dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Obudowa Geberitu

    Witam.
    Chciałam Was zapytać, czy istnieje szansa zabudowania Geberitu płytką 50 cm? Wybrałam konkretną kolekcję, płytka 50 cm, a Geberit jak się okazuje również ma 50 cm (samego stelażu). Docelowo, zabudowa Geberitu miała być wykonana inną płytką, tak aby się to odcinało. Teraz nie mam pojęcia co robić, a cięcie dekorów jakoś słabo mi się widzi. Poradzono mi kupno mniejszego stelaża innej firmy (m.in. Cersanit). Czy to rozsądny wybór? Warto kupować coś z troszkę "gorszej półki"? Proszę Was o porady

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    No innego wyjącia nie masz jak tylko węższy stelaż , jeśli oczywiście nie chcesz ciąć dekora

  3. #3

    Domyślnie

    A czy węższy jest w jakimś stopniu gorszy od tego normalnego?

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie jest gorszy ani trochę . Kwestia ile kto ma miejsca i np , tak jak u ciebie Kwestia dekorów . Dobrze że myślisz o tym teraz a nie po zabudowie . Różne droższe i tańsze zdarzało mi się montować i jest Ok a działają już kilka ładnych lat ....

  5. #5

    Domyślnie

    A czy całe komplety np. Cersanitu lub Koła są warte uwagi? Czy tylko Geberit?
    Zastanawiam się czy nie obudować tego płytką 60 cm, bo znalazłam bardzo podobną w innej serii. Tylko pytanie jak to będzie wyglądać przy pozostałych płytkach 50 cm :/

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kamihi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Garnek
    Kod pocztowy
    42-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Są warte można brać śmiało .

  7. #7

    Domyślnie

    Zanim zdecydujesz sie na stelaż , to musisz wiedziec o dwóch sprawach . po pierwsze - każdy stelaż ma kilka przyciskow dedykowanych i zadne inne nie bedą pasowały . Po drugie - dostepność części zamiennych . W stelazach psują się dwie rzeczy : zawór napełniający i zwór spustowy . Jak więc jest z dostępnością częsci zamiennych po latach?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony