dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 153 z 153
Pokaż wyniki od 3.041 do 3.054 z 3054
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariusz05

Domyślnie

Na początek to wydaliłbym tego imama Poznania pod zarzutem nawoływania do wojny z chrześcijanami,nawoływania do pobierania haraczu za tzw. ochronę i szkalowania polskich obywateli.Za każdego uchodźce który przewiną się przez RP.odliczyłbym 250 tys.z wpłat do unijnego budżetu. Poza tym napisał żeby udowodnili na 100% pochodzenie tych imigrantów, ponieważ nie chcemy żadnych bandytów, terrorystów, ekstremistów,zwalczających się nawzajem grup etnicznych i wyznaniowych .Ewentualnych imigrantów zamknąć w obozach przejściowych tak jak to robili Niemcy w latach 80 tych.Uznanie słowa Allach Akbar za antydemokratyczne i antychrześcijańskie,używający to delikwent dostałby tak jak w Arabi Saudyjskiej (za posiadanie krzyżyka na szyji )odpowiednią kare cielesną a następnie byłby wydalony z terytorium RP. To coś na temat Panujący w Arabii Saudyjskiej wahhabizm dąży do całkowitego oczyszczenia „świętej ziemi Proroka Mahometa” ze wszystkich innowierców.W kraju tym obowiązuje całkowity zakaz praktykowania religii innej niż islam. Oficjalnie 100%% ludzi zamieszkujących w Arabii Saudyjskiej to muzułmanie. Nie można nosić krzyżyka, posiadać Biblii ani publicznie modlić się inaczej niż zakłada to islam. W kraju działa niemal wszechwładna policja religijna – Muttawa. Jej oficjalna nazwa to Komitet ds. Rozpowszechniania Cnót i Zapobiegania Występkom. Chrześcijanie, jeśli zostaną oskarżeni o nieprawowierną modlitwę lub posiadanie nielegalnych materiałów religijnych, trafiają tam do więzień i są torturowani. Nakłania się ich do wyparcia się wiary i przyjęcia islamu. Nawet w ambasadach – którym tradycyjnie przysługiwało prawo kaplicy – nie można zorganizować miejsca kultu innego niż muzułmański. Nic dodać nic ująć wprowadzic to samo w Polsce w stosunku do przybywających muzułmanów i będziemy mieli z nimi spokój a jak nie to policja i wpierdol.
    Z ostatniej chwili
    Strzelanina w Londynie przed brytyjskim parlamentem! Doszło do zamachu terrorystycznego

https://ndie.pl/strzelanina-londynie...m-parlamentem/
    Ostatnio edytowane przez mariusz05 ; Dzisiaj o 17:31

Domyślnie

Cytat Napisał mariusz05 Zobacz post
    Strzelanina w Londynie przed brytyjskim parlamentem! Doszło do zamachu terrorystycznego
    Najważniejsze, że bawiący z wizytą w Londynie Jego Najzajebistość Prezes Polski, w tym ataku w ogóle nie ucierpiał. O czym zaniepokojony lud ciemny, poinformowała przed chwilą gosposia Mazurek.

PS
    Ty Proktowklejka, jak już wklejasz z netu całe akapity jako swoje, to chociaż czcionkę dopasuj, bo obciach .

ELITA FORUM (min. 1000)
    berthold61

Kod pocztowy
    41-711

Domyślnie

Cytat Napisał mariusz05 Zobacz post
    Na początek to wydaliłbym tego imama Poznania pod zarzutem nawoływania do wojny z chrześcijanami,nawoływania do pobierania haraczu za tzw. ochronę i szkalowania polskich obywateli.Za każdego uchodźce który przewiną się przez RP.odliczyłbym 250 tys.z wpłat do unijnego budżetu. Poza tym napisał żeby udowodnili na 100% pochodzenie tych imigrantów, ponieważ nie chcemy żadnych bandytów, terrorystów, ekstremistów,zwalczających się nawzajem grup etnicznych i wyznaniowych .Ewentualnych imigrantów zamknąć w obozach przejściowych tak jak to robili Niemcy w latach 80 tych.Uznanie słowa Allach Akbar za antydemokratyczne i antychrześcijańskie,używający to delikwent dostałby tak jak w Arabi Saudyjskiej (za posiadanie krzyżyka na szyji )odpowiednią kare cielesną a następnie byłby wydalony z terytorium RP. To coś na temat Panujący w Arabii Saudyjskiej wahhabizm dąży do całkowitego oczyszczenia „świętej ziemi Proroka Mahometa” ze wszystkich innowierców.W kraju tym obowiązuje całkowity zakaz praktykowania religii innej niż islam. Oficjalnie 100%% ludzi zamieszkujących w Arabii Saudyjskiej to muzułmanie. Nie można nosić krzyżyka, posiadać Biblii ani publicznie modlić się inaczej niż zakłada to islam. W kraju działa niemal wszechwładna policja religijna – Muttawa. Jej oficjalna nazwa to Komitet ds. Rozpowszechniania Cnót i Zapobiegania Występkom. Chrześcijanie, jeśli zostaną oskarżeni o nieprawowierną modlitwę lub posiadanie nielegalnych materiałów religijnych, trafiają tam do więzień i są torturowani. Nakłania się ich do wyparcia się wiary i przyjęcia islamu. Nawet w ambasadach – którym tradycyjnie przysługiwało prawo kaplicy – nie można zorganizować miejsca kultu innego niż muzułmański. Nic dodać nic ująć wprowadzic to samo w Polsce w stosunku do przybywających muzułmanów i będziemy mieli z nimi spokój a jak nie to policja i wpierdol.
    Z ostatniej chwili

https://ndie.pl/strzelanina-londynie...m-parlamentem/
    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Najważniejsze, że bawiący z wizytą w Londynie Jego Najzajebistość Prezes Polski, w tym ataku w ogóle nie ucierpiał. O czym zaniepokojony lud ciemny, poinformowała przed chwilą gosposia Mazurek.

PS
    Ty Proktowklejka, jak już wklejasz z netu całe akapity jako swoje, to chociaż czcionkę dopasuj, bo obciach .
    Bo on nie tak wprawiony jak Liwko , ten to mistrz wklejania

Domyślnie

Dzisiaj eurokraci wyznawcy bożka poprawności politycznej złożyli kolejne ofiary w Londynie - 4 zabitych, 20 rannych...... Co będzie dalej / Czy cos się zmieni ? Watpię... chyba zmieni się jedno że po Francji ciagły stan wyjakowy będzie w Niemczech Belgi...

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi

Domyślnie

PS
    Za to szkolny kolega Żorża Ponimirskiego znalazł się w samym epicentrum. Jemu oczywiście wolno bawić gdzie chce.
    http://fakty.interia.pl/swiat/news-a...ow,nId,2372575
    "GDY WIEJE WIATR HISTORII,
    LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
    ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST
    TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM".
    K.I. Gałczyński
    Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia. M.L. King
    powieść w odcinkach
    mój remont
    Mój nowy dom

Domyślnie

Cytat Napisał grend Zobacz post
    Dzisiaj eurokraci wyznawcy bożka poprawności politycznej złożyli kolejne ofiary w Londynie - 4 zabitych, 20 rannych...... Co będzie dalej / Czy cos się zmieni ? Watpię... chyba zmieni się jedno że po Francji ciagły stan wyjakowy będzie w Niemczech Belgi...
    Spokojnie, nie histeryzuj tak. Jutro u nas kolejni chrześcijanie złożą ofiary ze swoich. Wykąpią we wrzątku, zgwałcą na oczach matki, śmiertelnie strzelą w główkę z pięści i to w ciągu zaledwie jednego tygodnia.
    Fakt, nie potrafią ci nasi cywilizowani katolicy jeszcze tak efektownie zabijać jak muzułmanie, ale dzięki temu nikt nie musi w kraju wprowadzać stanu wyjątkowego.

Domyślnie

Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Za to szkolny kolega Żorża Ponimirskiego znalazł się w samym epicentrum. Jemu oczywiście wolno bawić gdzie chce.
    5
    Rzeczywiście, ten bawi się za twoje i nawet nie raczył się zapytać czy może.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi

Domyślnie

Rzeczywiście, ten bawi się za twoje i nawet nie raczył się zapytać czy może.
    Myślę, że jeszcze długo będzie bawił za moje.
    "GDY WIEJE WIATR HISTORII,
    LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
    ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST
    TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM".
    K.I. Gałczyński
    Ten kto biernie akceptuje zło, jest za nie tak samo odpowiedzialny jak ten, co je popełnia. M.L. King
    powieść w odcinkach
    mój remont
    Mój nowy dom

Domyślnie

Spokojnie, nie histeryzuj tak. Jutro u nas kolejni chrześcijanie złożą ofiary ze swoich. Wykąpią we wrzątku, zgwałcą na oczach matki, śmiertelnie strzelą w główkę z pięści i to w ciągu zaledwie jednego tygodnia.
    Fakt, nie potrafią ci nasi cywilizowani katolicy jeszcze tak efektownie zabijać jak muzułmanie, ale dzięki temu nikt nie musi w kraju wprowadzać stanu wyjątkowego.
    Nie histeryzuję - nie interesuje mnie już czy dzisij np zostało zgwałconych 50 Szwedek, czy w szkołach dzieciaczki muzułmańskie pobiły dzisiaj 1000 białych dzieci i czy rozrywkowi muzułmanie grupowo nie odesłali kolejnych 200osób do szpitala - do tego juz przywykłem i to juz jest standardem - ale jakos morderstwa jeszcze na mnie działają

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk

Domyślnie

Jakie morderstwa?
    Przecież to tylko ubogacanie!
    Do tego... mało nachalne.
    Tylko 20 ubogaconych w tym czterech chyba mocno.

Adam M.
    jak jestem potrzebny to: adam@mechatronix.com.pl

Domyślnie

Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Jakie morderstwa?
    Przecież to tylko ubogacanie!
    Do tego... mało nachalne.
    Tylko 20 ubogaconych w tym czterech chyba mocno.

Adam M.
    zapomniałem o retoryce - to mam inna wersje
    Kolejne ofiary zostały ubogacone na ołtarzu poprawnosci politycznej
    przy akompaniamencie lewackiego bełkotu i rysowaniu kredkami

Mozna ironizować a rodziny cierpią a lewacy cały czas bredzą...

Domyślnie

Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Myślę, że jeszcze długo będzie bawił za moje.
    To zupełnie jak prezes. Nada się bawi od dosyć dawna za moje. Chyba nawet jeszcze dużej niż przyjaciel Żorża .
    Po co ta małostkowość ?

Domyślnie

Cytat Napisał grend Zobacz post
    Nie histeryzuję - nie interesuje mnie już czy dzisij np zostało zgwałconych 50 Szwedek, czy w szkołach dzieciaczki muzułmańskie pobiły dzisiaj 1000 białych dzieci i czy rozrywkowi muzułmanie grupowo nie odesłali kolejnych 200osób do szpitala - do tego juz przywykłem i to juz jest standardem - ale jakos morderstwa jeszcze na mnie działają
    Jak cię nie interesuje, to po co im wypominasz ? I nie żałuj sobie liczb. Leć w tysiącach.

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie

Domyślnie

Problem z imigrantami jest jak z alkoholikami, trzeba tępić alkoholizm, alkoholika ratować.
    Tak samo jest tu, a na nich jest prosty hak!
    46 My posłaliśmy ich śladami
    Jezusa, syna Marii,
    potwierdzającego prawdziwość tego,
    co było przed Nim w Torze;
    i Jemu daliśmy Ewangelię,
    w której jest przewodnictwo i światło,
    będącej potwierdzeniem tego,
    co było przed nią,
    i jako przewodnictwo i napomnienie
    dla ludzi bogobojnych.

47 I niech lud Ewangelii sądzi
    według tego, co zesłał Bóg.
    A ci, którzy nie sądzą według tego,
    co zesłał Bóg,
    są ludźmi zepsutymi.
    http://www.planetaislam.com/koran_bielawski.html to jest jak strzał w stopę 5- 47 jak AK 47

Strona 153 z 153

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia