dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 65

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał MWM Zobacz post
    Nikt??? Za dużo pewnie napisałem
    Krótko mówiąc dom z katalogu to, przy takich warunkach chybiony pomysł. Projekt indywidualny i będziesz miał dom i oryginalny i wygodny i (jest szansa) tańszy od tego z katalogu.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  2. #2

    Domyślnie

    No cóż jakby lekko za późno na to.
    Projekt kupiony, pozwolenie na budowę wydane.
    Jaki buduję dom???? nie wiem, Asolt liczy Pewnie wyjdzie coś pomiędzy 4 i 5L

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    beton44

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    4.848

    Domyślnie

    Cytat Napisał MWM Zobacz post
    No cóż jakby lekko za późno na to.
    Projekt kupiony, pozwolenie na budowę wydane.
    Nu to o czym wątek ? Wszystko już ustalone, jakieś tam poziomy zero, rzędne, fundamenty itp ?

    Wypada zbudować zgodnie z projektem.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał beton44 Zobacz post
    Nu to o czym wątek ? Wszystko już ustalone, jakieś tam poziomy zero, rzędne, fundamenty itp ?

    Wypada zbudować zgodnie z projektem.
    Projekt kupiony ale standardowy.
    Fundamenty nie pasują do ukształtowania terenu i nie były modyfikowane.
    Kier-Bud powiedział, że dostosujemy na miejscu.....i poleca opcję 2 fundamenty schodkowe z piwnicą.
    Nie chcę tego jednak tak zostawiać na ostatnią chwilę.

    Chcę mieć zaprojektowane podpiwniczenie przez konstruktora ale jak zacząłem do nich chodzić to zaczeli pytać..... a może płyta??? a może płyta częściowa??? a może na słupach????

    SKĄD JA MAM TO WIEDZIEĆ?

    Rozumiem, że został popełniony błąd i powinienem wymóc przeróbkę fundamentów już na procesie adaptacji, no ale mleko się jakby już rozlało.
    Nie chcę popełnić błędu drugi raz i chcę aby zaprojektował fundamenty pozadny konstruktor....
    Każdy mówi, że właściwie każde rozwiązanie jest możliwe a ja musze wybrać to co mi pasuje....
    Stąd ten temat bo może ktoś ma doświadczenie budowy na takim stoku i może polecić któreś rozwiązanie.

    Dziękuję Łukaszowi80 za jego opinię to już jakiś głos w temacie.
    Jaki buduję dom???? nie wiem, Asolt liczy Pewnie wyjdzie coś pomiędzy 4 i 5L

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał MWM Zobacz post
    No cóż jakby lekko za późno na to.
    Projekt kupiony, pozwolenie na budowę wydane.
    Piwnicę i tak musisz zrobić, czy to na płycie, czy na ławie. Pytanie czy jest sens ją zasypywać.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony