dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 155 z 155
Pokaż wyniki od 3.081 do 3.092 z 3092
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk

Domyślnie

Psa nie zabrali to po co czwarta kamizelka?
    Bo wiesz... to jest islam. Pies jest cenny. Trzeba o niego dbać!

Adam M.
    jak jestem potrzebny to: adam@mechatronix.com.pl

ELITA FORUM (min. 1000)
    berthold61

Kod pocztowy
    41-711

Domyślnie

Jednym słowem aż chciało by się ze względu na tych ciapatych szanować nasz obecny rząd , na zachodzie tego tałajstwa w brud na wschodzie i ruskiego jeszcze więcej i oni też są tak samo posrani poprawnością polityczną tak jak na zachodzie o dziwo , tak samo za powiedzenie czegoś złego o muzułmanach można iść do ciupy normalna nowość dla mnie a myślałem że Putin ma jaja a tu dupa na całego , tego dziadowstwa ciapatego nie ma tylko w tak zwanej grupie Wyszechradzkiej oby tak zostało

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie

Domyślnie

Pewien klucz kryje się pod J9 1 do 41. Szczególnie pierwsze wyrazy kryją odpowiedź. Muzułmanie są nam potrzebni do naszego nawrócenia, a później nawrócenia ich.

Fatima to też bardzo ciekawa nazwa swoją drogą..

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi

Domyślnie

Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Psa nie zabrali to po co czwarta kamizelka?
    Bo wiesz... to jest islam. Pies jest cenny. Trzeba o niego dbać!

Adam M.
    Psy nie należą do zwierząt ulubionych przez muzułmanów.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Zwierzęta_w_islamie

http://www.zpazurem.pl/artykuly/jak_...co_na_to_koran
    "GDY WIEJE WIATR HISTORII,
    LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
    ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST
    TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM".
    K.I. Gałczyński
    Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia. M.L. King
    powieść w odcinkach
    mój remont
    Mój nowy dom

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie

Domyślnie

Oj tam oj - idą do nas bracia muzułmanie - bo ich Bóg do nas prowadzi co by im ukazać Prawdę Drogę i Życie.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk

Domyślnie

"Psy nie należą do zwierząt ulubionych przez muzułmanów. "

Wieść gminna niesie, ze muzułmanie kochają kozy.
    Psów raczej nie.
    Ale trzymają też psy.
    Wprawdzie..."Ulubionym zwierzęciem Proroka był kot imieniem Muezza" (to z podanego linku)
    No to co?
    Nasz nadprezes też ma ulubionego kota.
    Lepiej jest nam od tego?

Adam M.
    jak jestem potrzebny to: adam@mechatronix.com.pl

Domyślnie

Zamach w Londynie - relacja - "napastnik został zastrzelony" OK byli policjanci i wykonali swoją prace - obronili społeczeństwo przed większa ilością ofiar. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Teraz obejrzałem sobie Kolonke i wygladalo to tak. Policja tam była nieuzbrojona, islamista atakował z nożem kolejnego policjanta i został wtedy zastrzelony rzez OCHRONIARZA POLITYKA który miał broń. Jakis lewacki indoktryner multi culti ma przybocznego ochroniarza z giwera które ma go bronić i w takich sytuacjach moze czuć sie bezpiecznie. Ten sam lewak łażący z ochroniarzem w parlamencie rząda aby sprowadzac wiecej islamistów. Jakis totalny Paradoks - wystawia na cel społezeństwo a sam moze się czuć bezpiecznie/...

Swiat oszalał - albo raczej lewactwo oszalało...

Domyślnie

Przekaz z "lini frontu". Czy lewak w parlamencie z ochrona z giwerami ma o tym pojecie ?

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pr...swiata-2017-03

Domyślnie

Cytat Napisał grend Zobacz post
    Teraz obejrzałem sobie Kolonke i wygladalo to tak. Policja tam była nieuzbrojona, islamista atakował z nożem kolejnego policjanta i został wtedy zastrzelony rzez OCHRONIARZA POLITYKA który miał broń. Jakis lewacki indoktryner multi culti ma przybocznego ochroniarza z giwera które ma go bronić i w takich sytuacjach moze czuć sie bezpiecznie. Ten sam lewak łażący z ochroniarzem w parlamencie rząda aby sprowadzac wiecej islamistów. Jakis totalny Paradoks - wystawia na cel społezeństwo a sam moze się czuć bezpiecznie/...

Swiat oszalał - albo raczej lewactwo oszalało...
    Odpuść sobie te multi-emotikony (są na poziomie gimnazjum).

Czy Kaczyński ma ochroniarza z bronią czy bez broni?
    Czy ten ochroniarz Kaczyńskiego chroni także Kaczyńskiego w Sejmie ?
    Ma w Sejmie broń?
    Nie widzisz analogii ?

Najważniejsze to napisać:
    Jakis lewacki indoktryner multi culti ma przybocznego ochroniarza z giwera które ma go bronić i w takich sytuacjach moze czuć sie bezpiecznie. Ten sam lewak łażący z ochroniarzem w parlamencie
    To nie jest odpowiednik J. Kaczyńskiego ??

Domyślnie

Max Kolonko
    https://dorzeczy.pl/swiat/25588/Po-z...ie-zbroic.html
    Radykalny islam znów zaatakował w Europie.
    Zamachowiec o mały włos nie wyciął w pień połowy parlamentu – mówi o ataku w centrum Londynu Mariusz Max Kolonko.
    – Albo będziemy się zbroić, albo zostaną po nas popioły – podkreśla.

Domyślnie

d7d - wogóle zrozumiałes co napisalem ?
    To może dam inny przykład

Mam zarazki czarnej dzumy i antidotum. Ze wzgedu na poprawnośc polityczna i nowoczesność postanawiam dżume wyekspediować wśród mieszkańców. Chce przkonac mieszkańców że można z tym żyć i się do dźumy dostosować aby pokazać całemu światu jak u nas kwitnie tolerancja. Oczywiście są ofiary smiertelne bo społeczeństwo nie ma ochrony. Mimo to czuje że znowu zrobiliśmy kolejny krok w nowoczesność i tolerancję....
    ... najwazniejsze - mnie to nie dotyczy bo jak się zaraże to mam antidotum, a po drugie mieszkam w swojej rezydencji za miastem i tak naprawde nie mam kontaktu ze społeczeństwem i niby od kogo mam się zarazić ???

Teraz mój przekaz bedzie prostszy do zrozumienia ?

Domyślnie

Cytat Napisał grend Zobacz post
    d7d - wogóle zrozumiałes co napisalem ?
    To może dam inny przykład

Mam zarazki czarnej dzumy i antidotum. Ze wzgedu na poprawnośc polityczna i nowoczesność postanawiam dżume wyekspediować wśród mieszkańców. Chce przkonac mieszkańców że można z tym żyć i się do dźumy dostosować aby pokazać całemu światu jak u nas kwitnie tolerancja. Oczywiście są ofiary smiertelne bo społeczeństwo nie ma ochrony. Mimo to czuje że znowu zrobiliśmy kolejny krok w nowoczesność i tolerancję....
    ... najwazniejsze - mnie to nie dotyczy bo jak się zaraże to mam antidotum, a po drugie mieszkam w swojej rezydencji za miastem i tak naprawde nie mam kontaktu ze społeczeństwem i niby od kogo mam się zarazić ???

Teraz mój przekaz bedzie prostszy do zrozumienia ?
    Twój przekaz jest dziwny, absurdalny i nie odnoszący się ani do ataku w Londynie i zabicia terrorysty ani do mojego stwierdzenia o ochroniarzu Kaczyńskiego.
    Ochroniarz "lewaka" (skąd to wiesz i co to znaczy lewak?) zastrzelił napastnika (terrorystę) a ty piszesz że "lewak" to ma dobrze bo miał ochroniarza z pistoletem i chce sprowadzić więcej islamistów.
    Jak się nazywa ten "lewak" ?

w ogóle pisze się rozdzielnie.
    "Ten sam lewak łażący z ochroniarzem w parlamencie rząda aby sprowadzac wiecej islamistów."
    "rząda" pisze się "żąda", ale jest też "rządzić".

Strona 155 z 155

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia