w zależności od Waszych upodobań. Pasek dekoru narzuci konkretne kolory, ograniczając wybór dodatków.
    To wg mnie. Ale generalnie łazienka świetna, i przede wszystkim ogromna!
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  3. #1023
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wow Maciej jaka ogromniasta ta łazienka, to jest pokój kąpielowy
    Mnie się ta szarość bardzo podoba, piszesz, że chcesz jak najwięcej szafek, to one już same w sobie ocieplą wnętrze, mnie się podoba drewno na blacie umywalkowym dobrane do koloru szafek ale to musi chyba w gust wpaść, no i dodatki np. czerwone i będzie świetnie. Oglądałam u kogoś szarą łazienkę z czerwonymi dodatkami i naprawdę bardzo to fajnie wyglądało tylko niestety nie pamiętam u kogo

  4. #1024

    Domyślnie

    Hej dziewczyny. Dzięki za odzew. Wiedziałem, że mogę na Was liczyć Co do wielkości łazienki to bez przesady Owszem, podłoga jest spora, ale przez te skosy, powierzchni użytkowej nie jest tak wiele. W projekcie, mam napisane, że powierzchnia użytkowa wynosi 13 m2.
    Co do szafek to myślałem o takim stylu:
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  5. #1025
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Myślę, że ten styl będzie dobry przy tych szarościach i kulistych umywalkach, mnie się podoba i dzięki tym meblom od razu jest cieplej w łazience

  6. #1026
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Bardzo fajny klimacik. Szarości plus drewno i...może pojedyncze otoczaki jako ozdoba?
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  7. #1027

    Domyślnie

    ja na starym kompie miałam taki projekt :/ ale kompa ukradli ;-(

    mi jakoś ta podłoga nie pasuje ;/ może jakieś inne ułożenie? albo niech to drewno sie jeszcze gdzieś pojawi?

  8. #1028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Koniecznie drewniane szafki, te, które pokazałeś, są świetne - ocieplą szare płytki To dobrze, że już teraz planujecie zrobić ich dużo - osobiście lubię łazienki, w których nie widać wszystkich akcesoriów na odkrytych półkach.
    Wanna wysunięta na środek to strzał w dziesiątkę Żadnego aluminium i czerwieni, ja przy szarych płytkach poszłabym raczej w naturę - jasne drewno, białe dodatki (ręczniki, pojemniki na mydło, itp.), szklane wazony z otoczakami, storczyki (wiem, wiem, trochę oklepane, ale pasowałyby!), klimat spa:




  9. #1029

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    ]...] szklane wazony z otoczakami, storczyki (wiem, wiem, trochę oklepane, ale pasowałyby!), klimat spa:
    Dzięki Ilona. Dokładnie o to nam chodzi Żeby zrobić takie małe, skromne SPA. Zauważcie, że chcemy, żeby wanna znajdowała się pod oknami w dachu. Fajnie będzie się tam rozłożyć z żonką w bezchmurną noc z lampką wina lub szampana i patrzeć w rozgwieżdżone niebo

    Co do ilości drewna, to tak nie możemy znowu za bardzo szaleć, bo niestety koszty nas hamują. Na pewno nie zrobimy takiego blatu pod umywalką z drewna tak jak na tych przykładach, bo niestety wiem, że takie cudo dużo kosztuję. Zastanawiam się za to nad drewnopodobnymi płytkami coś w ten deseń jak te z kolekcji Paradyża: Noce by My Way


    Dalibyśmy je tylko na blat i np na tej ściance z kibelkiem?
    Co sądzicie? Jeżeli nie te płytki to może inne.

    Cytat Napisał kkkamilka Zobacz post
    ja na starym kompie miałam taki projekt :/ ale kompa ukradli ;-(
    mi jakoś ta podłoga nie pasuje ;/ może jakieś inne ułożenie? albo niech to drewno sie jeszcze gdzieś pojawi?
    Czy podejrzewasz mnie o kradzież?
    Co do podłogi, to twórczość własna projektantki. Tak w ogóle to chcemy dać na podłogę taką samą płytkę, jak mamy na dole w łazience czyli NovaBell Naturall Wood tylko że szarą ROVERE BLANC:

    Bardzo nam się podoba i jesteśmy z niej zadowoleni.
    Od 03.09.2011 nareszcie mieszkamy

  10. #1030

    Domyślnie

    czy ktoś korzystał z uslugi projektowania ze strony http://www.lazienki24.pl/ i jest zadowolony? szukam opinii
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  11. #1031
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _lisa

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    34
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Może i mi uda się uzyskać jakieś pomocne podpowiedzi do mojego projektu

    Pierwsze pomieszczenie to maleńkie WC w którym ma się zmieścić prysznic, planujemy zrobić je w biało - czarnym (antracytowym) kolorze:







    Na podłogę coś w stylu Zirconio
    Dekor
    Mozaika i biała płytka 20x60 na ścianach


    Natomiast drugą łazienkę z wanną chcieliśmy w kolorze szarości, orzecha i bieli:





    Ostatnio edytowane przez _lisa ; 20-06-2011 o 09:10

  12. #1032

    Domyślnie

    nie podoba mi sie ten pasek czarny na zabudowie wc. lepiej by wyglądał chyba umieszczony centralnie albo w ogóle - zabudowa w bueli
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  13. #1033
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Przy spadzistym stropie raczej wyciągnęłabym wannę ku środkowi łazienki:
    Wg mnie świetny pomysł Elfir! zwłaszcza tak pod skosem ta wanna - coś się wtedy dzieje w łazience

  14. #1034
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _lisa

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    34
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mi też średnio się podoba ten pasek na kibelku ...tylko płytki mają wymiar 20x60 i jak nie będzie dekoru to będą dołączone takie ścinki białej glazury.
    Ew. myślałam o zabudowaniu płytką podłogową ale powiedzieli mi, że będzie za dużo kolorów na ścianie ...zgłupieć można ;(

  15. #1035

    Domyślnie

    koncepcja jest ciekawa, zastanawia mnie jak to będzie wyglądało na żywo i czy łazienka się wizualnie nie zmniejszy. Może zaburzyć się jej przestrzeń i ciężko będzie wszystko dopasować. Ale mogę się mylić.

  16. #1036

    Domyślnie

    Cytat Napisał _lisa Zobacz post
    Mi też średnio się podoba ten pasek na kibelku ...tylko płytki mają wymiar 20x60 i jak nie będzie dekoru to będą dołączone takie ścinki białej glazury.
    Ew. myślałam o zabudowaniu płytką podłogową ale powiedzieli mi, że będzie za dużo kolorów na ścianie ...zgłupieć można ;(
    tak sadzilam
    jestem wobec tego za biela na gebericie, ten pasek nie-centralnie i nie w kolorze spod prysznica zupełnie mi sie nie widzi
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  17. #1037
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    lisa, a ja przyczepię się do drugiej łazienki Koncepcja kolorystyczna bardzo fajna, ale inaczej rozmieściłabym te materiały. Na podłodze ciemne płytki, takie jak na obudowie wanny, zabudowa szafkowa cała w bieli, a obudowa geberitów z drewnianych deseczek. Wtedy te fronty też można wykonać z drewna i nie będą się tak rzucały w oczy. I jeszcze obniżyłabym kafelki o jeden pasek, żeby kończyły się na wysokości zabudowy geberitu.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  18. #1038
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _lisa

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    34
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    tak sadzilam
    jestem wobec tego za biela na gebericie, ten pasek nie-centralnie i nie w kolorze spod prysznica zupełnie mi sie nie widzi
    Dziękuję za podpowiedź Poproszę o zlikwidowanie paseczka
    A jeszcze czekam na decyzję czy uda się geberita wsadzić bardziej w ścianę (nad kibelkiem jest piecyk także miejsce powinno być)

  19. #1039
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    _lisa

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    34
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda 34 Zobacz post
    lisa, a ja przyczepię się do drugiej łazienki Koncepcja kolorystyczna bardzo fajna, ale inaczej rozmieściłabym te materiały. Na podłodze ciemne płytki, takie jak na obudowie wanny, zabudowa szafkowa cała w bieli, a obudowa geberitów z drewnianych deseczek. Wtedy te fronty też można wykonać z drewna i nie będą się tak rzucały w oczy. I jeszcze obniżyłabym kafelki o jeden pasek, żeby kończyły się na wysokości zabudowy geberitu.
    Brzmi ładnie tylko nie wiem czy moja łazienka nie jest za mała na taką ilość antracytowego koloru :/
    Na wannę i obudowę kibelków wybraliśmy:
    - obawiam się, że na podłodze płytka z takimi nierównościami byłaby koszmarna w myciu
    A jeżeli chodzi o szafki zawsze można wybrać zbliżony kolor do płytki ...może lepiej by wyglądały ciemne przy zabudowanych kibelkach?
    A na podłogę wymarzyłam sobie:



    wydaje mi się, że taka podłoga ociepli łazienkę i rozważałam zrobienie blatu z tej płytki ...ale nie wiem czy to się nadaje
    Z wysokością też miałam problem ...ale może faktycznie płytka na równo z zabudową lepiej wyjdzie.
    A jakiego jesteście zdania w kwestii zakończenia płytek (chodzi mi o dekor, paseczek oddzielający płytkę od farby) ?
    I jeszcze chciałam się podpytać czy lepiej wyglądałby spadający orzechowy blat a w środku białe szafeczki?

  20. #1040

    Domyślnie

    To i ja się pochwalę na razie tylko projektem łazienki (rodziców), ale płytki dziś przyjechały i jak tylko glazurnik skończy kotłownie to zabiera się za łazienkę.

    Płytki to Genezo z Paradyża.



    Więcej fotek na blogu budowlanym Projekt Łazienki
    Ostatnio edytowane przez fanta001 ; 20-06-2011 o 19:36
    Moja budowa - Ambrozja 2, Salomea 2M, a także inne ważne informacje związane z budową domu
    E-Papierosy forum

Strona 52 z 479

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony