dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 101

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie jeszcze będzie przepięknie, czyli do dwóch razy sztuka :)

    Witam serdecznie w moich skromnych i na razie pustych progach. niektórzy może jeszcze mnie pamiętają - więc spieszę z małymi wyjaśnieniami mojego ponad półrocznego milczenia. Nie ma Kaliny, jest za to wyrok sądu i komornik usiłujący odzyskać nasze pieniądze...
    A tymczasem...Jest nowy Dom... Zupełnie inny, w mniej widowiskowym miejscu,ale za to wszystko od strony prawnej jest z nim w porządku i na przełomie lipca/sierpnia startujemy z wykańczaniem. na początek skany rzutów
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parter.jpg
Wyświetleń:	287
Rozmiar:	83,1 KB
ID:	322020Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pietro.jpg
Wyświetleń:	197
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	322021

    dom jest...ogromny... blisko 290 m2 .Najpierw nas to przeraziło,ale po dwóch dniach rozmyślań stwierdziliśmy, że w zasadzie znajdujemy przeznaczenie dla każdego z pomieszczeń, poza tym oprócz naszej trójki docelowo za x lat ma mieszkać z nami mama M a obecnie mieszka kilka mniejszych i większych "futer" , więc - klamka zapadła Liczę, że z Waszą pomocą uda mi się stworzyć nasze Miejsce na Ziemi

    na początek kilka inspiracji do małej łazienki, a raczej "wc dla gości" na parterze. M upiera się,żeby wepchnąc tam natrysk, jako,że będzie to pierwsza wykańczana łazienka,natomiast ja liczę po cichu,że los się uśmiechnie i kolejna transza od komornika wystarczy na chociaż częsciowe zrobienie naszej łazienki przy sypialni. Łazienka na piętrze raczej poczeka na lepsze czasy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	duża łązienka i sypialnia.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	59,9 KB
ID:	322024Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wc gości.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	40,5 KB
ID:	322025

    przepraszam za jakośc ale skany są marne...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	353
Rozmiar:	82,2 KB
ID:	322026

    jeśli zdjęcie jest własnością kogoś z forum i nie życzy sobie on aby tu było,proszę o priv- usunę
    Ostatnio edytowane przez fafulja ; 25-06-2015 o 21:09

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony