dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem z wypadaniem zawiasu

    Witam
    Borykam się z wypadaniem elementu który jest w środku zawiasu. Załączę zdjęcie żeby wszystko było jasne.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20150626_16_08_40_Pro.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	322187

    Ta jakby szpilka która jest w środku, po kilku dniach otwierania zaczyna się wysuwać w dół. Na tym elemencie standardowo jest plastykowa nasadka ale nie da się użytkować drzwi bo po wysunięciu tego elementu drzwi zaczynają skrzypieć. Do tej pory dobijałem młotkiem ten element ale przyszedł czas żeby załatwić to raz na zawsze więc pomyślałem żeby włożyć tą "szpilkę" od góry tyle tylko, że musiał bym kuć w ścianie bo od ściany do zawiasu jest 3cm(stare budownictwo, drzwi we wnęce)
    Teraz moje główne pytanie, czy w takiego typu zawiasach da się włożyć "szpilkę" od góry ?

  2. #2

    Domyślnie

    Da się. Zawias jest odwracalny lewy-prawy więc się da. Bolec się wysuwa bo jest uszkodzony sprężynujący drucik który zapobiega temu wysuwaniu. Wymienić zawias i po sprawie, na moje oko to stare GU.

  3. #3

    Domyślnie

    Zdecydowanie lepiej będzie zaprosić do domu jakiegoś serwisanta, który dobierze odpowiedni oraz zmieni Ci zawias. Załatwisz sprawę raz na zawsze i bez kombinowania pod górę. Koszta znikome a efekt pewny.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony