dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Deweloper Victoria Dom

    hej, macie jakies doswiadczenia z tym deweloperem? spodobalo mi sie mieszkanie http://www.nieruchomosci.com.pl/ofer...arku,1585.html mój mąż się wręcz napalił, tylko, że nawet nie wiemy praktycznie nic o deweloperze, od niedawna mieszkamy w Warszawie i nie znamy nikogo kto by kupowal od tej victorii. A mieszkania są we wczesnej fazie budowy, więc nic nie wiadomo tak naprawdę. Z góry dzięki za pomoc

    aha tak przy okazji, jak się mieszka na Targówku? Jak poranne dojazdy do centrum itd.?

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zdziarska83

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    1

    Domyślnie

    Uważajcie na developera Victoria Dom. Przy sprzedaży bardzo mili, ale z uznawaniem reklamacji jest duży problem. W zeszłym roku złożyłem reklamację na przeciekający balkon i odpowiedź dostałem odmowną, powód błędnie położone płytki. Nadmienię iż pojawiła mi się pleść w pokojach przylegających do balkonu. Developer ma podjąć decyzję po wykonaniu odkrywki po czyjej stronie jest wina. Wiem, że nie jestem jedynym na tym osiedlu który ma z nimi problem.

  3. #3

    Domyślnie

    ja mam mieszkanie od tego dewelopera i z czystym sumieniem mogę polecić Viktoria Dom - profesjonalne mieszkania i wykończenia. Nigdy żadnego problemu nie miałem

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kurtowicz

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-050
    Posty
    1

    Domyślnie

    Tutaj się zgadzam! Miałem przez miesiąc stały kontakt z doradcą załatwiając sprawy, który i "po-sprzedażowo" potem dużo pomagał.
    Mam mieszkanie w VivaGarden 2. Mogę też polecić, chociaż nie wiem czy zostały wolne lokale.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Emek81
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dobre że wszystkie posty od ludzi z pierwszym komentarzem Zbieg okoliczności ?

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    anastazja-81

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-068
    Posty
    4

    Domyślnie

    Moje mieszkanie to osiedle Przystanek Praga przy Boremlowskiej na Pradze Południe. Jak na razie, bo jeszcze nie jest oddane do użytku, wszystko przebiega tak jak myślałam – nawet kontakt z biurem obsługi jest dobry, a nie że się urwał po podpisaniu umowy… W okolicy buduje się też konkurencja, ale Victoria ma lepsze ceny, a poza tym moi znajomi kupili mieszkanie na Białołęce od nich i byli zadowoleni. Zarówno z jakości (jak za tę cenę oczywiście, marmurów nie oczekuj), jak i z terminowości. Liczę, że u mnie będzie podobnie. Victoria miała też najsensowniejsze układy. Dla mnie to będzie mieszkanie docelowe, więc chciałam mieć 3 pokoje, ale nie za jakieś gigantyczne pieniądze i nie długie klity z małym oknem. Mieli fajne układy. Generalnie jestem dobrej myśli.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony