dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Odświeżenie sufitu oraz ściany

    Witam, mam pewien problem
    Chciałbym "odświeżyć" sufit oraz jedną ścianę (na której znajduje się okno).
    Zacznijmy od sufitu. Sufit jest dość nierówny, ma wiele małych dziurek i nie do końca wiem jak się za to zabrać. Chciałem wypełnić te ubytki gipsem szpachlowym, a następnie wyrównać cały sufit w miarę możliwości gładzią szpachlową, lecz nie wiem czy takowe rozumowanie jest dobre, proszę o jakiekolwiek wskazówki jak się za to zabrać.
    Druga sprawa to ściana, na której znajduje się okno. Ściana, podobnie jak sufit posiada wiele małych dziurek oraz generalnie jest nierówna. Przy samym oknie kawałek ściany pomalowany jest farbą olejną, co z tym zrobić?

    Załączam zdjęcia dla lepszej orientacji odpowiadających.

    Róg ściany oraz kawałek, który pomalowany jest farbą olejną:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	róg.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	323366

    Sufit:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sufit.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	323367

    Ściana:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ściana.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	323368



    Jeśli to nie ten dział, proszę o przeniesienie. Pozdrawiam i liczę na odzew

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    dobrym rozwiązaniem do wykończenia ścian jest zastosowanie wykończeniowej gładzi szpachlowej ACRYL-PUTZ® FS20 FINISZ: http://www.acrylputz.pl/produkty/gla...tz-fs20-finisz. Gotowa do użycia gładź może być aplikowana metodą ręczną lub maszynową. Produkt łatwo się nakłada i szlifuje, zapewniając śnieżnobiałe, idealnie gładkie ściany.
    Przed aplikacją gładzi polecam zagruntowanie ścian gruntem polimerowym ACRYL-PUTZ® GU 40: http://www.acrylputz.pl/produkty/gru...nt-uniwersalny Zapobiega on zbyt szybkiemu oddawaniu wody do podłoża. Zwiększa też przyczepność oraz zapewnia prawidłowe wysychanie nakładanych później wyrobów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony