dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1623

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Dom już stoi prace są trochę bardziej zaawansowane niż na zdjęciu.Załącznik 326109
    Zotało dłubanie w środku i właściwa elewacja, siatki i kleje już są. wolałbym wstawić piec na groch. Trochę zmyliły mnie uśmiechy w Pana/i wypowiedzi. Czy to sarkazm czy rzeczywiście instalatorzy mają rację?? . A o PC do CWU myślałem ze względu na wydłużenie żywotności pieca i obniżenie kosztów. PC + Fotowoltaika, elektrownia ok 2 kW.
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 31-07-2015 o 11:50

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Dom już stoi...
    Teraz się pytasz, a gdzie byłeś przed budową?

    Moje 133m2 ogrzewam mocą 8kW i jeszcze mam zapas. Ciekawe co na to twoi instalatorzy.
    Ostatnio edytowane przez Liwko ; 31-07-2015 o 12:21

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Teraz się pytasz, a gdzie byłeś przed budową?
    No to weź popełnij w czynie społecznym jakiś projekt uświadamiający inwestorów i zarzuć na social media. Może nie będziesz już musiał pytać "gdzie byłeś przed budową" czy doszukiwać się spisku węglarzy

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    No to weź popełnij w czynie społecznym jakiś projekt uświadamiający inwestorów i zarzuć na social media. Może nie będziesz już musiał pytać "gdzie byłeś przed budową" czy doszukiwać się spisku węglarzy
    Jeżeli wprowadzą zakaz pakowania węgla do nowych domów, sami zaczną myśleć. 120m2 i 20kW. Matko Boska.

  5. #5
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    No to weź popełnij w czynie społecznym jakiś projekt uświadamiający inwestorów i zarzuć na social media. Może nie będziesz już musiał pytać "gdzie byłeś przed budową" czy doszukiwać się spisku węglarzy
    Wydaje mi się,że inwestując w dom 300-400tys.zł kazdy rozsądny inwestor zainteresuje się jak najlepiej zainwestować dorobek własnego życia,no chyba,że dla niego taka kwota to splunąć i wali wszytko co związane z budową i niech sie dzieje wola nieba

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony